PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5,9 lx sahibinden yeni sahibine................

toporomboz
26.Þubat.2016, 21:47
236700 kmde bel altı çizik sürtme sebepli 3 adet minnak lokal boyalı.PARÇA DEĞİL !!! mekanik motor yürürü gideri 4x4 vs sorunsuz....
SAYGILI KULLANILMIŞ & GARAJ ARACI..fiyatı uuuuuu amma yüksek yawfff diye düşünen :) hatta içinden cüshünüzzz diyende olabilir :) atalarımız ne demiş ne kaaaaa ekmek o kaaa köfte :) nakit=48.000tl........

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-stock-5,9-lx-276798274/detay/
NOT=yine neden üzerinde 5.2 jant var muhabbeti yapmayalım lütfen :)
18671868

toporomboz
02.Mart.2016, 14:46
1879NOT=yine neden üzerinde 5.2 jant var muhabbeti yapmayalım lütfen :)
üzerindeki 5,2 jantları yanında http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-jeep-grand-cherokee-icin-chrysler-marka-4-adet-jant-lastik-226232391/detay/ mevcut...
ilk sahibi 2008-2011 model jeep grand cherokee 2,8 crd 17'' jantları takmış orijinallerini verip almış...benim aldığım 2 sahibi 16'' jant istemiş bilmediğinden izmirden bu 5,2 jantlarını almış :) zaten bu 5,9 u 2 azman köpeğini veterinere götürüp getirmek için satın almış merhametli hayvanseverin birisi :) görsel olarak özentiden 5,9 jantı takanlardan farkı onlar doğan görünümlü şahin gibi benim makina şahin görünümlü doğan durumunda KOMPLEKSİMİZ YOK YANİ :) ..

not 1 =mirkan kardeşim herhalde benim aracımı kastetti bilmiyorum 46000 e stock olurmu demiş :) ben sattığım zaman sahibi ile tanıştırırım... :) ben ucuz almam ucuzda satmam... ARTIK ÜRETİLMEYEN VE 0 KM Sİ OLMAYAN BİR ZJ İÇİN FİYATIN UCU AÇIKTIR.....helede dünyada sınırlı sayıda 14286 adet üretilmiş vede lpg siz olursa önü ferah feza makamında açıktır.....haaa hemen satılırmı bu o kadarda önemli değil zaten keyifle biniyorum değerini ve kıymetini bile illaki CANIM TÜRKİYE mde çıkacaktır...

not 2= geçen sene eylül 2015 de hakan potukçu kardeşime verdiğim 1998 5,2 zj aracımı 26000 tl ye benden almıştı.....3 gün önce izmir mazzını galeride 32000 tl ye satıldı.... yani iyi araba her zaman piyasanın üzerinde satılır.....çünkü zj kasayı 0 yeni alma şansın yok

Mirkan Åženol
02.Mart.2016, 17:07
1879NOT=yine neden üzerinde 5.2 jant var muhabbeti yapmayalım lütfen :)
üzerindeki 5,2 jantları yanında http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-jeep-grand-cherokee-icin-chrysler-marka-4-adet-jant-lastik-226232391/detay/ mevcut...
ilk sahibi 2008-2011 model jeep grand cherokee 2,8 crd 17'' jantları takmış orijinallerini verip almış...benim aldığım 2 sahibi 16'' jant istemiş bilmediğinden izmirden bu 5,2 jantlarını almış :) zaten bu 5,9 u 2 azman köpeğini veterinere götürüp getirmek için satın almış merhametli hayvanseverin birisi :) görsel olarak özentiden 5,9 jantı takanlardan farkı onlar doğan görünümlü şahin gibi benim makina şahin görünümlü doğan durumunda KOMPLEKSİMİZ YOK YANİ :) ..

not 1 =mirkan kardeşim herhalde benim aracımı kastetti bilmiyorum 46000 e stock olurmu demiş :) ben sattığım zaman sahibi ile tanıştırırım... :) ben ucuz almam ucuzda satmam... ARTIK ÜRETİLMEYEN VE 0 KM Sİ OLMAYAN BİR ZJ İÇİN FİYATIN UCU AÇIKTIR.....helede dünyada sınırlı sayıda 14286 adet üretilmiş vede lpg siz olursa önü ferah feza makamında açıktır.....haaa hemen satılırmı bu o kadarda önemli değil zaten keyifle biniyorum değerini ve kıymetini bile illaki CANIM TÜRKİYE mde çıkacaktır...

not 2= geçen sene eylül 2015 de hakan potukçu kardeşime verdiğim 1998 5,2 zj aracımı 26000 tl ye benden almıştı.....3 gün önce izmir mazzını galeride 32000 tl ye satıldı.... yani iyi araba her zaman piyasanın üzerinde satılır.....çünkü zj kasayı 0 yeni alma şansın yok

Abi beyaz renk 93-95 arası 5.2 benim söylediğim araç. Söylediğimi görüyorsun, verilen linklere niye
bakmıyorsun? :D

Bu araç işte :D
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-akgun-aydin-otomotiv-jeep-grand-cherokee-5.2-ltd-hatasiz-271842901/detay/

5.9 özel bir araç, 100.000TL'de istenilse bir şey diyemem. Ki ben de çok çok temizine param olsa 50bin TL gözümü kırpmadan veririm.

toporomboz
02.Mart.2016, 17:40
Abi beyaz renk 93-95 arası 5.2 benim söylediğim araç. Söylediğimi görüyorsun, verilen linklere niye
bakmıyorsun? :D

Bu araç işte :D
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-akgun-aydin-otomotiv-jeep-grand-cherokee-5.2-ltd-hatasiz-271842901/detay/

5.9 özel bir araç, 100.000TL'de istenilse bir şey diyemem. Ki ben de çok çok temizine param olsa 50bin TL gözümü kırpmadan veririm. :) kusura bakma mirkan kardeşim senin gibi hasta zj ci için düşündüklerim için :) benim ilanda stock 5.9 stock diye görünce :) ama bugün bir ilan girdi bursadan bir bak beter güzel 55bin....rüya gibi makina.....

toporomboz
10.Mart.2016, 13:01
1897 günceldir....

y-bsungur
10.Mart.2016, 13:52
1897 günceldir....

Güzele güzel dememek günahdır .Yılan gibi araba Allah nazardan korusun.

toporomboz
10.Mart.2016, 14:55
yıldırım arkadaşım o senin kalbinin güzelliği.....AMİN ALLAH hepimizi kenafir gözlülerden :) korusun ben konforunu seviyorum CHRYSLER LHS 3,5 arıyorum bakıyorum ama bulmak zor çoğu lpg lenmiş ...içide aksesuarlarıda cherokee ye benzer konfor tavan durumda burdaki resimde kükrettın ın meşhur ARKO kremi sonrası koltukları...1,5 tl ye mucizeler yaratıyor dış plastiklerin kapı kollarının bakımındada kullandım müthiş...BESLİYOR....1902
Güzele güzel dememek günahdır .Yılan gibi araba Allah nazardan korusun.

Excalibur
22.Mart.2016, 17:59
Güzel bir Zj alana simdiden hayirli olsun.

toporomboz
22.Mart.2016, 18:52
ömür kardeşim teşekkürler güzel dileklerin için bir süredir binek oto aşkım depreşti :) chrysler LHS 3,5---INFINITI I 30 arıyorum ama maalesef yok gibi :) çoğu totoloş :) olmuş bide lpg lenmiş....

toporomboz
22.Mart.2016, 18:56
ömür kardeşim teşekkürler güzel dileklerin için bir süredir binek oto aşkım depreşti :) 1996-1998 arası chrysler LHS 3,5---INFINITI I 30 arıyorum ama maalesef yok gibi :) çoğu totoloş :) olmuş bide lpg lenmiş....

mjz66
22.Mart.2016, 19:08
ömür kardeşim teşekkürler güzel dileklerin için bir süredir binek oto aşkım depreşti :) 1996-1998 arası chrysler LHS 3,5---INFINITI I 30 arıyorum ama maalesef yok gibi :) çoğu totoloş :) olmuş bide lpg lenmiş....
Sen şimdi bu 5.9'u satıyor musun İlhan abi?!

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

toporomboz
22.Mart.2016, 19:16
aynen mert kardeşim...ama binek makinayı istediğim gibi bulamadığımdan isteyenlerede veremiyorum çamura yatmaca yani....hiç yapmadığım şey :)

Sen şimdi bu 5.9'u satıyor musun İlhan abi?!

toporomboz
22.Mart.2016, 19:23
GÃœNCEL

İlan Bitiş Tarihi: 27.03.2016 saat 17:12 ..pazarlıksız nakit 45000 tl [bu rakama sahibinden.com daki ilan numaraları 280096630 daki paspaslar 226232391 deki jant lastik takım--280102590 daki kodlanmamış 0 yedek uzak kumanda ve orıjınal chrysler müzik sistemi +ınfınıty anfisi dahildir ]
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-ilan-bitis-tarihi-27.03.2016-17-12-pazarliksiz-nakit-45000-tl-276798274/detay/....
27-3-2016 sonrası 1 ay ara datça--burhaniye ören bahar keyfi var inşallah....mayıs ayında kaldığımız yerden devam edicizzz efemmm :)19151916

mjz66
22.Mart.2016, 19:25
aynen mert kardeşim...ama binek makinayı istediğim gibi bulamadığımdan isteyenlerede veremiyorum çamura yatmaca yani....hiç yapmadığım şey :)
Levo ben Mert değilim:) Bu yaz Marmarise indiğimde gelicem yanına görücem aslanı, satma abi elleme kalsın pişman etme bizi de kendini de:) Ayrıca çakma 5.9 bu, orjinal jantlarını bul ve tak lütfen:)

toporomboz
22.Mart.2016, 19:30
kusura bakma levent kardeşim ayrıca bu jantların hassstasıyız dedeeeeee modusundayım .....beni hiç rahatsız etmiyor....neticede daha öncede yazmıştım bu doğan görünümlü şahin özentisi ile bu durumda değil... tersi :)
hani ızgaralı kaput çıkıntılı ön panel 5,9 jant takıp özlem giderenlerden diilim :) ben farkını biliyorum ya önemli olan o levent kardeşim dantel gibi jantlara bayılıyorum....bende 5 kollu 2008-2011 0 jant lastik takımıda var enfes 5 kolluysa oda 5 kol...:) neticede SAYGILI KULLANILMIŞ NAZAR DEĞMESİN ALDIĞIMDAN BERİ 5 KURUŞ HARCAMADIM SADECE BENZİN KOYUP DÜÜTTT GİTMECE :) not= izmirdeki emir kardeşim 4 tane bulmuştu 5,9 jantı yani piyasada var ama ben almıyiimmmm :)
Levo ben Mert değilim:) Bu yaz Marmarise indiğimde gelicem yanına görücem aslanı, satma abi elleme kalsın pişman etme bizi de kendini de:) Ayrıca çakma 5.9 bu, orjinal jantlarını bul ve tak lütfen:)

mjz66
22.Mart.2016, 19:32
kusura bakma levent kardeşim ayrıca bu jantların hassstasıyız dedeeeeee modusundayım .....beni hiç rahatsız etmiyor....neticede daha öncede yazmıştım bu doğan görünümlü şahin özentisi ile bu durumda değil... tersi :)
hani ızgaralı kaput çıkıntılı ön panel 5,9 jant takıp özlem giderenlerden diilim :) ben farkını biliyorum ya önemli olan o levent kardeşim dantel gibi jantlara bayılıyorum....bende 5 kollu 2008-2011 0 jant lastik takımıda var enfes 5 kolluysa oda 5 kol...:) neticede SAYGILI KULLANILMIŞ NAZAR DEĞMESİN ALDIĞIMDAN BERİ 5 KURUŞ HARCAMADIM SADECE BENZİN KOYUP DÜÜTTT GİTMECE :)
Tamam benzin koyup gitmeye devam abi o zaman, satma çocuğu:) yazlığa geldiğim de satmışsan aramam sormam ilişkimi keserim seninle:)

toporomboz
22.Mart.2016, 19:46
nasip kısmet herşey.ben inanırım ...benim kısmetimden çıkmadıysa bende durur.merak etme .KARŞISINDA KAHVE İÇİP SEYRETMESİ BİLE KEYİF VERİYOR.BUNUN BEDELİ YOK...GÜZEL ARABA BENİ MUTLU ANLI YAPAR HER ZAMAN.......ama binek makinayı bulursam arka bahçeme 2. garajı yapmam gerekecek dışarda asla bırakmıyorum 2015 ağustostan beri daha yıkanmadı altına çamur değmedi ben yağmurda binmem burda kar yok zaten :) GAZLI BEZ toz alma nemli microfiber bezle okşama şeklinde ilişkimiz seviyeli bir şekilde devam ediyor......KAZASIZ GÜNLER OLSUN HEPİMİZE...

toporomboz
23.Mart.2016, 13:05
dün yeni 5,9 ilanı girdi sahibindene abi offf offf afff amannnn----offfroadçunun dibisi galiba ..birazda benim ilanıma atıfta bulunmuş güldüm....
///benim açıklama girişinde***18 yaşında 236000 km de bir 5,9 için kusursuz hatasız türkiyede tek demek bende isterdim.ama asla mümkün değil.SADECE SAHİPLERİ SAYGILI KULLANMIŞ-BAKIMLARINI YETKİLİ YERLERDE YAPTIRILMIŞ-KULLANILMADIĞI ZAMANDA KAPALI GARAJDA SAKLANMIŞTIR.*** ///diyor...
abinin ilanı...
Bayandan Muayenesi yeni 5.9 LPG li Off-Road yapılı
///Fotoğraflarda görüldüğü üzere hiç arazi yüzü görmemiştir. :) Sadece asfalttan ve sağ şeritten gazın ucuyla işe gidip gelmeye kullanılmıştır. Kullanırken eldiven giyilmiştir, 98 den beri hep kapalı garajda muhafaza edilmiştir, içinde sigara içilmemiş ve fazla küfür edilmemiştir, biraz küfrü de hepimiz ediyoruz sonuçta araç içinde :) Fotoğraflar temizliğinin kanıtıdır..

Fiyatı 41,5 kere maşallah denen aracım için 41500TL istiyorum.

Detaylı bilgi için arayın, mesajla uğraştırmayın rica ediyorum lise talebeleri gibi yazışmayalım lütfen. Değerini bilmeyen kullanımından anlamayan aramasın. Saygılar... ///

canım TÜRKİYE mden insan manzaraları :)

potukcu
25.Mayýs.2016, 17:30
İlhan abi sanırım dönüp dolaşıp yine bir Datça tatiline denk geldiği sırada bana kısmet olacak bu araç :)

kafamda deli sorular....

toporomboz
26.Mayýs.2016, 14:48
İlhan abi sanırım dönüp dolaşıp yine bir Datça tatiline denk geldiği sırada bana kısmet olacak bu araç :)

kafamda deli sorular....
hakan kardeşim herşey nasip kısmet de :) ben 1996-1997 arası chrysler LHS---Buick Park Avenue---Lincoln Town car dan birisini bulmadan asla satmayı düşünmüyorum :) yaya kalmak iyi bişi diil.. bir kere yaşadım hiç hoş olmuyor .....malum sitede ilana girdiğinde bilki aradığım binek saltanat kayığını bulmuşumdur..
================================================== =======================================
not=benim kükrettin 5,9 u Bursa birlik oto Ali Osman ustanın referansı ile almış sahibi..bunu tesadüfen tanımadığım 2 farklı kişiden daha duydum benim aracım ile ilgili ALINACAK KAÇIRILMAYACAK 5,9 diye....ama ben bunları bilmeden almıştım tesadüfen bursadan navigator bulmuştum takas filan sohbetinde adam benim 5,9 u tarif etti burda vardı böyle bir araç diye...yani hem referanslı hemde neredeyse sertifikalı 5,9 stock olarak jantları hariç iddialı bir makine. SAYGILI KULLANILMIŞ VEDE SAKLANMIŞ helede 5,2 den sonra ANLATILMAZ YAŞANIR bu başka bişiiiiiii :)

toporomboz
20.Temmuz.2016, 12:44
heyecan devam ediyor :)
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-saygili-kullanilmis-stock-1998-grand-cherokee-limited-5,9-lx-320734297/detay/2209

toporomboz
01.Aðustos.2016, 15:20
heyecan güncel :)

mjz66
02.Aðustos.2016, 17:59
heyecan güncel :)
O jantlar üzerinde oldukça çakma 5.9 o benim gözümde İlhan Abim:) kurtarırı yok😃

toporomboz
03.Aðustos.2016, 15:39
O jantlar üzerinde oldukça çakma 5.9 o benim gözümde İlhan Abim:) kurtarırı yok😃

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildilevent kardeşim vatandaş 5,2 ye 5,9 jant ı takıp özlem gideriyor.....benimki tam tersi inan beni hiç rahatsız etmiyor...görseli daha güzel 5,2 jantın birde altında 5,9 un gücünü hissediyorsun o tok kükremesini gerisi teferruat sen sıkma canını ... :)

Han Solo
03.Aðustos.2016, 22:16

kesinlikle katılıyorum o jantlar ilanı öldürüyor bari fotoşopla orjinal jantları koy...millet şüpheyle yaklaşıyor araca

toporomboz
04.Aðustos.2016, 13:57
kesinlikle katılıyorum o jantlar ilanı öldürüyor bari fotoşopla orjinal jantları koy...millet şüpheyle yaklaşıyor araca
mert kardeşim sikinti jant olsun :) onun parasını düşerim ben ..vatandaş 5,2 nin koltukları kapı döşemelerini 5,9 yapıyor kaputa havalandırma koyuyor 5,9 özlemini gidermek için :) ne kadar geç satılırsa o kadar iyi vergi ödendi nasılsa 31 aralığa kadar sikintisiz :) 5,9 un orijinal tok sesi yeter anlayana .....jant teferruat...sahibinden ilanlarında kükrettin lpg siz stock olarak ilk üçe girer fiyat olarakda en makulu :)

toporomboz
02.Ekim.2016, 12:42
yine yeni yeniden.....ara sıra satmak geliyor içimden :))))))))))))))))
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-sahibinden-5%2C9-lx-347612789/detay

Han Solo
02.Ekim.2016, 14:17
Abi vale anahtarinin bir farki var.mi 3. Yedek anahtar konumunda mi .niye vale anahtar demisler acaba

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Han Solo
02.Ekim.2016, 14:17
Jant olmadan olmaaazzzzz..

FuatD
02.Ekim.2016, 15:36
yine yeni yeniden.....ara sıra satmak geliyor içimden :))))))))))))))))
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-sahibinden-5%2C9-lx-347612789/detay

İlhan abi aşağıdaki arkadaşla değişiverin :)

1996 Grand Cherokee 5.2 ASKÄ°N JEEPTEN
Ä°lan No: 267467696
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-1996-grand-cherokee-5.2-askin-jeepten-267467696/detay

toporomboz
03.Ekim.2016, 16:33
İlhan abi aşağıdaki arkadaşla değişiverin :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-1996-grand-cherokee-5.2-askin-jeepten-267467696/detay
fuat kardeşim o makine doğan görünümlü şahin :) 5,9 özentisi :) üstelik L.P.G li benden uzak olsun :)
şu gerçek yalnız 5,2 jantı bende seviyorum dantel gibi 5,9 sıradan 5 kollu :) iyiki benden önceki sahibi 5,2 jantlarını takmış
kozmetik benim için önemli gözüme hoş geliyor....kısmet olurda satılırsa ki zor satarım :) yeni sahibi alsın taksın ben böyle tadını çıkarırım...no sıkıntı :) .....
not=ÖNEMLİ OLAN 5,9 a 5,2 JANT I İLE BİNMEK...5,2 ye 5.9 JANTI TAKIP BİNMEK ÖZENTİDEN ÖTEYE GİTMEZ 5,9 ANLATILMAZ YAŞANIR...5,2 YE BİNDİĞİM İÇİN ARADAKİ PERFORMANSIN FARKINDAYIM......

FuatD
03.Ekim.2016, 16:34
fuat kardeşim o makine doğan görünümlü şahin :) 5,9 özentisi :) üstelik L.P.G li benden uzak olsun :)
şu gerçek yalnız 5,2 jantı bende seviyorum dantel gibi 5,9 sıradan 5 kollu :) iyiki benden önceki sahibi 5,2 jantlarını takmış
kozmetik benim için önemli gözüme hoş geliyor....kısmet olurda satılırsa ki zor satarım :) yeni sahibi alsın taksın ben böyle tadını çıkarırım...no sıkıntı :) .....
not=ÖNEMLİ OLAN 5,9 a 5,2 JANT I İLE BİNMEK...5,2 ye 5.9 JANTI TAKIP BİNMEK ÖZENTİDEN ÖTEYE GİTMEZ 5,9 ANLATILMAZ YAŞANIR...5,2 YE BİNDİĞİM İÇİN ARADAKİ PERFORMANSIN FARKINDAYIM......

Haklısın abi sadece jantları değişin demiştim ama seviyorsan diyecek bir şey yok :)

toporomboz
03.Ekim.2016, 16:40
Abi vale anahtarinin bir farki var.mi 3. Yedek anahtar konumunda mi .niye vale anahtar demisler acaba

denemedim..ama mercedes imde torpidoyu bagajı açmazdı kontak anahtarı vazifesi görürdü.tabi bunda bagaj müşterek ..ama sevgili başkanımız için yemedim içmedim garaja indim :) kapılar kontak açıyor ama torpido kilidini açmıyor.....

toporomboz
03.Ekim.2016, 16:42
Jant olmadan olmaaazzzzz..

olur olur başıma birde çıkma jant arama işini çıkarma mert kardeşim ...datça da nerde bulcazzzz :)

toporomboz
03.Ekim.2016, 16:44
Haklısın abi sadece jantları değişin demiştim ama seviyorsan diyecek bir şey yok :)

5,2 jantı sanat eseri gibi sıradan değil özenilmiş ....5,9 sıradan 5 kollu.... benim naçizane fikrim..

ukymk55
04.Ekim.2016, 08:09
5,2 jantı sanat eseri gibi sıradan değil özenilmiş ....5,9 sıradan 5 kollu.... benim naçizane fikrim..
Bursadan bir arkadaşımla jantları bir süreliğine kullanmaklık değiştirelim dedik.
Ondaki 5.9 jantı idi. daha ilk değiştirdiğimiz dakikada iki arabanın görüntüsü birden değişti. in-out.
1-2 ay kullandım o jantları, aracımın görüntüsü biraz silik gibi kalıyordu. eşim dahi bunu dile getirdi :)
Şimdi orjinal dantelli jantlarımı taktım ve mutluyum :)

2303

archway
04.Ekim.2016, 08:21
Bursadan bir arkadaşımla jantları bir süreliğine kullanmaklık değiştirelim dedik.
Ondaki 5.9 jantı idi. daha ilk değiştirdiğimiz dakikada iki arabanın görüntüsü birden değişti. in-out.
1-2 ay kullandım o jantları, aracımın görüntüsü biraz silik gibi kalıyordu. eşim dahi bunu dile getirdi :)
Şimdi orjinal dantelli jantlarımı taktım ve mutluyum :)

2303

Maşallah'ı var Uğur kardeşim makinenin :)

Poseidon
05.Ekim.2016, 09:59
Bence satmayın. Sonra çok pişman oluyor insan... Kendimden biliyorum :)

Han Solo
05.Ekim.2016, 12:43
Bence satmayın. Sonra çok pişman oluyor insan... Kendimden biliyorum :)
Son pismanlik fayda etmez :)

Han Solo
05.Ekim.2016, 13:46
Hadi bulalim sana bi 4x4 uzmeyecek bisey

toporomboz
05.Ekim.2016, 13:46
:) kolay satmam zaten.+hep aynı kişiler talip oluyor adamın aklı ile alay ediyorlar 3 aylık çek/çük teklifi ile :) .henüz kendime binek araç bulamadım :) mercedes clk 200 kompressor-e39 BMW 520i-chrysler lhs-
arama durumum devam ediyor...+ yanına 15m3 panelvan dan karavan yaptırmak istiyorum max 2010 model fiat ducato arıyorum hırpalanmamış az km de...jeep arkasında karavan çekmek risk sorun beceri :) ...
acele etmeden doğru alışveriş....önemli bence

potukcu
06.Ekim.2016, 14:39
ilhan abi hadi alış veriş yapalım :)
2012 model citroenim var C5 dizel, cam tavandan F1 vitesi, ön ve arka park, yağmur, far, cam buğu sensörüne kadar full bir araç... ben akıllanmıyorum, alıcam yine bir zj o belli, aklına yatarsa konuşalım abi :)

toporomboz
06.Ekim.2016, 15:29
ilhan abi hadi alış veriş yapalım :)
2012 model citroenim var C5 dizel, cam tavandan F1 vitesi, ön ve arka park, yağmur, far, cam buğu sensörüne kadar full bir araç... ben akıllanmıyorum, alıcam yine bir zj o belli, aklına yatarsa konuşalım abi :)
hakan kardeşim ömürsün :)
ben önce bulayım aradığımı ....sonra sen sat c5 ini ben ay ortasından itibaren burhaniye ören deki evime gideceğim biraz orda kalmaca durumu...denk gelirse orda görürsün 5,9 u........
bak net olarak söylüyorum benden aldığın 5,2 den çoookkkk farklı bişi bu.....0 hata kusursuz altı kaymak gibi tertemiz egzos lar bile chrysler hala..... pamuklarda saklanmış makina...... reklam değil gerçek.....

toporomboz
03.Aralýk.2016, 18:24
2016 nın son ilanı GÜNCEL............BURHANİYE-ÖREN de bahçede açık havada datça daki kapalı garajını özlüyordur hava gece 0 dereceye düşüyor :) belki aralık ayı ortasında istanbul a gelme durumum var kükrettinle...2375
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-benzinli-stock-grand-cherokee-limited-5,9-lx-369909709/detay/

potukcu
06.Aralýk.2016, 15:28
abi giderek artıyor fiyatın, sanırım artık alma ihtimalim kalmadı, hayırlı satışlar inşallah

toporomboz
06.Aralýk.2016, 23:49
abi giderek artıyor fiyatın, sanırım artık alma ihtimalim kalmadı, hayırlı satışlar inşallah

aynen....hakan kardeşim...$ arttıkça fiyat da artıyor...neticede bu 5,9. :)
herşey bir yana chrysler Lhs aradım 1 yıl bulamadım ..umudum kalmadı..
1 aydır BMW E39 kasa 2001-2003 arası 5.30i bakıyorum...5,20-5.25 i de olabilir 5,28 hariç!!(sorunluymuş)
önce aradığım makinayı bulmam lazım....
jeep in fiyat o zaman gevÅŸer :))))))))))))

Han Solo
06.Aralýk.2016, 23:54
İlhan abi gecen yıl 40 bine vereydin. Yaklasık 14.000 usd yapıyordu bugunu bekleseydin 14.000 usd zaten 50 bin tl yapıyordu 1 yıllık odedigin vergi bakım masrafı yakıt derken bayagı karlıydın 40 bine degil 37 bine bile versen iyiymis :)))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

toporomboz
07.Aralýk.2016, 13:36
İlhan abi gecen yıl 40 bine vereydin. Yaklasık 14.000 usd yapıyordu bugunu bekleseydin 14.000 usd zaten 50 bin tl yapıyordu 1 yıllık odedigin vergi bakım masrafı yakıt derken bayagı karlıydın 40 bine degil 37 bine bile versen iyiymis :)))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
mert kardeşim...**BÖYLE 5,9 a SAHİP OLMANIN KEYFİ BEDELİ RAKAMLA İFADE EDİLMEZ MERT KARDEŞİM**
senin dediğin hesabı bende yaptım onun için 50.000 tl...
bakım=0tl esat kardeşim full bakımlı verdi lastikleri bile 3000 km de yağlar yeni değişmişti :)
vergi=1300 tl dibine kadar helal olsun devlete vereceÄŸiz mecbur :)
KÜKRETTİN GARAJIMIN SÜSÜ.istediğim fiyata satılmazsa dursun NETİCEDE 5,9.... REŞAT ALTINI :)..
sahibinden.com da tek stock benzinli makina...
ama sürekli kullanacağım hacmi düşük bie binek oto hala bulamadım..
chrysler LHS yok ...sebring yok.. 300c 300m yok
2001-2003 E39 5.30i de karar kıldım.... orj-temiz-lpg siz-fazla sahip değiştirmemiş bakıyorum....

not=**1 yıllık odedigin vergi bakım masrafı yakıt derken bayagı karlıydın 40 bine degil 37 bine bile versen iyiymis :)))
** demişsin ya sen merak etme 15 senedir(borsa-döviz) trade yaparım son bir aydaki coşku yetti arttı :)

potukcu
07.Aralýk.2016, 15:09
gönlüne göre olur umarım her şey İlhan Abicim :)

benimde aklımda olsun Chrysler ve Bmw, denk gelirse haber veririm, sevgiler

toporomboz
07.Aralýk.2016, 18:41
gönlüne göre olur umarım her şey İlhan Abicim :)

benimde aklımda olsun Chrysler ve Bmw, denk gelirse haber veririm, sevgiler
aynen hakan kardeşim aynı dileklerimle.....
bir şey KISMETİNDE varsa o NASİP oluyor...gerisi teferruat....hep söylerim
DOÄžRU(ZAMAN+YER+Ä°NSAN)=Ä°ÅžLEM TAMAM :)

toporomboz
04.Þubat.2017, 00:07
günceldir....pazarlıksız nakit 45000tl satışa hazırdır .....datça dan full depo teslim edilecek....
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-kazasiz-tramersiz-lpg-siz-fabrika-degerlerinde-5,9-lx-sahibinden-392882690/detay/2444

toporomboz
04.Mart.2017, 19:03
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-dunyada-sadece-14286-adet-uretilen-zj-5,9-lx-stock-sahibinden-406441428/detay/

kaldığı yerden devam :)

mjz66
04.Mart.2017, 23:56
5.2 hayranı İlhan abimin çakma 5.9' u 🙈🙉🙊:)

toporomboz
06.Mart.2017, 12:35
5.2 hayranı İlhan abimin çakma 5.9' u 🙈🙉🙊:)
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-dunyada-sadece-14286-adet-uretilen-zj-5,9-lx-stock-sahibinden-406441428/detay/

levent kardeşim benden çok taktın 5,2 jantlarıma hayrına 4 adet temiz makul fiyatlı 5,9 jantı bulda bende & sende rahatlayalım :) .... şaka diill ciddiyim...
zaten bi S320L ye bi kükrettin e biniyorum 5,9 un koltuklarının zaten hassstasıyız pamuk gibi 4 parmak kalınlığında sünger var ...git geller yaşıyorum satıp satmamak konusunda...bide 5 kollu jantları olursa hiç satamam herhalde :)

**4 ADET ORJÄ°NAL 5 KOLLU 5,9 JANT ARANIYOR **

mjz66
06.Mart.2017, 16:34
levent kardeşim benden çok taktın 5,2 jantlarıma hayrına 4 adet temiz makul fiyatlı 5,9 jantı bulda bende & sende rahatlayalım :) .... şaka diill ciddiyim...
zaten bi S320L ye bi kükrettin e biniyorum 5,9 un koltuklarının zaten hassstasıyız pamuk gibi 4 parmak kalınlığında sünger var ...git geller yaşıyorum satıp satmamak konusunda...bide 5 kollu jantları olursa hiç satamam herhalde :)

**4 ADET ORJÄ°NAL 5 KOLLU 5,9 JANT ARANIYOR **
Satma pişman olursun abi benden sana nacizane tavsiye! Satmayacağına söz ver hemen bulim 4 tane jant sana...

toporomboz
08.Mart.2017, 12:51
Levent kardeÅŸim sen ufak ufak bakmaya baÅŸla 5 kollu jantlara.....
Satma pişman olursun abi benden sana nacizane tavsiye! Satmayacağına söz ver hemen bulim 4 tane jant sana...

Dragon
08.Mart.2017, 16:17
5 adet jant var bende.. fiyat tekliflerine açık

platin75
08.Mart.2017, 18:30
:d .

toporomboz
09.Mart.2017, 14:42
özelden mesaj attım.....
5 adet jant var bende.. fiyat tekliflerine açık

eay
17.Mart.2017, 21:24
ilhan abim opsiyonlamışsın...

toporomboz
18.Mart.2017, 14:04
aynen emir kardeÅŸim;
neticelenirmi bilemem;benim kaparo ile işim olmadığından hep söz ile alış veriş yaptım bugüne kadar...
amaaa marmaris hisarönün den bir arkadaşımız geldi meraklı hasta amerikancı.4 ay önce 1998 5,2 almış onunla geldi.birde renegade varmış yanına 5,9 istiyor; fakatttt gelen 5,2 ye mest oldummmmm...ilk sahibinden alınmış metalik bordo içi her yeri bej torpido dahil jantlar çiziksiz motor içi inanılmaz orijinal tertemiz.**BEN BÖYLE BİR 1998 GC 5,2 **görmedim..BAYILDIMMMM....kendiside benim kükrettin i beğendi en az benim onun aracını beğendiğim kadar...veeeeeee araç 4 ay önce benim kükrettin in satış fiyatından istanbuldan nakit olarak satın alınmış.....haydi buyrun.....**BEN HEP DERİM YA ÜRETİLMEYEN MALIN 2. ELİNİN FİYATINDA UCU AÇIKTIR**İŞTE EN GÜZEL ÖRNEK......
VEEEEEE===KÜKRETTİN İN JANTLARI İLE MAKARA GEÇEN ÜYELERİN DİKKATİNE JANTLARIN 5,2 OLMASI TERCİH SEBEBİ VE EĞER SATIŞ GERÇEKLEŞİRSE ASLA DEĞİŞMEYECEK== satış ister olsun ister olmasın hoşuma giden tek şey hasta amerikan binicisinin arabamda tek kusur bulmayışı beğenmesi beni mutlu yaptı.. KÜKRETTİN SINIFI GEÇTİ :)
ilhan abim opsiyonlamışsın...

mjz66
19.Mart.2017, 01:21
Ne jantmış be kardeşim:) ben de 5.9 jantı alıp takacam ulen görürsünüz siz:)
İlhan abi o bordo 5.2 büyük bir ihtimalle benim bi kaç kere oralarda gördüğüm araç! Bebek gibi bi tane var oralarda dikkatimi çekmişti!

FuatD
19.Mart.2017, 08:12
aynen emir kardeÅŸim;
neticelenirmi bilemem;benim kaparo ile işim olmadığından hep söz ile alış veriş yaptım bugüne kadar...
amaaa marmaris hisarönün den bir arkadaşımız geldi meraklı hasta amerikancı.4 ay önce 1998 5,2 almış onunla geldi.birde renegade varmış yanına 5,9 istiyor; fakatttt gelen 5,2 ye mest oldummmmm...ilk sahibinden alınmış metalik bordo içi her yeri bej torpido dahil jantlar çiziksiz motor içi inanılmaz orijinal tertemiz.**BEN BÖYLE BİR 1998 GC 5,2 **görmedim..BAYILDIMMMM....kendiside benim kükrettin i beğendi en az benim onun aracını beğendiğim kadar...veeeeeee araç 4 ay önce benim kükrettin in satış fiyatından istanbuldan nakit olarak satın alınmış.....haydi buyrun.....**BEN HEP DERİM YA ÜRETİLMEYEN MALIN 2. ELİNİN FİYATINDA UCU AÇIKTIR**İŞTE EN GÜZEL ÖRNEK......
VEEEEEE===KÜKRETTİN İN JANTLARI İLE MAKARA GEÇEN ÜYELERİN DİKKATİNE JANTLARIN 5,2 OLMASI TERCİH SEBEBİ VE EĞER SATIŞ GERÇEKLEŞİRSE ASLA DEĞİŞMEYECEK== satış ister olsun ister olmasın hoşuma giden tek şey hasta amerikan binicisinin arabamda tek kusur bulmayışı beğenmesi beni mutlu yaptı.. KÜKRETTİN SINIFI GEÇTİ :)

İlhan abi bu aracın sahibi mi? :)

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170319/2a6c34e13cc5dff6ffd9e7ed292283e6.jpg

1997 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 2" Lift and BF KO2 30,5"
2014 Jeep Compass MK49 2.0 Limited

ycankes
19.Mart.2017, 12:31
İlhan abi bu aracın sahibi mi? :)

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170319/2a6c34e13cc5dff6ffd9e7ed292283e6.jpg

Kesinlikle o Fuat abi.
Bir fotoda benden ; https://www.instagram.com/p/BRgbTG5By1R/

FuatD
19.Mart.2017, 12:53
Kesinlikle o Fuat abi.
Bir fotoda benden ; https://www.instagram.com/p/BRgbTG5By1R/

Sosyal medya böyle bir şey işte :) bizim arabalar aynı renk ve görüntüde olunca instagramda beni takip etmeye başlamıştı.

toporomboz
19.Mart.2017, 15:02
levent kardeşim aynen bebek o bebek....ama yakından bakmak lazım çok güsellllll ve orjinal....TEK KUSURU İLK SAHİBİ ATİKER LPG TAKMIŞ SATMADAN ÖNCE NEDEN TAKMIŞ BENDE İNANAMADIM !!!!!!
İlhan abi o bordo 5.2 büyük bir ihtimalle benim bi kaç kere oralarda gördüğüm araç! Bebek gibi bi tane var oralarda dikkatimi çekmişti!

toporomboz
19.Mart.2017, 15:09
fuat kardeşim senin makinayı yakından görmedim ama bu makinayı gördüğümde senin zj geldi aklıma...ama bu sanki güneşi marmariste görmüş 19 yıllık boya bu kadarmı enfes olur taş izi yok gibi stoplar yeni gibi hele jantlarına bayıldım 0 hata... ilk sahibi kapalı garajda pamuklarda yada samanlıkta saklamış :)
Sosyal medya böyle bir şey işte :) bizim arabalar aynı renk ve görüntüde olunca instagramda beni takip etmeye başlamıştı.

toporomboz
20.Mart.2017, 18:53
tak tak levent kardeşim DOĞAN görünümlü ŞAHİN e benzer ozaman.......
bende sikinti yokkkk..... tok horrr horrr sesi ile 5,9 un en önemli kanıtı....pancur ; jant hikaye ... :)
kazasız günler hepimize.....

Han Solo
20.Mart.2017, 19:30
güneş balçıkla sıvanmazzzz 5.2 jantlı 5.9 olmazzzzzzzzz :)

eay
13.Haziran.2017, 20:34
Ilhan abi ozledik yaz birseyler.:)

toporomboz
14.Haziran.2017, 11:57
Ilhan abi ozledik yaz birseyler.:)

2578emir kardeşim durum resimdeki gibi benjonun kozmetik işleri bitmiyoooo...kükrettini ihmal ettim..
bide in 5.9 bin S320 gitgeller yaşıyorum...benjo duruyor gibi geliyor 5,9 HAYVAN resmen ilk kalkışı vs vs herhalde mercedes te S 500 e doğru istikamet 5,9 hiç olmasa sorun değilde in&bin yapınca S320 çok hantal kalıyor...diğer araba 1600cc olsa :) sıkıntı yok ama 5900cc manyak bişey...kükrettin in yatmaktan akü bitti şarj da kabul etmedi akü yenilendi :)
burda mercedes S320L yolda gidişi nasıl abi diyenlere yanıtım ***EVİNİZDE OTURDUĞUNUZ 3 LÜ KANAPENİN HAREKET ETMESİ GİBİ BİŞEY ***diyorum...birtarafta manyak bir güç diğer tarafta dehşet rahatlık konfor... yaz dedin yazdım biraz uzun oldu :)
not=ALLAH GÖRDÜĞÜMÜZDEN EKSİK BIRAKMASIN ...diyorum keşke 5,9 hayvanına hiç bulaşmasaydım;bunun güç tiryakiliği alışkanlık yapıyor....

eay
14.Haziran.2017, 15:12
İlhan abi selamlar,resim bomba..benjonun yanında senin tabirinle minnak kalmış kükrettin