PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Cümleten Selamlar

Alikenan
24.Eylül.2017, 15:35
Herkese merhaba,
1 yılı aşkın süredir siteyi ve aktivitelerinizi arkadaşlarım sayesinde uzaktan da olsa takip ediyordum.
Artık ufaktan kayıt olup aranıza sızma zamanı geldi diye düşündüm :)
Müsait zamanlarda yüz yüze de görüşmek dileği ile...

Eğer sağda solda denk gelirsek sizde selam vermeden geçmeyin diye de bir çift foto koyuyorum :rolleyes:

26582659

Maverick
25.Eylül.2017, 01:16
Merhaba. Aramıza hoşgeldiniz. Gezilerimize bekleriz. İkamet neresi acaba?

Alikenan
25.Eylül.2017, 04:33
Teşekkürler, İstanbul / Büyükçekmece tarafında ikamet ediyorum. Fırsat oldukça katılmak isterim tabiki. Şuan is sebebiyle yurt dışındayım ama geldiğimde haftalık buluşmalarınıza da dahil olmak isterim. Gerçi sizden davet eden arkadaşım olmuştu daha önce ama bir türlü kısmet olmadı

archway
25.Eylül.2017, 07:36
Hoşgeldiniz aramıza

eay
25.Eylül.2017, 08:05
Hoş geldiniz,Navara da çok yakışıklı olmuş,favori rengim Navara da

Alikenan
25.Eylül.2017, 10:04
Teşekkürler. Aracı alalı 1 yıl oldu, acele etmeden ufak ufak eklemelerle devam ediyoruz şimdilik :)

Han Solo
25.Eylül.2017, 12:23
ali kenan hoşgeldin perşembe buluşmalarına bekleriz büyükçekemcede ne taraftasın ?

Alikenan
25.Eylül.2017, 12:32
Hoşbuldum tekrardan. Ekim sonuna kadar yurtdışındayım malesef. ancak sonrasında dahil olabileceğim.
B.çekmece'de Mimaroba'dayım. Aslında ben karşının taksisiyim :) 1,5 yıldır bu tarafta oturuyorum.

çavuş
25.Eylül.2017, 19:36
Hoş geldin alim yrni gördüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alikenan
25.Eylül.2017, 23:15
Sağolasın kardeşim hoşbulduk :) artık peşine takılayım dedim :)))

Excalibur
26.Eylül.2017, 00:40
HoÅŸgeldiniz

Alikenan
26.Eylül.2017, 01:17
Teşekkürler

Alikenan
29.Eylül.2017, 15:14
Baja Anatolia topiğinde yazmıştım, ama kimse görmedi sanırım, birde kendi başlığıma yazayım dedim belki gören olur :o
Bu sene Baja Anatolia raid kısmında katılımcı olarak yer almak istiyorum. Parkurlar araçları mekanik anlamda çok hırpalayacak parkurlarmı? Girersem eğer günlük kullandığım aracımla gireceğim çünkü, tabiki maksat eğlenmek sadece. ve kesinlikle olması şart olan ekipmanlar neler raid kısmı için? tripmaster gerekli diye duydum ama öylemi cidden? ya da başka ne ekipmanlarım olmalı?
hazır burada tecrübelileri bulmuşken meşgul edeyim dedim

Han Solo
02.Ekim.2017, 16:35
Baja Anatolia topiğinde yazmıştım, ama kimse görmedi sanırım, birde kendi başlığıma yazayım dedim belki gören olur :o
Bu sene Baja Anatolia raid kısmında katılımcı olarak yer almak istiyorum. Parkurlar araçları mekanik anlamda çok hırpalayacak parkurlarmı? Girersem eğer günlük kullandığım aracımla gireceğim çünkü, tabiki maksat eğlenmek sadece. ve kesinlikle olması şart olan ekipmanlar neler raid kısmı için? tripmaster gerekli diye duydum ama öylemi cidden? ya da başka ne ekipmanlarım olmalı?
hazır burada tecrübelileri bulmuşken meşgul edeyim dedim

aracına hiçbirşey olmaz abi rahat ol sen zorlamadığın sürece ama yarış psikolojisi işte 3-2-1 start dediği zaman gaza yükleniyorsun ister istemez ama raid kısmında süreden ziyade yolu hatasız bitirmek önemli ben geçen yıl çok zorladım şanzımanı elime aldım ama 2. olduk 3 gün üstüste egsoz koptu kaynak yerinden başka da birşey olmadı çakıllı kayalı taşlı yollar olduğu için egsoz sallantıya dayanamadı onun dışında tripmaster sanırım veriyorlar bu sene olmasa da sorun yok telefonda uygulama var ordan takip edebilirsin copilotla kesinlikle katıl derim maddi olarak zorlamayacaksa 3 günlük yaşanaası bir tecrübe

Alikenan
03.Ekim.2017, 12:11
aracına hiçbirşey olmaz abi rahat ol sen zorlamadığın sürece ama yarış psikolojisi işte 3-2-1 start dediği zaman gaza yükleniyorsun ister istemez ama raid kısmında süreden ziyade yolu hatasız bitirmek önemli ben geçen yıl çok zorladım şanzımanı elime aldım ama 2. olduk 3 gün üstüste egsoz koptu kaynak yerinden başka da birşey olmadı çakıllı kayalı taşlı yollar olduğu için egsoz sallantıya dayanamadı onun dışında tripmaster sanırım veriyorlar bu sene olmasa da sorun yok telefonda uygulama var ordan takip edebilirsin copilotla kesinlikle katıl derim maddi olarak zorlamayacaksa 3 günlük yaşanaası bir tecrübe

Şanzımanı dağıtacak kadar araca güç biniyorsa ya da sallantıdan egzost kopuyorsa ciddi sıkıntılı parkurlar var sanırım :confused:
Maddiyat olarak yarış giriş ücreti ve yakıt haricinde neler çıkar tam net kestiremiyorum hiç tecrübem olmadığı için. o yüzden zorlarmı zorlamazmı bilemiyorum. ama kayalık olduğu için lastik masrafı da çıkabilir diye tahmin ediyorum. başka birşey varsa aklıma gelmiyor şuan. Ama maddiyattan önce arabayı kırmadan geri gelebilmek önemli benim için, yoksa onun derdi daha büyük olur :)

Online kaydımı yaptım geçen hafta, ödeme için aradığımda biraz bekleyin dediler. bakalım nasıl olacak.
Buradan katılmayı düşünen var mı bu sene?

Han Solo
04.Ekim.2017, 18:56
Şanzımanı dağıtacak kadar araca güç biniyorsa ya da sallantıdan egzost kopuyorsa ciddi sıkıntılı parkurlar var sanırım :confused:
Maddiyat olarak yarış giriş ücreti ve yakıt haricinde neler çıkar tam net kestiremiyorum hiç tecrübem olmadığı için. o yüzden zorlarmı zorlamazmı bilemiyorum. ama kayalık olduğu için lastik masrafı da çıkabilir diye tahmin ediyorum. başka birşey varsa aklıma gelmiyor şuan. Ama maddiyattan önce arabayı kırmadan geri gelebilmek önemli benim için, yoksa onun derdi daha büyük olur :)

Online kaydımı yaptım geçen hafta, ödeme için aradığımda biraz bekleyin dediler. bakalım nasıl olacak.
Buradan katılmayı düşünen var mı bu sene?
heyecan yapmazsan kesinlikle kırmazsın gezi modunda gezeceksin rahat ol bizden çok kişi gelecek kasım ayında yarışan gezen kamp yapan çok olacak

Alikenan
05.Ekim.2017, 13:06
heyecan yapmazsan kesinlikle kırmazsın gezi modunda gezeceksin rahat ol bizden çok kişi gelecek kasım ayında yarışan gezen kamp yapan çok olacak

kayıt için ödeme kısmınıda hallettim. sanırım geriye birtek oraya gitmek kalıyor :) gerçi araca alt koruma falanda istiyorum tedbir olarak. bir iki şey daha var aklımda, onları da halletmem lazım.

Madem buradan da giden çok kişi olacak, istanbuldan hep beraber çıkılsa hoş olabilir. hatta baja anatolia için yeni bir başlık açıp orada gerekli plan program yapılsa nasıl olur?

Han Solo
05.Ekim.2017, 22:58
kayıt için ödeme kısmınıda hallettim. sanırım geriye birtek oraya gitmek kalıyor :) gerçi araca alt koruma falanda istiyorum tedbir olarak. bir iki şey daha var aklımda, onları da halletmem lazım.

Madem buradan da giden çok kişi olacak, istanbuldan hep beraber çıkılsa hoş olabilir. hatta baja anatolia için yeni bir başlık açıp orada gerekli plan program yapılsa nasıl olur?

http://www.geze-gen.com/showthread.php/1901-Bajaanatolia-Rally-Halikarnassos-16-19-kas%C4%B1m