PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Silivri Sayalar Resmiye Teyze

Han Solo
16.Aralýk.2015, 16:27
Geçen hafta fadılın bir şekilde yolunun kesiştiği Resmiye Teyzenin evinin fotolarıyla bizlere önayak olduğu organize ettiği yardım konusunda katılan gelen emek veren bizimle kalbi atan herkese çok teşekkürler... Resmiye teyze bu evde 2 göz odada 2 oğlu ile çok kötü şartllarda çatısı akan nemli rutubetli zor bir hayat sürüyordu. evet belki standardını yükseltemedik ama şartlarını biraz iyileştirip yardım elimizi uzattık bir nebze de olsa. pazar sabahı 7 civarı evin önünde dikilip gece 10 a kadar yaklaşık 15 kişi çalıştı çabaladı çatısını komple yeniledik boya zemin erzak eşya derken biraz daha yaşanır bir hale getirdik.

https://www.youtube.com/watch?v=kZ3rIg58CJ8&feature=youtu.be

MUHTEÅžEM26
16.Aralýk.2015, 21:30
ellerinize sağlık bu işin sevabı sizlere yeter bence nezdinde bütün yardım eden arkadaşları tebrik ediyorum başkan

y-bsungur
16.Aralýk.2015, 22:44
Bu işte eli değen emeği geçen gönül veren her kim varsa hepsini tebrik ediyorum.Helal olsun sizlere

Poseidon
17.Aralýk.2015, 17:53
Konuyu düşünen, gündeme getirip destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkürler...

ankaralı
17.Aralýk.2015, 19:10
süper bir iş başarmıssınız ellinize sağlık,yalnız çatıdaki abi çok çalışmış gibi :)

pikniktip
18.Aralýk.2015, 18:59
düşünen, yapan herkesin eline aklına sağlık

ukymk55
20.Aralýk.2015, 20:15
Allah kabul etsin. mükemmel...

KARADAG
21.Aralýk.2015, 13:59
gözlerim dolarak duygu yükü izle izledim.Emeği geçen arkadaşları tebrik ediyor, Allah cümlesinden razı olsun diyorum. ''İŞTE BUDUR YAAAA'' diye kendi kendime haykırdığım bir olay karşısında hislerimi sizlerle paylaşmak istedim.