PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zj vites değişmiyor

GodsHope
14.Temmuz.2016, 11:56
Merhaba,
Şuan bildiğiniz yolda kaldım...
Vitesin pimine basılmıyor kitlendi kaldı
Ne yapabilirim?

mjz66
14.Temmuz.2016, 12:41
Merhaba,
Şuan bildiğiniz yolda kaldım...
Vitesin pimine basılmıyor kitlendi kaldı
Ne yapabilirim?
Nasıl oldu ne şekilde oldu olay Atakan? Ona göre yorum yapalım, geçmiş olsun

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MUHTEŞEM26
14.Temmuz.2016, 12:45
http://www.geze-gen.com/showthread.php/1406-ZJ-lerde-TRANSM%C4%B0SS%C4%B0ON-CONTROL-RELAY-%28V%C4%B0TES-ROLES%C4%B0%29?highlight=vites

- - - Mesaj Birleştirme - - -

atakan bu konuyu bir irdele derim sanırım geçiçi olarak senin sorununa çözüm olabilir

GodsHope
14.Temmuz.2016, 13:24
Sorun kontaktan büyük ihtimalle,anahtarı takıp 1 kez çevirince vites açılıyor fakat kontağı açıp ışıklar yanınca kitleniyor :D 1 kez çevirdiğimde vites açılında bende N konumuna getirip öyle çalıştırıyorum arabayı o zaman vites pimi kitlenmiyor

Bülent
14.Temmuz.2016, 16:26
Anahtarı bir tık çevirince vitesin mandalına basılabiliniyor ikinci tıkta ışıklar yanıyor 3cü tıkta araç çalışıyor fakat araç çalıştığı zaman vites mandalına basamıyorsun ve vites değişmiyor ancak kontak 1 tıkta mandala basılıyor ve vitesi N ye aldığınız zaman aracı çalıştırırsanız normal vitesler değişiyor bu konu hakkında bilginiz varmı yoksa bizim yanlış yaptığımız birşeymi var

Han Solo
14.Temmuz.2016, 18:31
Anahtarı bir tık çevirince vitesin mandalına basılabiliniyor ikinci tıkta ışıklar yanıyor 3cü tıkta araç çalışıyor fakat araç çalıştığı zaman vites mandalına basamıyorsun ve vites değişmiyor ancak kontak 1 tıkta mandala basılıyor ve vitesi N ye aldığınız zaman aracı çalıştırırsanız normal vitesler değişiyor bu konu hakkında bilginiz varmı yoksa bizim yanlış yaptığımız birşeymi var

pozisyon switch vardı acaba ondan mı diye düşünüyorum

GodsHope
14.Temmuz.2016, 19:43
pozisyon switch vardı acaba ondan mı diye düşünüyorum

Bilmiyorum abi 3-4 kere bir yerlere giderken denedim bir türlü olmuyordu kitliyordu araba çalışırken ama akşam bir sorun yapmadı çözemedim bir türlü :D

Bülent
15.Temmuz.2016, 17:37
Kontağı 1 tık çevirip vites mandalına basılabiliyoruz o zaman vştesi N konumuna alıp çalıştırınca vitesler sorunsuz çalışıyor fakat P konumunda çalışınca vires mandalına basamıyoruz herhangi bir fikri olan varmı arkadaşlar???

Bülent
15.Temmuz.2016, 18:45
Fren müşürü arızalı imiş sorun düzeldi