PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Merhaba

Mr.KILIC
13.Haziran.2016, 10:51
Öncelikle herkesi saygıyla selamlıyorum ismim Emrah aslen Artvinli'yim. Muğlada yaşıyorum.Paylaşımlarınız muhabetleriniz çok değerli forumu birkaç gündür takip ediyorum.Daha önce 4x4 olarak cj5 skystar ve grand vitara geçmişim var güzel anılar yaşadım her biriyle şimdi ise binek aracımı satıp bir grancherokee 95 5.2 xj peşine düştüm hakkımızda hayırlısı diyelim. ve sizlerin yardımlarına her daim ihtiyacım olacaktır. yanımda olacağınızı da biliyorum şimdiden teşekkürlerimi ediyorum.

archway
13.Haziran.2016, 11:18
Hoşgeldiniz Emrah Bey aramıza

Mr.KILIC
13.Haziran.2016, 11:29
Hosbulduk serkan bey

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bülent
13.Haziran.2016, 11:54
Hoş geldiniz

Mr.KILIC
13.Haziran.2016, 12:51
Öncelikle herkesi saygıyla selamlıyorum ismim Emrah aslen Artvinli'yim. Muğlada yaşıyorum.Paylaşımlarınız muhabetleriniz çok değerli forumu birkaç gündür takip ediyorum.Daha önce 4x4 olarak cj5 skystar ve grand vitara geçmişim var güzel anılar yaşadım her biriyle şimdi ise binek aracımı satıp bir grancherokee 95 5.2 xj peşine düştüm hakkımızda hayırlısı diyelim. ve sizlerin yardımlarına her daim ihtiyacım olacaktır. yanımda olacağınızı da biliyorum şimdiden teşekkürlerimi ediyorum.
Xj degil zj olcakti yanlis yazmisim

Mr.KILIC
13.Haziran.2016, 12:52
Hoş geldiniz
Hos gorduk bulent bey

ukymk55
13.Haziran.2016, 13:31
Merhabalar, hoşgeldiniz.
4x4 kullanmanın keyfi başkadır.
ZJ kullanmanın keyfi bambaşkadır. :)

- - - Mesaj Birleştirme - - -

Merhabalar, hoşgeldiniz.

Mr.KILIC
13.Haziran.2016, 13:49
Merhabalar, hoşgeldiniz.

- - - Mesaj Birleştirme - - -

Merhabalar, hoşgeldiniz.
Hosbulduk ugur bey
Sizler gibilerin tavsiyesi ile ciktik yola hayirlisi bakalim[emoji3]

MUHTEŞEM26
13.Haziran.2016, 15:35
aha bir hasta daha mikrop bulaşmış sanırsam geri dönüş kurtuluş yok geçmiş olsun aramıza hoş geldin doğru adrestesin

Mr.KILIC
13.Haziran.2016, 15:42
aha bir hasta daha mikrop bulaşmış sanırsam geri dönüş kurtuluş yok geçmiş olsun aramıza hoş geldin doğru adrestesin
Mikrop hep vardi uyku moduna gecmisti 2 yildir[emoji1] hosgorduk abi eskisehire slm okudugum sehirdir

FuatD
13.Haziran.2016, 15:52

Hoş geldiniz, neden sadece 95 zj arıyorsunuz merak ettim?

Mr.KILIC
13.Haziran.2016, 15:54
Hosbulduk fuat bey suan bir binek otomobilim var ve takasa girecegim araclar 95 model baska bir nedeni yoktur nasipse carsamba gunu jeeplencez

FuatD
13.Haziran.2016, 15:56
Hosbulduk fuat bey suan bir binek otomobilim var ve takasa girecegim araclar 95 model baska bir nedeni yoktur nasipse carsamba gunu jeeplencez

O zaman şimdiden hayırlı olsun. Fotoğraflarını bekleriz :)

Mr.KILIC
13.Haziran.2016, 15:57
İkiside yesil ama olsun zj nede olsa

Kasif
08.Temmuz.2016, 16:55
Hosgeldiniz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ankaralı
09.Temmuz.2016, 12:32
hoşgeldiniz..