PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'dan Selamlar

WhitePanda
06.Mart.2016, 13:58
Herkese selamlar
Adım Tolga 24 yaşındayım öğrenciyim Ankarada oturuyorum.Yıllarımı akranlarımın çoğu gibi bilgisayar başında geçirdim daha doğrusu çürüttüm.Bu durumdan artık kurtulma vakti geldi diye düşünürken Serdar Kılıç'ın programına denk geldim ve doğada vakit geçirmeye karar verdim.Boş vakitlerimde kamp yapmayı düşünüyorum yarın malzemelerimi almaya gitcem her türlü malzeme ve Ankara'da kamp yeri önerisine açığım teşekkürler iyi günler

serkan.duran
06.Mart.2016, 15:45
Hoş geldin Tolga keyifli forum lar

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MUHTEŞEM26
06.Mart.2016, 19:18
hoşgeldin doğru adresdesin

GC2013
06.Mart.2016, 21:02
Hoşgeldiniz:)

In Vino Veritas in Aqua Sanitas

06kd941
06.Mart.2016, 22:23
Tolga hos geldin. Ankarada kizilcahamam tarafina balada bulunan beynam tarafina balik hisar cubuk tarafina beypazari tarafina kamp yapmak icin gidebilirsiniz

Han Solo
06.Mart.2016, 23:51
tolga hoşgeldin...iyi kurtarmışsın bilgisayar oyun bağımlılığının tedavisi doğada...aklına bile gelmez oyun bundan sonra...araç var mı doğa için

Beatrix
07.Mart.2016, 07:48
Tolga hoşgeldin, zamanında ve akıllıca bir karar almışsın, bir de ZJ' ye sararsan, kafanı başka bir şeylere takmaz hatta tam sıyırırsın.... :)

ahimrek
07.Mart.2016, 09:48
Tolga hoşgeldin... Zamanın da bir karar almışsın. Ergün abinin dediği gibi bir de... ZJ virüsü bulaştıımı.... :)

WhitePanda
07.Mart.2016, 10:44
Hoşbulduk teşekkürler.Doğa için aracım şu an yok malesef malum öğrenci bütçesi.İlerleyen zamanlarda düşünüyorum kesinlikle bi tane almayı, bundan sonra bir ayağım doğada inşallah :)

Beatrix
07.Mart.2016, 11:04
Hoşbulduk teşekkürler.Doğa için aracım şu an yok malesef malum öğrenci bütçesi.İlerleyen zamanlarda düşünüyorum kesinlikle bi tane almayı, bundan sonra bir ayağım doğada inşallah :)

Tolga, bazen kamp v.s. buluşmalar duyurulur sitemizde, aracın olması şart değil, malzemeni at sırt çantana buluşma yerine gel, araçların birinde her zaman boş yerimiz olur.