PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 93-95 ve 96-98 araçların araç koltukları hk.

K@RUB
10.Þubat.2016, 08:21
ArkadaÅŸlar selamlar,

Sizler nasıl düşünüyorsunuz yada hiç test etme şansınız oldumu bilmiyorum ama benim aracım 95 model canada, bir yakınımıza 96 avrupa aldık iki aracıda yeteri kadar kullandım bu fark a varmak için.

Ben 95'in koltuklarını daha bir sevdim sanki sadece ben değil aile bireylerinin düşünceleri de bu yönde , koltukların biraz pofuduk olması insanı yayıyor arabaya:). ( örnek başımdan bir olay geçti, yaşadığımız sokak da bir aile var küçük cocukları rahatsızlanmış rica etti arabayo alabilirmiyim dedi, neyse hastahane de işleri uzamış gece, neyseki cocuk hastalığı atlattı, aracı alan arkadaş abi ben arabada uyudum kusura bakma dedi yok sorun ne olcak dedim, abi birşey dicem benim evdeki yatak daha sert kusura bakma ama o arabayı kullanırken nasıl uyumuyon dedi :) )
aynı şekilde 96 kulladığımda kot pantolon ilede kanvas pantolon ile de koltuk sanki altından kayıyor evet o koltuk da yumuşak sadece ama dış katmanının hafif sertliği koltuk üstünde tutmuyor adamı sanki :) ama koltuk ısıtma müthiş birşey ben bunu rahatlığa katmak istemedim yoksa tabikibu olay farkı 5 e katlar[emoji848]
Sizlerin düşünceleri nedir ?

Örnek fotolar :

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160210/ec31bc3e59bb3d2d2d83dc8fe1d91b4e.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160210/9abfcdad69c3d6fbca37f811cd3539de.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

ycankes
10.Þubat.2016, 11:30
95 zjye 5-6 kere bindim şuana kadar. Bizim 97 ZJnin koltukları 95 zjnin koltuklarından daha kaygan,ama koltukları deri bakım kremiyle temizledikten sonra kayganlık azaldı biraz ve yumuşadı. Eğer sizdeki 96 zjnin koltukları çok kaygansa deri döşemeleri uzun zamandir temizlenmemiştir belki. Temizleyin,bakim kremi falan uygulayın abi matlaşsın ve biraz daha yumuşasın.

Han Solo
10.Þubat.2016, 11:33
hiç pofuduk koltuklara oturmadım farkı kıyaslayamıyorum ama görüntü olarak benim de çok hoşuma gidiyor

toporomboz
10.Þubat.2016, 19:18
aynen görseli bile mest ediyor bide oturma durumu olsa kalkası gelmez vatandaşın hem göze hem totoya hitap eden cinsten.
hiç pofuduk koltuklara oturmadım farkı kıyaslayamıyorum ama görüntü olarak benim de çok hoşuma gidiyor

Mirkan Åženol
12.Þubat.2016, 19:03
93-95 arası pofuduk olmayan koltuklar da var ve hiç rahat değiller.
3 koltukda da oturmuÅŸ ve gezmiÅŸ biri olarak kesinlikle pofuduk derim :D
96-98 modellerde koltuk biraz daha alçak, bu yüzden sevmedim, istediğin kadar indir kaldır eski modellerinki kadar yükselmiyor.
İlk saatden sonra dizlerim ağrımaya başlıyor bu yüzden.

ahimrek
12.Þubat.2016, 22:10
94 model aracımda pofuduk koltuk var. Karşılaştırma yapamam ama gayet rahat. Uzun yol tecrübesi olarak 5 buçuk saat durmadan yol gittim, konforlu bir yolculuktu ben ve yanımdakiler için.