PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 98 XJ Elektrikli Fan

tsotsi01
29.Temmuz.2016, 13:36
Arkadaşlar araştırmalarıma göre elektrikli fanın 103 derecede açması 98 derecede kapatması gerekiyormuş, ancak benim aracımda 103 derecede açan fan çok az çalıştıktan sonra tahmini 102 derecede kapatıyor. Yabancı forumlarda elektrkli fan ile ilgili sorunların roleden olabileceği yazıyor, sizce sorun roleden olsa fanı hiç açmaması gerekmez mi ? sorun gerçekten roleden olabilir mi ?

Fanın açıldığı ve kapandığı noktalar.

http://cimg4.ibsrv.net/gimg/www.cherokeeforum.com-vbulletin/2000x1600/80-dsf_5f04918cdf1ebeb314ae9eb2bb06f7f64e12e714.jpg

oguzhanyasinzer
30.Temmuz.2016, 11:15
benim 5.9 da aynı sorun oldu role kaynaklıydı :) düzeldi sorun.

hatta aşırı ısı sonrası yağ basıncı düşüp sanırım subap sesi de geliyordu o sorunda yok oldu :)

tsotsi01
30.Temmuz.2016, 11:18
benim 5.9 da aynı sorun oldu role kaynaklıydı :) düzeldi sorun.

hatta aşırı ısı sonrası yağ basıncı düşüp sanırım subap sesi de geliyordu o sorunda yok oldu :)

Ben rolelerin yerini değiştirdim ama sorun düzelmedi yeni role alacağım kafam rahatlasın, peki rolelerin takıldığı soketlerde arıza veya temassızlık olabilir mi ? Bunu nasıl anlarım ? Teşekkürler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oguzhanyasinzer
30.Temmuz.2016, 11:37
ben o kadar işin ustadı değilim :) yardımcı olamayacağım :) forumda üstad abilerimiz var.

bu arada roleleri değiştirmeni tavsiye ederim :) temassızlık bizim gibi eski araç sahiplerinin sürekli karşılaştığı bi durum bu arada. özellikle kendi aracımda.

tsotsi01
30.Temmuz.2016, 11:42
ben o kadar işin ustadı değilim :) yardımcı olamayacağım :) forumda üstad abilerimiz var.

bu arada roleleri değiştirmeni tavsiye ederim :) temassızlık bizim gibi eski araç sahiplerinin sürekli karşılaştığı bi durum bu arada. özellikle kendi aracımda.

Çok teşekkürler dostum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oguzhanyasinzer
30.Temmuz.2016, 11:44
önemli değil. ne demek ..