PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Piknik yeri tavsiyesi

BOSCH
27.Mart.2014, 13:06
Arkadaşlar 20 nisan da yüzme takımından bir kaç aile piknik yapalım diye niyetlendik, binek arabaların da rahatça gidebileceği çocukların ve tabii ki hanımların da rahat edebileceği bir yer arayışına girdim. Tavsiyeleri alabilir miyim?

Not: Tabii ki gelebilen herkesi beklerim...

flash99
27.Mart.2014, 15:24
anadolu yakası poyraz köy eski değirmenin arkası boğaza karşı muhteşem manzara gelen ve giden gemileri avucunun içinden seyredebileceğin bir mekan malını mülkünü al oradan sadece masa kirala, istersen kendi masanı ve techizatını götür mekana ayakbastı parası ver biraz kazık olabilir fakat o manzaraya değer tel 'in olsaydı whats up dan sana bir resimde atardım

BOSCH
27.Mart.2014, 16:47
Ya Poyrazköy'ü ben de düşündüm ama avrupa yakası na geçmeyelim mümkün olduğunca bu yakada kalalım istendi;)
5352556837

BOSCH
27.Mart.2014, 17:32
Poyrazköy Anadolu yakası yanlış yazdım, dönüşte trafiğin nispeten rahat olacağı bir yerler bulayım ki uzun zaman geçirebileyim

BOSCH
27.Mart.2014, 17:35
Esenceli nasıl olur?

Poseidon
27.Mart.2014, 20:52
bence Denizli Göletine gidin... huzur dolu.

BOSCH
27.Mart.2014, 22:00
Denizli göleti bak bu da iyi fikir;) binek araçlarda rahatça gelebilir

Kanuni
28.Mart.2014, 13:42
Aydos göleti de olabilir...paralı tarafa gidin rahat edersiniz....bir de aydosta yeşilvadi kır evi var...sadece yiyeceğini al git...masa ve kap-kacak için adam başı 7-8 tl civarı bir para alıyorlar..çocuklar free...mekan sahibi İbrahim-turan kardeşler...selamımı söyle ilgilenir....su bol,otopark rahat