PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehir'den selamlar

badem
10.Ocak.2017, 23:52
Merhabalar, yeni üye oldum, Eskişehirde yaşıyorum. Yaş 36.offroad ve kampçılık ile ilgilenmeye çalışıyorum. Herkese selamlar

Han Solo
11.Ocak.2017, 01:25
Eskişehir 3 etti hoşgeldiniz araç var mı nerelerde offroad kamp yapıyorsun eskilehirde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

y-bsungur
11.Ocak.2017, 03:26
Boran Eskişehirde neredesin biz burda iki kişiyiz bize ulaşabilirsen seni tanımak isteriz.

archway
11.Ocak.2017, 10:02
Hoşgeldin Boran

MUHTEŞEM26
11.Ocak.2017, 10:18
Boran hosgeldin Yıldırım agbiyle bana ulaşabilirsin

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

badem
11.Ocak.2017, 13:52
Hoşbulduk, çok özür dilerim cevapları geç görmüşüm, daha çözemedim konu takip etme işini, diğer sitedeki gibi email uyarısı yapmayı.

ne yazık ki oğlan doğduğundan beri doğru düzgün kamp yapamadık :) 3 yaşına geldi, bu baharda ufak ufak başlıycaz inş. aracım 2002 wj 2.7 crd. ilgileniyorum derken daha yeni başlamaya çalışıyorum demek istedim yanlış anlaşılmış özür. Yıldırım abiyle sabah uzun uzun konuştuk saolsun. önce genel bakımlarını yapmak istiyorum, değişmesi gerekenler vs. arazide kalmamak için. ilk düşüncem 2inç yükseltme ve 245 75 16 lastik. mafsallı şaft yaptırmayı düşünüyorum, snorkel istiyorum ( ilk hevesle suya girdim hava filtresi filan ıslandı)

her ne kadar yazlık ve kışlık çadırım olsa da, araç üstü çadırlar kullanışlı gözüküyor malum çocuk ve hanım da var. çadır için de üst sepet düşünüyorum ve diğer yana da tente

kamp olarak civarda genelde bozdağ küplü ve kalabak tarafına gittik, tabi yakın kamplar da oldu, kızılinler vs. offroad aracı da bu konuda etken tabi, wj.yi almadan önce focusla nereye kadar gidebildiysek :)

neyse çok konuştum. Aranıza katıldığıma memnun oldum. sağlıcakla

serkan.duran
11.Ocak.2017, 17:05
Hoş geldin

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi