PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar

cihangirx
01.Nisan.2016, 11:15
merhaba arkadaşlar
ben cihangir şahintaş istanbul ümraniyede ikamet ediyorum 48 yaşındayım şimdilik :) . evliyim bir kız bir oğlum var. fotoğraf baskı uygulama işi ile uğraşıyorum. aranıza nissan x-trail ile katılıyorum şimdilik bu kadar :o

erolkan
01.Nisan.2016, 12:50
Hoşgeldiniz,iyi forumlar...Aracınız kaç model bu arada_neden soruyorum derseniz bi ara 2005modellere bakıyordum ama gösterge tablosunun ortada olması biraz garibime gelmişti o zamanlar...

cihangirx
01.Nisan.2016, 13:23
hoşbulduk teşekkürler benim araç 2008 orta kasa yani T 31 2008 modellerin yarısı eski benzinli yarısı yeni kasa benzinli ve dizel olarak çıkmış benimki benzinli

cihangirx
01.Nisan.2016, 13:32
1997 benim araç bu

archway
01.Nisan.2016, 14:24
Hoşgeldiniz Cihangir bey aramıza :)

cihangirx
01.Nisan.2016, 15:01
hoşbulduk serkan bey

eay
01.Nisan.2016, 16:00
Hosgeldiniz selamlar..

cihangirx
01.Nisan.2016, 16:20
hoşbulduk selam emir bey

degrente
01.Nisan.2016, 16:31
Ooooooo Cihangir bey hoş geldiniz yakalandınız.

cihangirx
01.Nisan.2016, 16:35
eyvah eyvah enselendik :o selam cenk hoşbulduk

Han Solo
01.Nisan.2016, 17:34
cihangir hoşgeldin abi...iyi eğlenceler dilerim. nissanla neler yapıyorsun standart mı araç ...pazar günü müsaitsen bekleriz..

y-bsungur
01.Nisan.2016, 21:44
Hoş geldiniz .

Beatrix
01.Nisan.2016, 22:13
Cihan merhaba, aramıza hoş geldin, keyifli paylaşımlar, bu arada bu hafta sonu bir çok yeni arkadaşımızın da katılacağı bir tanışma buluşması düzenledik. Katılabilirsen iyi olur.

roalex
02.Nisan.2016, 09:34
merhaba arkadaşlar
ben cihangir şahintaş istanbul ümraniyede ikamet ediyorum 48 yaşındayım şimdilik :) . evliyim bir kız bir oğlum var. fotoğraf baskı uygulama işi ile uğraşıyorum. aranıza nissan x-trail ile katılıyorum şimdilik bu kadar :o

hoşgeldiniz.cihangir.bey.

cihangirx
04.Nisan.2016, 10:34
cümleten hoşbulduk :o benim daha önceden başka bir planım vardı mecburen oraya gitmek zorundaydım keşke daha önce haberim olsaydı tanışmak isterdim. herhalde anadolu yakasındada bir etkinlik olacak orada tanışmak dileği ile

epatlak
04.Nisan.2016, 10:45
Hoşgeldiniz Cihangir bey

serkan.duran
04.Nisan.2016, 11:21
Hoş geldiniz

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cihangirx
04.Nisan.2016, 11:50
teşekkürler hoşbulduk

Maverick
04.Nisan.2016, 13:55
Hosgeldiniz aramiza. Gezilerimize de bekleriz.

cihangirx
04.Nisan.2016, 14:06
hoşbulduk zaman uygun olursa tabiki gelmek isterim

kuzeyli
04.Nisan.2016, 17:46
Hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar:)

Speedy
12.Nisan.2016, 13:17
Merhaba; ben Tacettin.İstanbul Bağcılar'dan katıldım aranıza.Eniştem Ersin (karadag) vasıtası ile bu hastalığa bulaşmış bulunmakla birlikte aranızda olmaktan büyük keyif alacağımı belirtmek isterim şimdiden.Çocuk yaştan beri hastalık derecesinde olan balık-av tutkum, dolayısı ile doğa ile aramda olan bu heyecanlı serüvene yeni macera eklemek istedim.Hep imrendiğim ancak fırsatını anacak bulduğum zaman geldi çattı.Birazda eniştemin çabaları ile (kendisine buradan ayrıca teşekkür ediyorum) hayalini kurduğum arazi aracı (97 model 5.2 zj) mı dün itibariyle teslim almış bulunmaktayım.Eniştemin arabasını ara ara kullanırdım ancak insanın kendisine ait bir aracı olunca ve hatta bu araç halk arasında ASLAN diye tabir edilince (benimki şimdilik yavru aslan) inanın sabaha kadar aracın içinde uyumak istedim.{{{Laf aramızda eniştemde bariz şekilde aracıyla arasında bir ilişki vardı kesin delirmiş bu adam diyorduk}}}. Ama hiç birimiz anlamıyorduk demek ki yaşamak gerekiyormuş. Artık benimde bir zj' m var.İlk etapta capon düşünüyordum ancak eniştem kanıma girdi amerikandan şaşma dedi iyi ki de dinlemişim sözünü.Yaptığım iş gereği (WV AVEK elektrik) araçlara hiç yabancılık çekmeyeceğimi ancak her ne kadar bilsek de tecrübe galip gelir felsefesi ile siz değerli üstatlardan daha nice öğreneceğim hususun olacağını açıkça söylemek isterim.Fırsat buldukça geziler piknikler vs gibi aktivasyonlar da bende varım demek için buradayım.Şimdiden hepinizin ö güzel yüreğinden hoş geldin seslerini duyar gibiyim...HOŞBULDUK...2033

Han Solo
12.Nisan.2016, 14:06
Merhaba; ben Tacettin.İstanbul Bağcılar'dan katıldım aranıza.Eniştem Ersin (karadag) vasıtası ile bu hastalığa bulaşmış bulunmakla birlikte aranızda olmaktan büyük keyif alacağımı belirtmek isterim şimdiden.Çocuk yaştan beri hastalık derecesinde olan balık-av tutkum, dolayısı ile doğa ile aramda olan bu heyecanlı serüvene yeni macera eklemek istedim.Hep imrendiğim ancak fırsatını anacak bulduğum zaman geldi çattı.Birazda eniştemin çabaları ile (kendisine buradan ayrıca teşekkür ediyorum) hayalini kurduğum arazi aracı (97 model 5.2 zj) mı dün itibariyle teslim almış bulunmaktayım.Eniştemin arabasını ara ara kullanırdım ancak insanın kendisine ait bir aracı olunca ve hatta bu araç halk arasında ASLAN diye tabir edilince (benimki şimdilik yavru aslan) inanın sabaha kadar aracın içinde uyumak istedim.{{{Laf aramızda eniştemde bariz şekilde aracıyla arasında bir ilişki vardı kesin delirmiş bu adam diyorduk}}}. Ama hiç birimiz anlamıyorduk demek ki yaşamak gerekiyormuş. Artık benimde bir zj' m var.İlk etapta capon düşünüyordum ancak eniştem kanıma girdi amerikandan şaşma dedi iyi ki de dinlemişim sözünü.Yaptığım iş gereği (WV AVEK elektrik) araçlara hiç yabancılık çekmeyeceğimi ancak her ne kadar bilsek de tecrübe galip gelir felsefesi ile siz değerli üstatlardan daha nice öğreneceğim hususun olacağını açıkça söylemek isterim.Fırsat buldukça geziler piknikler vs gibi aktivasyonlar da bende varım demek için buradayım.Şimdiden hepinizin ö güzel yüreğinden hoş geldin seslerini duyar gibiyim...HOŞBULDUK...2033

hoşgeldin tacettiiinn.. güle güle kullan aslanı...balığa nereye gidiyorsun peki ?

KARADAG
12.Nisan.2016, 14:28
hosgeldin kayınço aramıza

Speedy
12.Nisan.2016, 14:30
hoşgeldin tacettiiinn.. güle güle kullan aslanı...balığa nereye gidiyorsun peki ?

öncelikle teşekkür ederim çoğunlukla çanakkale ve etrafı tekne ile çıkıyoruz bir kaç arkadaş gurubumuz var LRF CLUB.Yakın tarih 15 mayıs pazar günü izmit kocakaymaz (ütük) göletinde tatlı su levreği yakalama yarış düzenlenecek yarışmacı olarak oradayım.Gelirseniz beklerim.

ahimrek
12.Nisan.2016, 14:37
Hoşgeldiniz....