PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grill yoklaması

y-bsungur
14.Mayýs.2016, 11:49
Arkadaşlar şimdilik detay sormamanız kaydıyla sizlere bir şey sunmak ve talep seviyesini öğrenmek istiyorum(bu fotograf daha önce ergun abi tarafından da yayınlanmıştı fotograf aynı fakat konumuz fotoğraftaki grill ve far degişimi )fotografta gördügünüz ön ızgara ile birlikte tamamen değiştirilmiş yeniden dizayn edilmiş Led / xenon farlara sahip olmak istermisiniz.Şimdilik çok detay sormadan vereceginiz evet hayır cevaplarınız benim açımdan yeterli olacaktır.

2083 2084

degrente
14.Mayýs.2016, 11:58
Muayene esnasında sonradan takılan xenon farlar ağır kusur olarak sorun yaratır. Led far daha akıllıca olur bence

FuatD
14.Mayýs.2016, 12:11
Arkadaşlar şimdilik detay sormamanız kaydıyla sizlere bir şey sunmak ve talep seviyesini öğrenmek istiyorum(bu fotograf daha önce ergun abi tarafından da yayınlanmıştı fotograf aynı fakat konumuz fotoğraftaki grill ve far degişimi )fotografta gördügünüz ön ızgara ile birlikte tamamen değiştirilmiş yeniden dizayn edilmiş Led / xenon farlara sahip olmak istermisiniz.Şimdilik çok detay sormadan vereceginiz evet hayır cevaplarınız benim açımdan yeterli olacaktır.

2083 2084

Bu tip değişimlerin tamamen arabanın donanım durumuna göre projelendirilmesi lazım bence, örnekteki ön ızgara ve farlar benim standart arabada komik durur bence aynı şekilde örnekteki gibi olmayan bir demir tampon ile de bu etkiyi vermez.

Ama çok maliyetli olmadan, arabaya yakışacak ve muayenede sorun olmayacak yeni bir dizayna bütçem olduğu sürece hayır demem. Çünkü ön ızgara ve farlar bence arabanın en karakteristik yerleri.

Han Solo
14.Mayýs.2016, 19:22
evettttttt

Kadir
14.Mayýs.2016, 19:32
Bende isterimmmm

Sent from my iPhone using Tapatalk

Umami
14.Mayýs.2016, 19:38
Grill yoklaması diye girdim, ön panjur çıktı. Halbuki ızgara, barbekü, fümeleme tarzı bir şey bekliyordum....
Ön tampon çok güzel duruyor da vinçle birlikte kaç kilo gelir acaba.

y-bsungur
14.Mayýs.2016, 19:58
Grill yoklaması diye girdim, ön panjur çıktı. Halbuki ızgara, barbekü, fümeleme tarzı bir şey bekliyordum....
Ön tampon çok güzel duruyor da vinçle birlikte kaç kilo gelir acaba.

Oguzhan kardeş anlaşıldıki karnın acıkmış ve canın ızgara et istiyor :D(Cidden Başlıgı yazarken Aklımada geldi Millet şimdi ızgara partisi için yoklama var sanmazsa iyi ) ama bizde böyle degil işte grill deyince illaki ızgara et olmazki :p. Grillin isim manası var ızgara-pancur-kafes-parmaklık fiil manası var sorgulama işkence vs.;) tabiiki bu kısım işin latifesi.

Bu arada Tampon ve vincin agırlıgı hakkında bir bilgim yok.:cool:

Umami
14.Mayýs.2016, 20:49
Oguzhan kardeş anlaşıldıki karnın acıkmış ve canın ızgara et istiyor :D(Cidden Başlıgı yazarken Aklımada geldi Millet şimdi ızgara partisi için yoklama var sanmazsa iyi ) ama bizde böyle degil işte grill deyince illaki ızgara et olmazki :p. Grillin isim manası var ızgara-pancur-kafes-parmaklık fiil manası var sorgulama işkence vs.;) tabiiki bu kısım işin latifesi.

Bu arada Tampon ve vincin agırlıgı hakkında bir bilgim yok.:cool:

Bir de ızgara yazsaydın ma'aile Eskişehirdeydik. :D

Aydınlatma konusunda pek bir bilgim yok, zaten aydınlatmalar ağır kusur olduğundan dolayı muayene kontrol elemanının da belirlenen kurallar dışına çıkmasının da pek bir imkanı yok.

Benim hoşuma giden ön tampon vinç için bir şey diyemiyeceğim, önde gözükmesi benim pek hoşuma gitmiyor, şahsi fikrim
Yalnız, araçta kullanılan ön tampon Amerika'da çok populer bir model VX100 serisinde kullanılıyor, ARb'ninde buna benzer bir modeli var

2085

Bu ARB değil, SLEE. Her iki modeli kullananlar da çok ağır olduklarından şikayet ediyorlar, ben o yüzden merak etmiştim.

PS: Lipsoz tava yapıyorum, bir ızgaram bile yok :cool:

y-bsungur
14.Mayýs.2016, 21:49
Tampon ve vinç için bir şey diyemeyeceğim bende tamponda yok vinç de yok ben panjur ve farlarla ilgileniyorum lakin bir tampon modeli var o tamponda benim çok hoşuma gidiyor aşağıdaki videoda

https://www.youtube.com/watch?v=i-SgIPzmQdI

Beatrix
14.Mayýs.2016, 22:17
Evet..........

archway
15.Mayýs.2016, 07:55
Son nokta bilgisayarımdaki açılış resmi o Jeep :))