PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZJ Mopar Sensörleri Nereden Alalım?

bahadr
09.Mart.2017, 10:20
Merhabalar,

ZJ'nin sensörlerini değiştireceğim. Mopar sensörleri yurtiçi / yurtdışı nereden temin edeyim? Tecrübe ve önerilerinizi duymak isterim..

Selamlar..

Kadir
09.Mart.2017, 12:19
Merhabalar,

ZJ'nin sensörlerini değiştireceğim. Mopar sensörleri yurtiçi / yurtdışı nereden temin edeyim? Tecrübe ve önerilerinizi duymak isterim..

Selamlar..
Aşağıdaki siteden alabilirsin Y.dışı tr gönderim yapıyorlar.

www.amazon.com
www.moparpartsoverstock.com
www.factorychryslerparts.com

98 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 V8

bahadr
09.Mart.2017, 22:10
Teşekkürler Kadir.

Gümrük ile ilgili bir problem yaşadın mı hiç? Tek tek alsak shipping çok oluyor, bir kaç tane alsak limiti çok aşıyoruz gibi görünüyor.

Kadir
10.Mart.2017, 03:40
Teşekkürler Kadir.

Gümrük ile ilgili bir problem yaşadın mı hiç? Tek tek alsak shipping çok oluyor, bir kaç tane alsak limiti çok aşıyoruz gibi görünüyor.
Tek tek alma ihtimali maalesef yok min 100 usd olmalı sipariş göndermek için.

Bu güne kadar sadece hd şanzıman parçalarında 80 tl gümrük yedim o kadar onda da 320 usd lik fatura vardı yanlış hatırlamıyorsam hd tork konvertör dahil :)

Kadir
10.Mart.2017, 03:42
Ayrıca almak istediğin ürünleri bana yazarsan benim siparişlerim olacak yakın zamanda oraya ekleyebiliriz istersen toplu gelişlerde bazen indirim oluyo amazonda ve moparoverstock ta

bahadr
10.Mart.2017, 07:52
Ayrıca almak istediğin ürünleri bana yazarsan benim siparişlerim olacak yakın zamanda oraya ekleyebiliriz istersen toplu gelişlerde bazen indirim oluyo amazonda ve moparoverstock ta

Özel mesaj gönderdim..

archway
10.Mart.2017, 08:00

Beni unutma Kadir :)))))) Otopark jeep im var benim 5.2 ;)

Kadir
10.Mart.2017, 10:39
Beni unutma Kadir :)))))) Otopark jeep im var benim 5.2 ;)
Japon ve Fransız sensörlerden hiç anlamam