PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selamlar İstanbuldan Esved

Esso
13.Þubat.2018, 00:41
merhabalar bütün gezegen ailesi
aranıza uzaktan takip etmeye başlayarak ilk önce bir pickupla başlayarak sonra yetinemeyerek 97 model bir xj alarak aranıza katıldım.
artık kendimi tanıtma ve aranıza girme vakti gelmiş geçiyor.
istanbul caddebostanda ikamet ediyorum 33 yasında mimarım.
2017 navara 2.3dci ile lastik koyarak piknik aktivitelerine giderek bu virüsu kaptım ve sonrasında geçmişte aşina olduğum xj ile birlikte yoluma devam edeceğim. aracı eski bir arkadaşımdan bugün devir aldım ve bazı hatalı dokunuşları düzeltmek için sizlerin değerli fikir ve görüşlerinize ihtiyacım olacak. belki bu aracı tanıyanınız bileniniz bile olabilir...
aktivitelerde yüzyüze tanışma fırsatı buluruz inşallah
yardımlarınız olumlu olumsuz yorumlarınızı esirgemeden bilgi paylaşımı olacağını ümit eder herkese selamlar
27312732

Han Solo
13.Þubat.2018, 00:59
esved hoşgeldin aracın rengi de duruşu da çok güzel güle güle kullan.... bu haftasonu kartalkayaya gidiyoruz müsaitsen belki bir boş oda ayarlanabilir. çarşamba akşamları kayışdağında haftalık buluşmalarımız oluyor müsait olursan bekleriz.

keyifli günler dilerim

MiniKKus
13.Þubat.2018, 09:19
merhabalar bütün gezegen ailesi
aranıza uzaktan takip etmeye başlayarak ilk önce bir pickupla başlayarak sonra yetinemeyerek 97 model bir xj alarak aranıza katıldım.
artık kendimi tanıtma ve aranıza girme vakti gelmiş geçiyor.
istanbul caddebostanda ikamet ediyorum 33 yasında mimarım.
2017 navara 2.3dci ile lastik koyarak piknik aktivitelerine giderek bu virüsu kaptım ve sonrasında geçmişte aşina olduğum xj ile birlikte yoluma devam edeceğim. aracı eski bir arkadaşımdan bugün devir aldım ve bazı hatalı dokunuşları düzeltmek için sizlerin değerli fikir ve görüşlerinize ihtiyacım olacak. belki bu aracı tanıyanınız bileniniz bile olabilir...
aktivitelerde yüzyüze tanışma fırsatı buluruz inşallah
yardımlarınız olumlu olumsuz yorumlarınızı esirgemeden bilgi paylaşımı olacağını ümit eder herkese selamlar
27312732

Aramıza hoşgeldin [emoji1360]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Esso
13.Þubat.2018, 10:22
esved hoşgeldin aracın rengi de duruşu da çok güzel güle güle kullan.... bu haftasonu kartalkayaya gidiyoruz müsaitsen belki bir boş oda ayarlanabilir. çarşamba akşamları kayışdağında haftalık buluşmalarımız oluyor müsait olursan bekleriz.

keyifli günler dilerim

bu çarşamba akşamı buluşma olacakmı katılıp sizlerle tanışmayı isterim,
cuma sabahı uludağa gidiyorum kartalkaya için baya bir yer bakındım bulamadım. kar kalınlığı uludağda biraz daha iyi gibi :)

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

hoşbuldum teşekkürler