PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZJ Teyp ve amfi

GodsHope
13.Mayýs.2016, 14:40
Merhaba,
Dün aldığım aracın amfi bağlantıları yok sadece amfi koltuğun altında duruyor onun bağlantılarını kime yaptırabilirim?
Ve pioneer teyp takılı bluetooth,aux,ekran hiçbiri yok işime yaramıyor onun yerine ekranlı bir teyp takmak istiyorum geri görüş kamerasıda takılacak.
Bunun için önerileriniz nelerdir?
Teşekkürler.

ycankes
14.Mayýs.2016, 22:59
kablolar bütün bütün toplu gibiydi benim amfide. Yani az çok yerleri bellidir diye tahmin ediyorum.İnceledin mi hiç ? Karabükte olsam bakardım benim amfiye sana yardımcı olmayı denerdim ama malesef.İstersen oto teyp tamircisi vs birilerine bi uğra şansını dene.

GodsHope
14.Mayýs.2016, 23:13
2086
Ben sadece bunları görüyorum,solda ki 2 kablo amfinin soketleri fakat birine sordum teyp orjinal olmadığı için birbirinin voltajları uyuşmaz orjinal teybini takman lazım dedi anlamadım bende ne yapacağımı :D

ycankes
14.Mayýs.2016, 23:22
2086
Ben sadece bunları görüyorum,solda ki 2 kablo amfinin soketleri fakat birine sordum teyp orjinal olmadığı için birbirinin voltajları uyuşmaz orjinal teybini takman lazım dedi anlamadım bende ne yapacağımı :D

O işte haklı olabilir.Belki o yüzden iptal etmişlerdir bağlantıları.Amfi teyp vs elektronik işlerden iyi anlayan aramızda Mirkan abi var görürse yorum atar.

GodsHope
14.Mayýs.2016, 23:40
Görmesi dileğiyle o zaman :D

Han Solo
18.Mayýs.2016, 00:48
orjinal teybini tak gitsin anfiyi de aktive edersin atakan

Mirkan Åženol
19.Mayýs.2016, 18:58
Klavyem bozuk, sanal klavye kullanıyorum. numaram 0531-850-57-76