PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : herkese.istanbuldan.merhaba

roalex
29.Mart.2016, 12:26
ben.cem.hasçelik.aranıza.istanbuldan.katılıyor um.ve.bunun.için.çok.şanslı.olduğumu.söyleme liyim:o:o.yaklaşık.1.hafta.önce.sizinle.tanış tım.ilk.gün.sabah.güneşi.doğduğunda.bilgisay arın.basindan.kalkabildim.benim.gibi.bu.zalim.ve. keyifli.hastalığa.yeni.başlayanlar.için.bulunm az.bir.nimet.herkese.verdiği.bilgiler.için.sonsu z.teşekkürlerimi.ve.saygılarımı.sunarım.acem i.olduğum.için.sorularımla.başınızı.ağrıt abilirim.şimdiden.kusuruma.bakmayın:o:o.geç.yaz mamın.sebebi.aktivasyon.sorunu.yaşıyordum.bu.ko nuda.bana.yardım.eden.ozan.beyede.ayrıca.çok.te şekkür.ederim.herkese.güzel.bir.gün.dilerim.(n ot:space.tuşum.bozulduğu.için.aralara.nokta.koy mak.zorunda.kaldım)

archway
29.Mart.2016, 12:33
Hoşgeldin Cem aramıza bende senin gibi yeniyim bu formda ama çokşeyler öğrendim :) İstanbul'un neresindensin ?

Excalibur
29.Mart.2016, 12:34
Hosgeldiniz... Dogru adres ve yerdessiniz.. Hangi bolgeden semtesiniz?

roalex
29.Mart.2016, 12:36
çok.teşekkür.ederim.kesinlikle.en.doğru.adres. tam.bir.aile.ortamı.ve.samimiyet.süper.maltepede .ikamet.ediyorum..

Excalibur
29.Mart.2016, 12:45
Moda ve Pendik hattindayim... Komsu sayiliriz :))

archway
29.Mart.2016, 13:05
Bende küçükçekmecedeyim size biraz uzak sayılırım...

Excalibur
29.Mart.2016, 13:12
Bildigim kadari ile agirlik Avrupa yakasinda oturanlar fazlaca...

roalex
29.Mart.2016, 13:24
hepimiz.yakınız.bence.trafik.olmasa:).evet.komş uyuz:)bu.arada.bende.amatör.kıyı.balıkcılığ ı.merakı.var.fakat.bu.sene.bizim.sahil.kıyılar ında.balık.malesef.sıfır.noktasında....tekne. almayı.düşündüm.küçük.çaplı.onunlada.ilg ili.pek.bilgim.yok.zamanla.inşallah...

toporomboz
29.Mart.2016, 13:45
ZJ & WJ merkezine hoÅŸgeldiniz...

archway
29.Mart.2016, 13:46
Ben çok yeniyim ama dediğiniz doğru galiba ağırlık avrupa yakası tarafında :) ama Cem beyin dediği gibi trafik olmazsa birbirimize çok yakınız...Kısmet olursa birgün buluşuruz

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

HoÅŸbulduk Ä°lhan Bey :)

roalex
29.Mart.2016, 14:14
çokda.güzel.olur.serkan.bey....hoşbulduk.ilhan. bey:)

Han Solo
29.Mart.2016, 15:09
cem hoşgeldin..güzel sözlerin için teşekkürler. elden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyprız..avatar fotonu araç değil de yüzünün göründüğü bir foto ile değiştirirsen seviniriz. sitemizde kural gereği böyle yapıyoruz...haftasonu müsaitsen geziye bekleriz...

Han Solo
29.Mart.2016, 15:11
hepimiz.yakınız.bence.trafik.olmasa:).evet.komş uyuz:)bu.arada.bende.amatör.kıyı.balıkcılığ ı.merakı.var.fakat.bu.sene.bizim.sahil.kıyılar ında.balık.malesef.sıfır.noktasında....tekne. almayı.düşündüm.küçük.çaplı.onunlada.ilg ili.pek.bilgim.yok.zamanla.inşallah...

tekne candır...al 5 metre fiber koy kenara dursun yavaş yavaş ısındıkça büyütürsün...

Excalibur
29.Mart.2016, 15:24
Ben çok yeniyim ama dediğiniz doğru galiba ağırlık avrupa yakası tarafında :) ama Cem beyin dediği gibi trafik olmazsa birbirimize çok yakınız...Kısmet olursa birgün buluşuruz

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

HoÅŸbulduk Ä°lhan Bey :)

Dogrudur... Evet ne yakin, ne uzak :))

Excalibur
29.Mart.2016, 15:29

Alim, satim, egtim, karadan, denizden transfer ve revizyon icin her daim yardima hazirim.

4,95cm boyunu asarsaniz vergi baslar. Bilginize

Beatrix
29.Mart.2016, 15:54
Cem. merhaba. aramıza.hoşgeldin.keyifli.paylalaşımlar.hafta. sonu.bir.gezimiz.olacak.gelmeye.çalış :)
ne.zor.iş.noktalı.yazmak.yahu. :)

roalex
29.Mart.2016, 18:16
hoşbuldum.çok.teşekkür.ederim:)fotoğrafımı. değiştirdim.bilmiyordum.kusuruma.bakmayın

roalex
29.Mart.2016, 18:19
mert.bey.tekne.konusunda.bende.öyle.düşünüyor dum.fakat.bakımı.bağlancak.barınak.bunların.a raştırmasını.yapıyorum.lüfer.zamanı.tadınd an.geçilmez:)

roalex
29.Mart.2016, 18:21
hoÅŸbuldum.ergun.abi.çok.teÅŸekkür.ederim:)abi.k optum.burda.sesli.gülüyorum.sorma.abi.ihmalkarlÄ ±k.iÅŸte:):):)

roalex
29.Mart.2016, 18:24
ergun.abi.bu.hafta.sonu.kızıma.sözüm.var.geçe n.hafta.pek.ilgilenemedim.balığa.götüreceğim. davetiniz.için.çok.teşekkür.ederim.illaki.en.k ısa.zamanda.gezilere.katılacağım.koşa.koşa:)

roalex
29.Mart.2016, 18:36
ömür.bey.çok.sevindim.ilginize.teşekkür.ederi m.illaki.başınızı.ağrıtacağıma.emin.olun:) hayatımız.vergi.ödemekle.geçiyor.maalesef:(

Keremuyr
29.Mart.2016, 18:50
hoşgeldiniz, forum kütüphane gibi, okumaya başlayınca dalıp gidiyor insan bir süre sonra

roalex
29.Mart.2016, 18:55
çok.teşekkür.ederim.kerem.bey:).çok.büyük.bi lgi.merkezi.deneyimlerle.varan.olan.bir.kütüphan e.benim.gibi.yeni.başlayanlar.için.harika.bir.ye r.herkes.inanılmaz.ilgili.ve.samimi.umarım.benim de.ilerleyen.dönemlerde.faydam.dokunur:)

kuzeyli
29.Mart.2016, 18:57
Hoşgeldiniz Cem bey, keyifli paylaşımlar:)

MUHTEÅžEM26
29.Mart.2016, 19:01
cem hoÅŸgeldin doÄŸru yerdesin gerisi hikaye

ycankes
29.Mart.2016, 19:01
HoÅŸgeldiniz.

roalex
29.Mart.2016, 19:03
hoşbuldum.çok.teşekkür.ederim.:)

Beatrix
29.Mart.2016, 20:13
ergun.abi.bu.hafta.sonu.kızıma.sözüm.var.geçe n.hafta.pek.ilgilenemedim.balığa.götüreceğim. davetiniz.için.çok.teşekkür.ederim.illaki.en.k ısa.zamanda.gezilere.katılacağım.koşa.koşa:)

neyse.naaapalım.bir.dahaki.sefer.inşallah.
Aklıma.gelmişken.bir.yeni.konu.açabilirsin; "space nasıl tamir edilir?" diye. :) Yoksa.işimiz.iş.böyle.:)

roalex
29.Mart.2016, 20:49
neyse.naaapalım.bir.dahaki.sefer.inşallah.
Aklıma.gelmişken.bir.yeni.konu.açabilirsin; "space nasıl tamir edilir?" diye. :) Yoksa.işimiz.iş.böyle.:)

ergun.abi.space.tuşunu.yapim.derken.iyice.parçal adım.organizmaları.sağlam.olsa.açardım.konuyu :):):)yeni.laptop.almam.gerekecek.galiba...

K@RUB
29.Mart.2016, 21:19
Selamlar stop.
HoÅŸ geldiniz stop.
Ä°yi forumlar stop .

:)

roalex
29.Mart.2016, 21:23
Selamlar stop.
HoÅŸ geldiniz stop.
Ä°yi forumlar stop .

:)

burak.bey.stop.çok.teşekkür.ederim.stop.hoşbul dum.stop:):)

y-bsungur
29.Mart.2016, 21:32
Hoşgeldin Cem tam kuyuya düşmüşsün buradan çıkış yok.

roalex
29.Mart.2016, 21:49
Hoşgeldin Cem tam kuyuya düşmüşsün buradan çıkış yok.

yıldırım.abi.işimede.gelir.aslında:)abi.cidde n.farklı.bir.forum.sitesi.zamanla.kendimi.ifade.e deceğim.çok.teşekkür.ederim.abi:)

Beatrix
29.Mart.2016, 21:54
zamanla.kendimi.ifade.edeceÄŸim....

eyvaaaah yandık ! http://i394.photobucket.com/albums/pp28/beatrix-fhoto/ikon/hammer.gif (http://s394.photobucket.com/user/beatrix-fhoto/media/ikon/hammer.gif.html)

roalex
29.Mart.2016, 22:05
[QUOTE=Beatrix;29149]eyvaaaah yandık ! http://i394.photobucket.com/albums/pp28/beatrix-fhoto/ikon/hammer.gif (http://s394.photobucket.com/user/beatrix-fhoto/media/ikon/hammer.gif.html)[/

ergun.abi.derki.bence.nacizane.abi.ölü.taklidi.y apın:):):).ben.o.kadar.sormam.ki.valla.sorarım:) :):)

Han Solo
29.Mart.2016, 22:11
mert.bey.tekne.konusunda.bende.öyle.düşünüyor dum.fakat.bakımı.bağlancak.barınak.bunların.a raştırmasını.yapıyorum.lüfer.zamanı.tadınd an.geçilmez:)

barınakla uğraşıp aklın kalacağına koy römorka çek arabanla istediğin denize göle ...işin bitince koy römorka götür evine.. benim hep aklımda ama bir türlü yapamadım sana yaptracağım :)

Han Solo
29.Mart.2016, 22:13
ergun.abi.space.tuşunu.yapim.derken.iyice.parçal adım.organizmaları.sağlam.olsa.açardım.konuyu :):):)yeni.laptop.almam.gerekecek.galiba...

satılık spacei çalışan laptop var... sadece enter çalışmıyo...

roalex
30.Mart.2016, 09:44
barınakla uğraşıp aklın kalacağına koy römorka çek arabanla istediğin denize göle ...işin bitince koy römorka götür evine.. benim hep aklımda ama bir türlü yapamadım sana yaptracağım :)

bunu.hiç.düşünmemiştim.mert.bey.tabi.o.zamanl ar.zj'miz.yoktu.(bendeki.görgüsüzlükte.hat.saf ha:cool::cool:)

roalex
30.Mart.2016, 09:49
satılık spacei çalışan laptop var... sadece enter çalışmıyo...

arkadaşımdan.rica.ettim.yurtdışında.ondan.ist edim.şayet.bir.terslik.olursa.haberleşiriz..

archway
30.Mart.2016, 09:54
Hafta sonu gelirsen iyi olur Cem güzel bir ortam olacak bende ilk defa tanışıcam arkadaşlarla...
Fazla yabancılık çekmiceğimize eminim kısmetse güzel bir gezi olacak...

roalex
30.Mart.2016, 19:51
Hafta sonu gelirsen iyi olur Cem güzel bir ortam olacak bende ilk defa tanışıcam arkadaşlarla...
Fazla yabancılık çekmiceğimize eminim kısmetse güzel bir gezi olacak...

serkan.inan.çok.istiyorum.manevi.yönden.durumlar .biraz.karışık.bu.haftayı.atlatayım.düzene.s okayım.her.gezeye.katılmaya.çalışacağım.bun u.çok.istiyorum:)kesinlikle.harika.bir.ortam.olac ak.bundan.şüphem.yok.bolca.keyif.ve.eğlence.dil iyorum:)

eay
31.Mart.2016, 07:34
Hosgeldiniz

archway
31.Mart.2016, 08:47
umarım ne kısa zamanda düzelir manevi durumlar .