PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kirmizi bisikletli gezgin

GEZGİN FENER
31.Mart.2014, 13:59
Merhaba Arkadaşlar,

GEZGİN FENER
"KIRMIZI BİSİKLETLİ GEZGİN"

ORGAN NAKLİNE DESTEK İÇİN,

17 Mayıs Cumartesi günü düzenleyeceğim gezime katılmak isteyenler iletişime geçebilir.

Başlangıç rotamız Tüyap olup yine bitiş noktamız Tüyaptır. Geziye katılamak isteyenler öncelikle aşağıdaki bilgileri okuyup kabul ettikten sonra iletişime geçebilir.

17 Mayıs 2014 Günü saat 10.00 gibi Tüyap önünde buluşulacak gelenler bisikleti kontrol edilecek ve yola koyulacaktır.

Gelenler öncelikleri olan malzemeler ;

Bisiklet
Arka Çanta
1 Adet Çift kişilik çadır
Uyku tulumu
Kask
bisiklet için tamir seti ve yedek lastik yama takımı

Bunların dışında yol üzerinde getirebilecekleri serbestir.

İlk etapta 140 km ile Tekirdağa gideceğiz orda çadır kurup kalacağız.

Çanakkale Abideye varıp geri istanbula dönülecek.

19-30 Yaşlarında olan herkez katılabilir.

Han Solo
31.Mart.2014, 14:13
hayırlı olsun bilal iyi yolculuklar dilerim. neden 30 yaş sınırı var ve 3 günde bu rota biter mi acaba ?gidiş dönüş 600 km tahmini var

GEZGİN FENER
31.Mart.2014, 15:42
Öncelikle gezimiz 3.5 gün Çanakkale, 3.5 gün ise dönüş olarak düşünürsek 1 hafta sürecek. Gezi boyunca Çanakkale de bazı köyleri ve anıtları gezerek 1000 km olacağını tahmin ediyorum. Yaş sınırı fark etmiyor onu öyle yazdım ama 19 yaş üstü herkez gelebilir Başkan :). GEZE-GEN Forumunda desteğini bekliyorum :) Bu tur ile türkiyede bir ilki gerçekleştireceğim.

Beatrix
31.Mart.2014, 21:40
Bilal, bu tip uzun soluklu gezileri en az 3 ay öncesinden duyurmak lazım..., ki özellikle çalışanlar izinlerini ayarlasınlar....

Belki bazılarımız etabın bir bölümüne kadar katılabilirler...., mesela ben :)

GEZGİN FENER
01.Nisan.2014, 10:00
Bilal, bu tip uzun soluklu gezileri en az 3 ay öncesinden duyurmak lazım..., ki özellikle çalışanlar izinlerini ayarlasınlar....

Belki bazılarımız etabın bir bölümüne kadar katılabilirler...., mesela ben :)

Ergun abi Tekirdağ yada şarköye kadar benimle gelebilirsin sonra sen dönersin sen yoluma ben yoluma :) Tekirdağda güzel bir kamp yaparız sohbet ederiz. ama daha 2 kişi daha bulmam lazım :)