PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jeeplerimize Toptan yağ alımı !

Kadir
05.Haziran.2017, 19:47
Sayın Jeep sahipleri duyduk duymadık demeyin 🔊🔊🔊🔊

Şanzıman, Motor, Fren, Direksiyon yağı isteyenler adını yazsın toptan alım yaparak fiyatta indirim yaptırarak daha uygun fiyatlara alım yapmayı planlıyoruz...

Valvoline Atf +4 yada Motul Multi Atf iki marka yağda jeep tarafından ms9602 onay kodunu almıştır.

Dahil olmak isteyenler listeyi kopyalarak ismini ekleyip aynı formatta yayınlarsa memnun oluruz

1 - Mert Birincioğlu - Atf / Fren / Diff
2 - Kadir Daban - Atf / Fren / Direksiyon
3 - Serkan Özer - Atf x 2 = 24 lt.
4 - Serkan Mesci - Atf / Fren
5 - Ersin Karadağ - Atf
6 - Tacettin Hızlı - Atf
7 - Erdinç Kullu - Fren yağı
8 - Bahadır - Atf
9 - ???

Dahil olmak isteyenler listeyi kopyalarak ismini ekleyip aynı formatta yayınlarsa memnun olurum!

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Han Solo
06.Haziran.2017, 00:39
1 - Mert Birincioğlu - Atf / Fren / direksiyon
5 - Ersin Karadağ - Atf
6 - Tacettin Hızlı - Atf
8 - Bahadır - Atf
9 - ???

Kadir
06.Haziran.2017, 03:53
1 - Mert Birincioğlu - Atf / Fren / direksiyon
5 - Ersin Karadağ - Atf
6 - Tacettin Hızlı - Atf
8 - Bahadır - Atf
9 - ???
Bu hafta içinde fiyat alınacak geç kalmadan listeye isimleri yazalım ben bilmedim görmedim duymadım haberim yok gibi söylemleri kabul etmiyoruz [emoji16]

GC2013
06.Haziran.2017, 17:18
Bu hafta içinde fiyat alınacak geç kalmadan listeye isimleri yazalım ben bilmedim görmedim duymadım haberim yok gibi söylemleri kabul etmiyoruz [emoji16]

Birak su basgan agzini, kabul etmiyonuz da siz kimsiniz kardesim[emoji23]. Bu arada ureticiden kesin bilgi alalim Kadir, atf ye veya diger yaglara ne katki konuluyor ne konulmuyor ne tavsiye ediliyor?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Kadir
06.Haziran.2017, 17:51
Birak su basgan agzini, kabul etmiyonuz da siz kimsiniz kardesim[emoji23]. Bu arada ureticiden kesin bilgi alalim Kadir, atf ye veya diger yaglara ne katki konuluyor ne konulmuyor ne tavsiye ediliyor?

Tammdır abi onu üreticiye sormaya gerek yok o iş bende tek tek baktım yağ formüllerini inceledim ona göre buldum katkıları önemli olan alım gücümüze bağlı pazarlık

GC2013
06.Haziran.2017, 17:56
Cunku atf ye katki koymamak her zaman kafada soru isareti yaratir. Bu sekilde kullanilacaksa, alacak arkadaslar (mopar+katki)- valvolin yag kadar kar yapacaklar belirtmekm azim.

Kadir
06.Haziran.2017, 18:02
Cunku atf ye katki koymamak her zaman kafada soru isareti yaratir. Bu sekilde kullanilacaksa, alacak arkadaslar (mopar+katki)- valvolin yag kadar kar yapacaklar belirtmekm azim.

Sana katılıyorum abi ancak katkı meselesi daha tr satanı bulmuş değilim ki zaten valvoline mopar a dolum yapıyor

Kadir
09.Haziran.2017, 15:15
Evet fiyat belirlendi
Valvoline Atf +4 yağın litresi 30tl. dir... Onay verenler almak isteyenler net bir şekilde mutlaka bildirim yapsın duymadım etmedim geçerli sebepler değildir☺

Bahsettiğimiz yağın liste fiyatı 38 tl.