PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grand Cherokee ZJ Arka kilitli diferansiyel

GodsHope
11.Mayýs.2016, 16:02
Merhaba, 5.2 almaya karar verdim fakat amerikan versiyonda kilitli diferansiyel yokken avrupa versiyonlarında varmış forumdan okuduğum,anladığım kadarıyla
Benim aracı alıp kullama amacım ava gitmek,avda rahat etmek çoğunluklada asfaltta kullanmak olacak.
Peki benim kilitli diferansiyelli araç aramam gerekir mi?
Malum internette avrupa versiyonlu araç oldukça az amerikanlara göre
Teşekkür ederim şimdiden.

hanci.06
11.Mayýs.2016, 16:53
Merhaba, 5.2 almaya karar verdim fakat amerikan versiyonda kilitli diferansiyel yokken avrupa versiyonlarında varmış forumdan okuduğum,anladığım kadarıyla
Benim aracı alıp kullama amacım ava gitmek,avda rahat etmek çoğunluklada asfaltta kullanmak olacak.
Peki benim kilitli diferansiyelli araç aramam gerekir mi?
Malum internette avrupa versiyonlu araç oldukça az amerikanlara göre
Teşekkür ederim şimdiden.

Emin ol hard offroad yapmayacaksan kilit işe yaramıyor [emoji6]
Hele avda ne tavşana nede domuza faydası var [emoji23][emoji23] asfalt konusuna bişey dememe gerek yok sanırım

y-bsungur
11.Mayýs.2016, 23:10
Americanlarda kilit olmadıgını kim söyledi ABD lerde LSD var

Han Solo
11.Mayýs.2016, 23:34
atakan hoşgeldin...alttaki linkte kendini tanıtırsan hoşgeldin deme şansı olur herkesin. bu arada avatar fotosu olarak yüzünün göründüğü bir foto eklemeniz rica ederiz...

http://www.geze-gen.com/showthread.php/266-Geze-gen-leri-Tan%C4%B1yal%C4%B1m-%29

Beatrix
11.Mayýs.2016, 23:50
Atakan merhaba,

Ava gitmek ve asvaltta binmek için 5.2 iyi bir tercih.

Bunun için kilitli difransiyele ne gerek var canım ?
Sen ava git, oralarda bat, sonra bizi ara... , emin ol koştura koştura yardıma gelip kurtarırız seni....!

GodsHope
12.Mayýs.2016, 00:16
Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için fakat bir sorum daha var.
5.2 ZJ için en verimli lpg kiti hangisidir?
Teşekkürler.

y-bsungur
12.Mayýs.2016, 00:49
Atakan genç kardeşim zj de lpg kullanmak bir zj ye yapılacak en büyük kötülüktür.Bence lpg siz bir zj bulursan sakın lpg taktırma ,ama illaki lpg diyorsan hepsi birbirinin aynısı bilindik markalardan,geniş boru çapına sahip bir sistem olsun ve sıralı sistem tabiiki.

GodsHope
12.Mayýs.2016, 00:59
Atakan genç kardeşim zj de lpg kullanmak bir zj ye yapılacak en büyük kötülüktür.Bence lpg siz bir zj bulursan sakın lpg taktırma ,ama illaki lpg diyorsan hepsi birbirinin aynısı bilindik markalardan,geniş boru çapına sahip bir sistem olsun ve sıralı sistem tabiiki.

Gezmeyi seven biri olarak ona benzin parası yetişmez o zamanda abi :D

y-bsungur
12.Mayýs.2016, 01:30
Genç kardeşime bir büyüğü olarak söyleyeyim de sonra abiler beni uyarmadı demesin :D .ZJ manita gibidir parayı sever.:cool: no money no honey :confused:. Demedilerdi bilmiyordum deme sadece benzin için değil bunun arızası var bakımı var yükseltmesi var alçaltması var,var oglu var bitmez yani :p.Aslan beslemek gibi bir şey Aslan besleyen etin hesabını yapamaz. :rolleyes:

FuatD
12.Mayýs.2016, 07:25
Americanlarda kilit olmadıgını kim söyledi ABD lerde LSD var

Eski yazışmalarda böyle bir genelleme yapılmış ama haklısın abi benimkinde de var çünkü.

GodsHope
12.Mayýs.2016, 11:32
Genç kardeşime bir büyüğü olarak söyleyeyim de sonra abiler beni uyarmadı demesin :D .ZJ manita gibidir parayı sever.:cool: no money no honey :confused:. Demedilerdi bilmiyordum deme sadece benzin için değil bunun arızası var bakımı var yükseltmesi var alçaltması var,var oglu var bitmez yani :p.Aslan beslemek gibi bir şey Aslan besleyen etin hesabını yapamaz. :rolleyes:

Bakalım abi bugün alıyoruz aslanı inşallah :D

Beatrix
12.Mayýs.2016, 15:07
Bakalım abi bugün alıyoruz aslanı inşallah :D

Hayırlı olsun..., sonra da Allah kurtarsın... :)

GodsHope
12.Mayýs.2016, 17:18
Hayırlı olsun..., sonra da Allah kurtarsın... :)

Teşekkürler.
Korkutmayın bu kadar :D

hanci.06
12.Mayýs.2016, 17:38
Teşekkürler.
Korkutmayın bu kadar :D

Geçmiş olsun Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin..ben sattım sen aldın[emoji4]

MUHTEÅžEM26
12.Mayýs.2016, 17:44
oooooooooooooo yeni bir hasta daha hoÅŸgelmiÅŸ sefa gelmiÅŸ sen bittin atakan :)

GodsHope
12.Mayýs.2016, 17:48
HoÅŸbulduk :D
Yakıt konusunda sıkıntı yaşayacağız tabi bir öğrenci olarak...

K@RUB
12.Mayýs.2016, 18:00
HoÅŸbulduk :D
Yakıt konusunda sıkıntı yaşayacağız tabi bir öğrenci olarak...

Ben çok araç kullanan biri değilim, aylık 210 km yi geçmem bile , yakıtı benim için çok iyi :) bu tarz araçlara ne kadar binersen oda sana o kadar biniyor :) anladın :)

GodsHope
12.Mayýs.2016, 18:14
Ben çok araç kullanan biri değilim, aylık 210 km yi geçmem bile , yakıtı benim için çok iyi :) bu tarz araçlara ne kadar binersen oda sana o kadar biniyor :) anladın :)

Uzak yerlere akbille gidicez artık :D

ycankes
12.Mayýs.2016, 18:21
Hoşgeldiniz. Hayırlı olsun :)

GodsHope
12.Mayýs.2016, 18:30
Hoşgeldiniz. Hayırlı olsun :)

Teşekkürler :D

K@RUB
12.Mayýs.2016, 19:51
Uzak yerlere akbille gidicez artık :D

Birde öğrenci ise akbil değme tadına :P

GodsHope
12.Mayýs.2016, 20:43
Birde öğrenci ise akbil değme tadına :P

Ooo aylık yükledim hemde :D

toporomboz
13.Mayýs.2016, 15:41
yıldırım arkadaşım bu kadar güzel anlatılır......

y-bsungur
14.Mayýs.2016, 00:40
yıldırım arkadaşım bu kadar güzel anlatılır......

İlhan arkadaşım selamlar çok teşekkür ederim.Genç kardeşimize bir faydamız dokunsun istedim.

Han Solo
14.Mayýs.2016, 19:25
atakan hani öğrenci bütçesini ayarlamak için karışık tost yerine kaşarlı tost yersin ya...hah işte bundan sonra o tostun sadece ekmek kısmını yiyeceksin hatta elektrik gitmesin diye tost makinasını bile açmayacaksın öyle bişi..:)))

GodsHope
14.Mayýs.2016, 22:22
atakan hani öğrenci bütçesini ayarlamak için karışık tost yerine kaşarlı tost yersin ya...hah işte bundan sonra o tostun sadece ekmek kısmını yiyeceksin hatta elektrik gitmesin diye tost makinasını bile açmayacaksın öyle bişi..:)))

Çok doğru söyledin abi artık kuru ekmek yiyeceğim ne yapalım :D
Şu teyp olayı içinde konu açmıştım yardımcı olabilirseniz sevinirim.