PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Montana da bir downhill parkuru...

dragonfly
11.Nisan.2014, 11:43
Montana da bir parkur :)

http://www.epictv.com/media/podcast/building-mountain-bike-flow-is-harder-than-you-think-%7C-ask-the-shaper-ep-2/275743?b=1

Oktay
11.Nisan.2014, 13:12
Bizim kasklarımız gelse de biz de etap çıkarak :D

Han Solo
11.Nisan.2014, 13:45
ya çok zevkli de nasıl düşmüyor bu adamlar be...ben niye ufacık rampada takla atıyorum düz uçamıyorum .amorsitörsüz biisikletle olmuyor mu downhill..neden muharrem abinin bisiklet 30 kg. kafam karışıyor

dragonfly
11.Nisan.2014, 13:49
ben kimim sen kimsin, kaşık aslında yoğğ Mert :)

BOSCH
11.Nisan.2014, 14:40
Mert benim bisiklet te değişmeyen tek şey kadro kaldı zaten yakındır o da değişecek ve 8,5-9 kg civarında olacak;)
siparişi verirken fiziksel özelliklerimi yazmıştım ve spec leri o doğrultada yapılmıştı, neden bu kadar ağır bilmiyorum zamanla alıştığım için bana hafif gelmekle beraber yeni nesil bisikletleri gördükçe bana da ağır gelmeye başladı;)

Monachus
11.Nisan.2014, 17:02
ya çok zevkli de nasıl düşmüyor bu adamlar be...ben niye ufacık rampada takla atıyorum düz uçamıyorum .amorsitörsüz biisikletle olmuyor mu downhill..neden muharrem abinin bisiklet 30 kg. kafam karışıyor

Basit, vücudu kullanarak ağırlık transferi, yani denge meselesi... Yapabilir miyim ? En azından yakın gelecekte hayır.. Uzak gelecekte yapmak ister miyim ? Hiç işim olmaz :)

Beatrix
11.Nisan.2014, 20:41

Mert, sadece bisiklete yormamak lazım, tabiki doğru bisikletin rolu büyük ama doğru teknik te önemli, uçmasını ve konmasını bileceksin, geli,ştireceksin, hayatında kaç kere bisikletle uçtun ki ? Genelde arka tekerleğin üstüne konuyorlar ki burada orta amortisör olayı çok daha kolaylaştırıyor...., biraz antreman ve pratik dostum... :)

Bizim profi bisiklet sahibi olan arkadaşlarımızla bri iniş buluşmasında bizim 5.2 ' lerle aynı denemeleri yapmak isterim, farkı o zaman daha iyi anlayacağız, ama korumalar şart...!