PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaş'tan selam

Temred
31.Ocak.2017, 18:37
Merhaba ben Emre,
38 yaşındayım ve Kaş'ta yaşıyorum.
Asla araba almam derken ,İstanbul'dan göçüp Kaş'a yerleşmem sebebi ile 93 model 4.0 grand cherokee zj sahibi oldum.
Uzun olmasa da uzun kilometreler motosiklet sürdükten sonra jeep sahibi olmak, garip bir duygu.Trafiğe takılmadan arabalara el sallarken şuan içinde olmak,park yeri aramamak,yaz kış kat kat giyinmemek,araba ustalarına alışmak benim için zorlu bir süreç oluyor 😀

Umarım yakın bir zamanda yüzyüze tanışırız.
Herkese sevgiler,

http://i.hizliresim.com/vXqXEr.jpg (http://hizliresim.com/vXqXEr)

archway
01.Þubat.2017, 08:35
HoÅŸgeldin Emre,

Tadını çıkar ZJ nin :)

Keremuyr
01.Þubat.2017, 09:28
selam Emre, hoÅŸ geldin,

bende tatillerimin çoğunu Gaş da geçiririm, küçük çakıl da hep aynı otel de kalırım.
çoğu kişinin kafasındaki hayali (yerleşmek) gerçekleştirmişsin sanırım, gerçi daha önce kışın kaldın mı bilmiyorum ama baya sakin olur :)

Dragon
01.Þubat.2017, 09:55
emre hoşgeldin..27-30 nisanda kaşta ralli düzenlenecek..biz de oralarda olucaz..detayları konuşuruz.görüşmek dileği ile

Temred
01.Þubat.2017, 10:08
HoÅŸgeldin Emre,

Tadını çıkar ZJ nin :)

Hoş bulduk,sanıyorum biraz sıkıntılı bir araç satın almışım,
Her ne kadar tanıdını çıkarsam da sıkıntıları var.

selam Emre, hoÅŸ geldin,

bende tatillerimin çoğunu Gaş da geçiririm, küçük çakıl da hep aynı otel de kalırım.
çoğu kişinin kafasındaki hayali (yerleşmek) gerçekleştirmişsin sanırım, gerçi daha önce kışın kaldın mı bilmiyorum ama baya sakin olur :)

Selam,hoÅŸ bulduk.
2014 den beri Kaş'tayım.Aslında kışına vurulup geldik buraya 😀.Tatilci olarak geldiğim zamanlar da bile hiç yazın gelmemiştim.

emre hoşgeldin..27-30 nisanda kaşta ralli düzenlenecek..biz de oralarda olucaz..detayları konuşuruz.görüşmek dileği ile

Selam hoş bulduk,harika bir haber,umarım görüşürüz.

Keremuyr
01.Þubat.2017, 10:14
ben de boÅŸ halini sevenlerdenim.
geçen sene de en son kasım 21 de döndüm İstanbul a
ben de en geç mayıs ayında gitmeyi düşünüyorum, görüşmek üzere

Han Solo
01.Þubat.2017, 13:48
emre hoşgeldin çok güzel bir coğrafyadasın kıymetini bil tadını çıkar hiç durma :)

kuzeyli
01.Þubat.2017, 17:21
HoÅŸgeldiniz:)

Temred
01.Þubat.2017, 17:58
emre hoşgeldin çok güzel bir coğrafyadasın kıymetini bil tadını çıkar hiç durma :)

Çok teşekkürler.Tadını çıkarmak bende istiyorum ama arabanın derdi bitmiyor.2-3 gündür bir takırtı sesi var.Karter korumanın içinden geliyor gibi ve yağda damlatıyor.Kaş'ta usta da yok ,birine gösterdim "abi motor gidik"dedi.Sağolsun Erolkan bey Antalya da bir yer adı verdi heralda oraya gidip bir duruma bakıcam.Sıkıntılı

HoÅŸgeldiniz:)
HoÅŸ bulduk.

eay
02.Þubat.2017, 09:00
Selamlar,yağ pompası olma ihtimali var ,seyir halinde veya calışırken tam anlamıyla bozulursa o zaman motor 'gidik' hale gelebilir bence,cekiciyle götürün...

Temred
03.Þubat.2017, 12:37
Selamlar,yağ pompası olma ihtimali var ,seyir halinde veya calışırken tam anlamıyla bozulursa o zaman motor 'gidik' hale gelebilir bence,cekiciyle götürün...

Selam,bilgi için teşekkürler.

eay
03.Þubat.2017, 13:24
Umarim minumum masrafla halledersiniz

Temred
03.Þubat.2017, 17:30
Umarim minumum masrafla halledersiniz

Umarım ama pek sanmıyorum.

Bozkurt
03.Þubat.2017, 19:45
HoÅŸ geldiniz.