PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZJ Orjinal teypte cd nasıl hazırlanır?

GodsHope
18.Haziran.2016, 17:23
Bugün infinity amfisini bağlamak için orjinal teybini taktırdım.
Hemen bilgisayardan bir kaç mp3 atıp yazdırdım fakat teyp okumuyor err hatası verip geri yolluyor cdyi
Cdyi nasıl hazırlamam gerekiyor?

ycankes
18.Haziran.2016, 17:43
Track formatında çek

GodsHope
18.Haziran.2016, 17:52
Windows Media Player'dan çektim ses cd'si olarak

GodsHope
18.Haziran.2016, 19:05
Bu arada araba çalışıyorken ön hoparlörlerden ses gelmiyor fakat araba çalışmıyorken sorunsuz olarak çalışıyor hepsi

musty.skr
19.Haziran.2016, 01:29
Bugün infinity amfisini bağlamak için orjinal teybini taktırdım.
Hemen bilgisayardan bir kaç mp3 atıp yazdırdım fakat teyp okumuyor err hatası verip geri yolluyor cdyi
Cdyi nasıl hazırlamam gerekiyor?

Merhaba,

- Sony cd yada kaliteli başka cd kullan
- 8x yazım hızını seç
- 80dak. Cd yi çok fazla doldurma boşluk bırak 60dak. civarı yeterli
- Track formatını seç ve yazdır

GodsHope
19.Haziran.2016, 01:34
Bu dediğini hangi programla yapıyorsun bende ki min 10x

musty.skr
19.Haziran.2016, 01:38
Bu dediğini hangi programla yapıyorsun bende ki min 10x

Ben nero ile yazdırmıştım, media player de min yazım hızı neyse onunla bir dene bakalım.
Ben çok CD çöpe attım doğru kombini bulana kadar :)

GodsHope
19.Haziran.2016, 01:42
Sony kesin oluyor mu? :D

- - - Mesaj Birleştirme - - -

Bu arada track dediğin müzik/ses cdsi olarak seçicem harelde?

musty.skr
19.Haziran.2016, 01:43
Sony kesin oluyor mu? :D

Evet 1 paket Sony almıştım onları kullanıyorum ;)
track yazmaz doğru söylüyorsun, yüksek ihtimalle ses cdsi seçilecek

GodsHope
19.Haziran.2016, 01:46
Bugün 2 tane sony aldımda birini 24x yaptım olmadı birini min 10x vardı öyle yaptım oda yemedi
Bide şu motoru çalıştırınca ön hoparlörler çalışmıyor nedenini biliyor musun?

musty.skr
19.Haziran.2016, 01:50
Bugün 2 tane sony aldımda birini 24x yaptım olmadı birini min 10x vardı öyle yaptım oda yemedi
Bide şu motoru çalıştırınca ön hoparlörler çalışmıyor nedenini biliyor musun?

CD nin içini çok doldurmada 80 dak. cd. yarısına kadar yada biraz daha fazla doldurarak dene olması lazım
Bir yerden şase alıyor olmalı, teknik bilgin yoksa oto elektrikçi den destek almanı öneririm

GodsHope
19.Haziran.2016, 01:53
Bugün orj teybi bağlayan elektrikçi sağda ki joystickten oluyodur dedide araba çalışmıyorken gayet sorunsuz çalışıyor joystick çözemedim bende :D
Evde kutusu açılmamış 3 adet philips buldum ama 80 dk yazıyor kutusunda 40 dakika falan doldurayim o zaman

musty.skr
19.Haziran.2016, 01:57
Bugün orj teybi bağlayan elektrikçi sağda ki joystickten oluyodur dedide araba çalışmıyorken gayet sorunsuz çalışıyor joystick çözemedim bende :D
Evde kutusu açılmamış 3 adet philips buldum ama 80 dk yazıyor kutusunda 40 dakika falan doldurayim o zaman

Hmm, eğer kontrol düğmeleri temassızlık yapıyorsa ilhan abinin forumda bir çözümü vardı ses tuşuyla alakalı yanlış hatırlamıyorsam wd40 sprey sıkarak sorunu halletmişti.
philips de olur dene bakalım yaptığın kombini unutma sonuç alırsan hep o şekilde yazdırırsın ;)

ycankes
19.Haziran.2016, 02:19
Benim Alpine CD changerım orjinal teybe bağlı. Windows media playerda ses cd'si(yani track formatı) şeklinde çekiyorum cd. Ses cdsi olupta hiç çalmadığı olmadı benimkinin. Amerikanların orjinal cd çalarlı teypleri garip demekki.

musty.skr
19.Haziran.2016, 02:28
Benim Alpine CD changerım orjinal teybe bağlı. Windows media playerda ses cd'si(yani track formatı) şeklinde çekiyorum cd. Ses cdsi olupta hiç çalmadığı olmadı benimkinin. Amerikanların orjinal cd çalarlı teypleri garip demekki.

Yavuzcan selam,
Benimki de orjinal tybe bağlı Avrupa versiyon aracım, ilk zaman çok uğraştırdı beni baya cd çöpe gitti :)

GodsHope
19.Haziran.2016, 02:38
Amerikan ne cd okuyor ne radyo çekiyor... :D

K@RUB
19.Haziran.2016, 03:48
Benim araç Canada, cd hepsini okuyor fakat fm çekmiyordu yerine güncel bir kaliteli teyp aldık Bluetooth vs kullanıyorum baya rahat ettiriyor:)

musty.skr
20.Haziran.2016, 01:10
Benim araç Canada, cd hepsini okuyor fakat fm çekmiyordu yerine güncel bir kaliteli teyp aldık Bluetooth vs kullanıyorum baya rahat ettiriyor:)

Orjinal görüntüden vazgeçtiğin anda güncel teknoloji ferahına rahatlığına erişiyorsun aslında, ben vazgeçemedim ramak kalmıştı 15 kadar orjinal cd ve bir kaç tanede cd çekince şimdilik vazgeçemedim :)

Atakan halledebildinmi yazdırma işini

GodsHope
20.Haziran.2016, 11:18
Yok halledemedim bir kaç farklı programla denedim 8x olarak olmuyor

musty.skr
20.Haziran.2016, 12:29
Cd carların gözünü kirli olabilir, orjinal cd takınca okuyormu

Sent from my iPhone using Tapatalk