PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toplu alım yapmak isteyenler

Han Solo
23.Ekim.2015, 14:58
Arkadaşlar kimler ne istiyor neye ihtiyacı var toplu bir liste yapıp birkaç yerden fiyatlara bakıp indirim almaya çalışalım bakalım ne kadar etkili olacak. alttakilerin dışında istediğiniz ürünler varsa tahmini fiyatlarını yazıp listeleyelim. bakalım toplu alımda avantajımız ne kadar olacak. yalnız şöyle bir dezavantaj olabilir 5 kişi flowmaser ister indirimli 400 e buluruz anlaşırız ondan sonra yok ben 350 den fazla vermem diyip bu 5 kişiden vazgeçenler olursa kalanlar için dezavantajlı bir durum ortaya çıkar. şimdi aklımdakileri yazayım bi...1 hafta ya kadar listemiz tam oturursa zaten 2-3 nokta var alabileceğimiz onlara bu listeyi verip ne kadar indirim yaptıklarına bakarız sonrasında topluca hepsini alır kargolarım sahiplerine. yalnız kredi kartı karıştırmadan hepsini nakit olarak düşünelim lütfen karışmasın hesaplar.

Flowmaster super 44 (450-500 tl)

1- Bülent Ateş

99-04 wj rugged ridge cam rüzgarlığı (tahmini 250 tl indirimli ne olur bilinmez)

1- bülent Ateş

1993-1998 ZJ ön kaput rüzgarlığı

1-Mert birincioÄŸlu

Han Solo
23.Ekim.2015, 14:58
isteyenler altlarına isimlerini yazsınlar .... 30 ekim cuma listeyi sonlandırıp gerekli yerlerden indirimli almaya gayret edeceğiz.

54m37 4y6u1
23.Ekim.2015, 15:37
99-04 wj cam rüzgarlığı varsa kaput rüzgarlığı yazabiliriz mert abi.

Dragon
23.Ekim.2015, 16:09
mert flanş ve kaput rüzgarlığı da istemişti bülent ateş..

Han Solo
23.Ekim.2015, 17:05
[QUOTE=Han Solo;23147]Arkadaşlar kimler ne istiyor neye ihtiyacı var toplu bir liste yapıp birkaç yerden fiyatlara bakıp indirim almaya çalışalım bakalım ne kadar etkili olacak. alttakilerin dışında istediğiniz ürünler varsa tahmini fiyatlarını yazıp listeleyelim. bakalım toplu alımda avantajımız ne kadar olacak. yalnız şöyle bir dezavantaj olabilir 5 kişi flowmaser ister indirimli 400 e buluruz anlaşırız ondan sonra yok ben 350 den fazla vermem diyip bu 5 kişiden vazgeçenler olursa kalanlar için dezavantajlı bir durum ortaya çıkar. şimdi aklımdakileri yazayım bi...1 hafta ya kadar listemiz tam oturursa zaten 2-3 nokta var alabileceğimiz onlara bu listeyi verip ne kadar indirim yaptıklarına bakarız sonrasında topluca hepsini alır kargolarım sahiplerine. yalnız kredi kartı karıştırmadan hepsini nakit olarak düşünelim lütfen karışmasın hesaplar.

1- Bülent Ateş

99-04 wj rugged ridge cam rüzgarlığı (tahmini 250 tl indirimli ne olur bilinmez)

1- bülent Ateş
2- Samet Aygül

1-Mert birincioÄŸlu

99-04 wj kaput rüzgarlığı

1-Samet

wj spacer

1- bülent Ateş

zj spacer

1- Mert

Beatrix
23.Ekim.2015, 19:49
Mert , meraktan soruyorum, Spacer' ı ne yapacaksın ? :)

Han Solo
23.Ekim.2015, 20:49
Mert , meraktan soruyorum, Spacer' ı ne yapacaksın ? :)

azcık dışarıda olması hem güzel olur hem sürtmesini azaltır biraz 3 cm get var bende abi

erolkan
23.Ekim.2015, 21:02
azcık dışarıda olması hem güzel olur hem sürtmesini azaltır biraz 3 cm get var bende abi
Bende istiyorum azıcık dışarıda olmasını ama sürtme yapmaması için önce yükseltme yapmak gerekiyor öğrendiğim kadarıyla :)

T8E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erolkan
23.Ekim.2015, 21:24
Wj için 2" get fiyatları nasıl dır?Bizim burada tornacı yükseltme için beyaz sert plastikten yapabileceğini söylemişti geti. Yaklaşık 250Tl tutar dedi,fiyat nasıl sizce?

Beatrix
23.Ekim.2015, 21:35

alıştıra alıştıra diyorsun yani.... :)

Beatrix
23.Ekim.2015, 21:36
Wj için 2" get fiyatları nasıl dır?Bizim burada tornacı yükseltme için beyaz sert plastikten yapabileceğini söylemişti geti. Yaklaşık 250Tl tutar dedi,fiyat nasıl sizce?

Beyaz plastik get mi ? hadi get yaaa..... ! :)

Uzak dur, orjinalden ÅŸaÅŸma !

erolkan
23.Ekim.2015, 21:57
Beyaz plastik get mi ? hadi get yaaa..... ! :)

Uzak dur, orjinalden ÅŸaÅŸma !
Bizim buradaki xj ve zj lerde bu beyaz plastik malzemeyle yükseltme yapmışlar.1552

Beatrix
23.Ekim.2015, 22:15
Bizim buradaki xj ve zj lerde bu beyaz plastik malzemeyle yükseltme yapmışlar.1552

Hiç bir esneklikleri yoktur !

Oysa orjinalleri yere fırlattığında bir kaç kere zıplar :)

Sipariş verip dışardan getirt derim :

http://www.ironrockoffroad.com/10526.html

erolkan
23.Ekim.2015, 22:24
http://www.ironrockoffroad.com/10526.html[/url]

Abi bu sitenin ülkemize kargosu varmı? Sitede ilgimi çekebilecek malzemeler var. Buradan alısverisler gümrüğe takılıyor mu?

Beatrix
23.Ekim.2015, 22:28
Abi bu sitenin ülkemize kargosu varmı? Sitede ilgimi çekebilecek malzemeler var. Buradan alısverisler gümrüğe takılıyor mu?

Benim ZJ üzerindekiler full bu sitedendir :)

Tabiki Türkiye' ye gönderileri var, parasını gönderdikten sonra neden göndermesinlerki ?

Gümrüğe takılmaması için seçilmesi gereken yollar var, sen önce ne istediğine karar ver, biz yol gösteririz sana.

Maverick
23.Ekim.2015, 23:26
Benim ZJ üzerindekiler full bu sitedendir :)

Tabiki Türkiye' ye gönderileri var, parasını gönderdikten sonra neden göndermesinlerki ?

Gümrüğe takılmaması için seçilmesi gereken yollar var, sen önce ne istediğine karar ver, biz yol gösteririz sana.

http://www.ironrockoffroad.com/10368.html

http://www.ironrockoffroad.com/2962.html

Ergün abi bu mevzu nedir? 1 tanesi Auxilary yani yardımcı, var olan direksiyon amortisoru çıkartılmadan takılıyor galiba, bi tanesi ise var olan direksiyon amortisorunun yerine takılıyor, Death wobble için iş görür mü diyecem sen yine direksiyon amortisoru ile alakası yok dicen ama yine de şansımı deneyim :)

Death ile alakası yoksa bunun bendeki 2" lik yükseltmeye ne faydası olur şu ankinden?

Bu arada ben galiba aracın sağa 2 cm yatıklığının sebebini buldum. http://www.ironrockoffroad.com/52088402AB.html Bunlar için gerçek yüksekliği sağlar diyor. Benim sol arkadaki bu parçada tırnaklardan biri eğilmiş, yay üzerine sanki yanlış oturtulmuş. Ve sol arkayı bastırınca araba dengeye geliyor. Yani burdaki fazla yükselti sağ tarafı çöktürüyor. Bahsettiğim kısmın resmini çekip koyacağım.

Maverick
23.Ekim.2015, 23:37
Resimde görüleceği üzere, yayın oturması gereken kısım yeşil hat, ama benim yayın bir kısmı kırmızı ile görünen yere geliyor ve oradaki tırnak dışarı doğru eğik. Bu da aracı sol arkadan yükseltiyor. Zaten sağ tarafta ön arkaya göre daha alçak. Yani sol arkadan aracı kaldırırsan önce sağ ön çöker.

Bunu ben araç liftteyken helezonları incelerken keşfettim. Aslında dikkatlice bakmayınca ustanın görmesi zor. Göstermiştim ama bir şey olmaz bundan demişlerdi.

1553

aybarsdnr
24.Ekim.2015, 01:39
Abi ben de 99-04 wj rugged ridge cam rüzgarlığı için yazdırayım kendimi

Beatrix
24.Ekim.2015, 10:10
http://www.ironrockoffroad.com/10368.html

http://www.ironrockoffroad.com/2962.html

Ergün abi bu mevzu nedir? 1 tanesi Auxilary yani yardımcı, var olan direksiyon amortisoru çıkartılmadan takılıyor galiba, bi tanesi ise var olan direksiyon amortisorunun yerine takılıyor, Death wobble için iş görür mü diyecem sen yine direksiyon amortisoru ile alakası yok dicen ama yine de şansımı deneyim :)

Death ile alakası yoksa bunun bendeki 2" lik yükseltmeye ne faydası olur şu ankinden?

Bu arada ben galiba aracın sağa 2 cm yatıklığının sebebini buldum. http://www.ironrockoffroad.com/52088402AB.html Bunlar için gerçek yüksekliği sağlar diyor. Benim sol arkadaki bu parçada tırnaklardan biri eğilmiş, yay üzerine sanki yanlış oturtulmuş. Ve sol arkayı bastırınca araba dengeye geliyor. Yani burdaki fazla yükselti sağ tarafı çöktürüyor. Bahsettiğim kısmın resmini çekip koyacağım.

Şİmdi, Death Wobble' sebep direkisyon amortisörü olmaz, direksiyon amortisörü Death Wobble' ı absorbe etmeye çalışır. Yani Death Wobble'ın sebepleri ayrı, bunu daha önceden konuşmuştuk. Üstelik Şiddetli death Wobble' ler tüm ön takım ve direksiyon sistemi olduğu gibi direksiyon amortisörüne de zarar verir. Tamam, bir yardımcı amortisör ile bunu biraz daha karşılayabilirsin ama önemli olan Death Wobble' ın sebebini bulmak ve olayı ordan çözmek. Daha güçlü amortisör veya yardımcı ek amortisörler ani direksiyon hamlelerinde geniş lastiklerde standart pompa ve direksiyon kutusu zorlanır. Bu tip uygulamalar daha güçlü sonradan takılan performans direksiyon sistemlerinde birlikte kullanılır. Sana daha net bir örnek vereyim ; benim aracın üstündeki direksiyon amortisörü ömrünü tamamlamış, tamamen boşalmış, yani yok gibi ama hala arcın üstünde, uzun zamandır da bu şekilde kullanıyorum vakitsizlikten ilgilenip değiştiremiyorum, uzun zamandır bu şekilde kullandığım halde hiç bir zaman Death Wobble yapmadı ! Demek ki Death Wobble yapmasına sebeb olacak başka bir boşluk yok.

Beatrix
24.Ekim.2015, 10:24
Şİmdi, Death Wobble' sebep direkisyon amortisörü olmaz, direksiyon amortisörü Death Wobble' ı absorbe etmeye çalışır. Yani Death Wobble'ın sebepleri ayrı, bunu daha önceden konuşmuştuk. Üstelik Şiddetli death Wobble' ler tüm ön takım ve direksiyon sistemi olduğu gibi direksiyon amortisörüne de zarar verir. Tamam, bir yardımcı amortisör ile bunu biraz daha karşılayabilirsin ama önemli olan Death Wobble' ın sebebini bulmak ve olayı ordan çözmek. Daha güçlü amortisör veya yardımcı ek amortisörler ani direksiyon hamlelerinde geniş lastiklerde standart pompa ve direksiyon kutusu zorlanır. Bu tip uygulamalar daha güçlü sonradan takılan performans direksiyon sistemlerinde birlikte kullanılır. Sana daha net bir örnek vereyim ; benim aracın üstündeki direksiyon amortisörü ömrünü tamamlamış, tamamen boşalmış, yani yok gibi ama hala arcın üstünde, uzun zamandır da bu şekilde kullanıyorum vakitsizlikten ilgilenip değiştiremiyorum, uzun zamandır bu şekilde kullandığım halde hiç bir zaman Death Wobble yapmadı ! Demek ki Death Wobble yapmasına sebeb olacak başka bir boşluk yok.

Amortisörde yetersizlik aramak yerine Death Wobble' ın gerçek sebebini bulman lazım.

Ben hala sorunun track Bar' da olduğunda ısrarlıyım !

Death Wobble esnasında ön tekerleklerin nasıl yalpaladığına bir bak;

https://www.youtube.com/watch?v=TOoUnv9sOtk

Video'yu dikkatlice izle ;

https://www.youtube.com/watch?v=DiydwQHc7QQ

Direksiyon amortisörün esas görevi Death Wobble'ın etkilerini, sönümlendirmek değil ; ön lastiklerin yandan alacakları herhangi bir sert darbede o anda direksiyon içersinde olabilecek elinin kırılmasını engellemek içindir.

Hatırlamaya çalış, Death Wobble genelde hep aynı sürat aralıklarında mı oluyor ?

Sana bir öneri daha;

İhtimal : Bazen lastikler tam daire olmayabiliyor, fabrikasyon hatası da olabilir, sonradan da bozulabilir. Yani lastiklerden biri oval ise de Death Wobble yapabilir.

Önce lastiklerini bir ön arka yap, yani önleri arkaya arkaları öne al.

Bir de bu şekilde dene bakalım Death Wobble yapacak mı .

Han Solo
25.Ekim.2015, 03:35
Arkadaşlar kimler ne istiyor neye ihtiyacı var toplu bir liste yapıp birkaç yerden fiyatlara bakıp indirim almaya çalışalım bakalım ne kadar etkili olacak. alttakilerin dışında istediğiniz ürünler varsa tahmini fiyatlarını yazıp listeleyelim. bakalım toplu alımda avantajımız ne kadar olacak. yalnız şöyle bir dezavantaj olabilir 5 kişi flowmaser ister indirimli 400 e buluruz anlaşırız ondan sonra yok ben 350 den fazla vermem diyip bu 5 kişiden vazgeçenler olursa kalanlar için dezavantajlı bir durum ortaya çıkar. şimdi aklımdakileri yazayım bi...1 hafta ya kadar listemiz tam oturursa zaten 2-3 nokta var alabileceğimiz onlara bu listeyi verip ne kadar indirim yaptıklarına bakarız sonrasında topluca hepsini alır kargolarım sahiplerine. yalnız kredi kartı karıştırmadan hepsini nakit olarak düşünelim lütfen karışmasın hesaplar.

1- Bülent Ateş

1- bülent Ateş
2- Samet Aygül
3- Aybars

1-Mert birincioÄŸlu

1-Samet

wj spacer

1- bülent Ateş

zj spacer

1- Mert

Beatrix
25.Ekim.2015, 08:44

hımmmm....., bende mi taksam acaba..... :)

http://i394.photobucket.com/albums/pp28/beatrix-fhoto/Ayazaga/5_zpschcy5kuv.jpg (http://s394.photobucket.com/user/beatrix-fhoto/media/Ayazaga/5_zpschcy5kuv.jpg.html)

ukymk55
25.Ekim.2015, 12:05
Mert bey,
Flowmaster konusunda bende alım yapmak istediğimi belirtmiştim.
ancak fiyatın 350-400 aralığında olması durumunda girmek istiyorum.
Alım konusunda acelem olmadığı için istekli grubun toplanmasını bekleyebilirim.

zj kaput rüzgarlığı fiyat ne olacak acaba?

erolkan
25.Ekim.2015, 12:18
Mert bey,

?
Aynen bende öyle 😀

Xperia Z

y-bsungur
25.Ekim.2015, 12:44
Mert bey,

zj kaput rüzgarlığı fiyat ne olacak acaba?

Mert rakam 350 veya biraz üzeri olursa benide ekleyebilirsin

Maverick
25.Ekim.2015, 13:37
ERgün Abi, eline emeğine sağlık, yazılarını okudum. Mert BAşkan'dan rica edicem bu yazıları ilgili yere taşıması için, ardından cevabımı yazacağım.

Maverick
25.Ekim.2015, 14:22
hımmmm....., bende mi taksam acaba..... :)

http://i394.photobucket.com/albums/pp28/beatrix-fhoto/Ayazaga/5_zpschcy5kuv.jpg (http://s394.photobucket.com/user/beatrix-fhoto/media/Ayazaga/5_zpschcy5kuv.jpg.html)

Evet abi lastikler biraz içerde kalmış sanki :)

FuatD
25.Ekim.2015, 15:21
Mert rakam 350 veya biraz üzeri olursa benide ekleyebilirsin

Aynen katılıyorum 350'ye indirtebilirsek ben de varım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Han Solo
25.Ekim.2015, 15:48
Valla 350 bana hayal gibi geliyor ama deneyecegiz sansimizi napalim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Han Solo
25.Ekim.2015, 15:51
Amerikada 80 usd civarinda degil mi bu flowmaster ...kargosu gumrugugu vergisi harclari derken 350 tl bence mumkun degil

erolkan
25.Ekim.2015, 15:59
Amerikada 80 usd civarinda degil mi bu flowmaster ...kargosu gumrugugu vergisi harclari derken 350 tl bence mumkun degil

Daha önceden alıp stoklara koydularsa bence hayal değil 😀

Xperia Z

Han Solo
27.Ekim.2015, 00:03

1- Bülent Ateş
2-Fuat
3-Yıldırım
4- uÄŸur

1- bülent Ateş
2- Samet Aygül
3- Aybars

1-Mert birincioÄŸlu

1-Samet

wj spacer

1- bülent Ateş

zj spacer

1- Mert

y-bsungur
27.Ekim.2015, 00:30
Önümüz 1 kasım seçimleri ve Dolar açıkdenizlere yelken açmış giderken 4 kişi için flowmasterda bir indirim yapacaklarını sanmıyorum,yinede bir sorup ögrenmekte fayda var tabiiki zaten kendi adıma 450/500 şu aşamada beni aşar.

erolkan
27.Ekim.2015, 01:51
Benide düz boruyu taktıktan sonra ses bayağı tatmin etti. Flowmaster için doların düşmesini uzunca bi süre bekleyebilirim 😊

Xperia Z

Han Solo
27.Ekim.2015, 11:41

1- Bülent Ateş
2-Fuat
3-Yıldırım
4- uÄŸur
5 gokhan yavuz
6

1- bülent Ateş
2- Samet Aygül
3- Aybars

1-Mert birincioÄŸlu

1-Samet
2- bülent ates
3-gökhan yavuz

wj spacer

1- bülent Ateş

zj spacer

1- Mert

aybarsdnr
27.Ekim.2015, 17:48
Hepsini tek bir magazadan alirsak daha iyi pazarlik yapilabilir.

dinamiq3
30.Ekim.2015, 08:26
400 TL ye kadar Flowmaster için bende talibim.

göktu
30.Ekim.2015, 09:22
flowmaster 350-400 arasına ben de okeyim. hatta rakama göre 1 arkadaş daha var Mert

Beatrix
30.Ekim.2015, 09:33
400,- TL' ye kadar bende varım, bakarsınız bir gün eksoz konusunda fikrimi değiştiririm.... :)

FuatD
30.Ekim.2015, 09:46
Malum sitede şöyle bir ilan var, bugünkü kurdan 440 tl civarı yapıyor. Belki buradan da indirimli fiyat alınabilir.

FLOWMASTER SUSTURUCU (44 SERÄ°SÄ°)
Ä°lan No: 210114932
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-flowmaster-susturucu-44-serisi-210114932/detay

erolkan
30.Ekim.2015, 09:54
Malum sitede şöyle bir ilan var, bugünkü kurdan 440 tl civarı yapıyor. Belki buradan da indirimli fiyat alınabilir.

FLOWMASTER SUSTURUCU (44 SERÄ°SÄ°)
Ä°lan No: 210114932
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-flowmaster-susturucu-44-serisi-210114932/detay

Bu ilan Tar oto nun. Şuanda en uygun onlarda 😊

Xperia Z

entropy
30.Ekim.2015, 10:32
Bu ilan Tar oto nun. Şuanda en uygun onlarda 😊

Xperia Z

flowmnaster 44 amazon fiyatı tr ye kargo dahil;

Order Summary
Items: TRY 261,67
Shipping & handling: TRY 83,83
Total before tax: TRY 345,50
Estimated tax to be collected: TRY 0,00
Import Fees Deposit TRY 80,56
Order total: TRY 426,06

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

ha birde gümrükte takılmaz ise 80 tl niz iade edilir.

erolkan
30.Ekim.2015, 10:33
Yurtdışı genelde avantajlı ama vakti olanlara 😊
Ben dolar iyice düşene kadar bekleyeceğim Flowmaster ı. Şimdilik düz boru fazlasıyla yetiyor 😊

Xperia Z

Han Solo
30.Ekim.2015, 11:07
Arkadaslar nakit pesin flowmaster 390 tl ye alabiliyoruz. Isteyenler paralarini yollasin acilen alalim

FuatD
30.Ekim.2015, 11:57
Başkan hesap bilgilerini tekrar paylaşır mısın.

Han Solo
30.Ekim.2015, 12:09
YAPI KREDÄ° : TOPKAPI CENTER ÅžUBE KODU
TL IBAN : TR44 0006 7010 0000 0068 4933 34
Mert birincioglu

Han Solo
30.Ekim.2015, 12:16
Wj kaput ruzgarligi 230 tl
Wj cam ruzgarligi 190 tl

Zj kaput ruzgarligi 250 tl
Zj cam ruzgarligi 200 tl
Hepsi rugged ridge markadir

Han Solo
30.Ekim.2015, 12:18
Terzi kendi sokugunu dikemezmis flowmasteri kendime 500 e aldim gecen ay cam ruzgarligini 250 ye aldim tuuuu

Maverick
30.Ekim.2015, 12:21
ha birde gümrükte takılmaz ise 80 tl niz iade edilir.

O nasıl oluyor hocam? Bilgi verebilir misin? Kim yapıyor iadeyi?

Han Solo
30.Ekim.2015, 12:22
Fuattan geldi havale

Han Solo
30.Ekim.2015, 12:40
Gokhan yavuz havale geldi

Han Solo
30.Ekim.2015, 12:41
Arkadaslar bugunku kurdan pazarlik yaptik 1 hafta sonra rakam degisebilir alacak olanlar hizli davransin zaten ellerinde 10 tane kalmis

FuatD
30.Ekim.2015, 12:47
Arkadaslar bugunku kurdan pazarlik yaptik 1 hafta sonra rakam degisebilir alacak olanlar hizli davransin zaten ellerinde 10 tane kalmis

Uyum sorunu olmaz değil mi? Bizim WJ ZJ hepsine aynı mı oluyor? Ben ebay de bir çok model görmüştüm?

Han Solo
30.Ekim.2015, 13:13
Uyum sorunu olmaz değil mi? Bizim WJ ZJ hepsine aynı mı oluyor? Ben ebay de bir çok model görmüştüm?

aynı abi super 44 zj wj farketmiyor

aybarsdnr
30.Ekim.2015, 15:12
Abi wj cam ruzgarligi istiyorum ben. Bana telefon numarani yollar misin ?

Han Solo
30.Ekim.2015, 15:27
Abi wj cam ruzgarligi istiyorum ben. Bana telefon numarani yollar misin ?
05332823147

adventure
30.Ekim.2015, 20:28

1- Bülent Ateş

1- bülent Ateş

1-Mert birincioÄŸlu

2-Bulent Ates

MUHTEÅžEM26
30.Ekim.2015, 20:43
mert odemeyi pazartesi yapayım super 44 bende istiyorummmmmmmmmmmmmmmmm

Han Solo
30.Ekim.2015, 20:47
2-Bulent Ates

hangisini istiyorsun ?

Han Solo
30.Ekim.2015, 20:47
mert odemeyi pazartesi yapayım super 44 bende istiyorummmmmmmmmmmmmmmmm

ok abi pazartesi yap mutlaka salı en geç çarşamba alayım diyorum usd kuru artmadan seçim sonrası..

adventure
30.Ekim.2015, 21:00
Hepsinden yaz

Han Solo
30.Ekim.2015, 21:39
Hepsinden yaz

jeepi alınca kesenin ağzını açtım diyosun :)

entropy
31.Ekim.2015, 01:34
O nasıl oluyor hocam? Bilgi verebilir misin? Kim yapıyor iadeyi?
Direk Amazon yapıyor.
Daha önce ps4 alan arkadaşlar vardı, önce kestiler gümrük vergisi (ürün bedeli 75 euro dan fazla olduğu için) sonrasında iade ettiler

Maverick
31.Ekim.2015, 01:40
Direk Amazon yapıyor.
Daha önce ps4 alan arkadaşlar vardı, önce kestiler gümrük vergisi (ürün bedeli 75 euro dan fazla olduğu için) sonrasında iade ettiler

Ben ebay'den stop soylemek istiyorum ama 400₺ lik urun icin 200 gumruk var. Bunun takilmama olayi tamamen sans galiba? Diyelim takilmadi. Ebay'de de iade var mi acaba? Yani proseduru tam anlayamadim.

entropy
31.Ekim.2015, 07:21
Ben ebay'den stop soylemek istiyorum ama 400₺ lik urun icin 200 gumruk var. Bunun takilmama olayi tamamen sans galiba? Diyelim takilmadi. Ebay'de de iade var mi acaba? Yani proseduru tam anlayamadim.

Ebay da bu tip bir durumum hiç olmadı onun için net bir şey söyleyemem :(
Amazon kurumsal olduğu için bu tür iadelerde hiç sorun yaşamazsın.
Ben bundan önceki 2004 model crd ye 11 usd te kargo dahil yan ayna getirmiştim Amazon dan. Tekrar yazıyorum 11 usd :)

mexlayn
31.Ekim.2015, 12:31
Satilik ikinci el sapa saglam flow master 250 tl

aybarsdnr
01.Kasým.2015, 00:12
Mert abi ben de eft yaptım hesabına wj cam rüzgarlığı için. pazartesi hesabında olur. konuştuğumuz gibi, eğer zamanı uydurabilirsem birlikte de gidebiliriz

Maverick
01.Kasým.2015, 04:04
Ebay da bu tip bir durumum hiç olmadı onun için net bir şey söyleyemem :(
Amazon kurumsal olduğu için bu tür iadelerde hiç sorun yaşamazsın.
Ben bundan önceki 2004 model crd ye 11 usd te kargo dahil yan ayna getirmiştim Amazon dan. Tekrar yazıyorum 11 usd :)

İkinci el mi? Sifir mi? Yani sifirsa eger Amazon'da ben bu tarz düşeş seylere hic rastlamadim. Ebay'e iyi derecede hakimim ama Amazon'a degil,

entropy
01.Kasým.2015, 19:20
İkinci el mi? Sifir mi? Yani sifirsa eger Amazon'da ben bu tarz düşeş seylere hic rastlamadim. Ebay'e iyi derecede hakimim ama Amazon'a degil,

sıfır tabiki.
amazon u biraz incele derim :)

MUHTEÅžEM26
01.Kasým.2015, 22:45
başkan eft yi yaptım yarın sabah hesabında olması lazım

Han Solo
01.Kasým.2015, 23:56
arkadaşlar salı günü alımları yapacağım paraları gönderin lütfen gecikmeyelim...

göktu
02.Kasým.2015, 09:41
öğlen hesabında mert

dinamiq3
02.Kasým.2015, 10:05
Flow için 1 saate havaleyi yapıyorum

KARADAG
02.Kasým.2015, 11:31
[QUOTE=Han Solo;23147]Arkadaşlar kimler ne istiyor neye ihtiyacı var toplu bir liste yapıp birkaç yerden fiyatlara bakıp indirim almaya çalışalım bakalım ne kadar etkili olacak. alttakilerin dışında istediğiniz ürünler varsa tahmini fiyatlarını yazıp listeleyelim. bakalım toplu alımda avantajımız ne kadar olacak. yalnız şöyle bir dezavantaj olabilir 5 kişi flowmaser ister indirimli 400 e buluruz anlaşırız ondan sonra yok ben 350 den fazla vermem diyip bu 5 kişiden vazgeçenler olursa kalanlar için dezavantajlı bir durum ortaya çıkar. şimdi aklımdakileri yazayım bi...1 hafta ya kadar listemiz tam oturursa zaten 2-3 nokta var alabileceğimiz onlara bu listeyi verip ne kadar indirim yaptıklarına bakarız sonrasında topluca hepsini alır kargolarım sahiplerine. yalnız kredi kartı karıştırmadan hepsini nakit olarak düşünelim lütfen karışmasın hesaplar.

1- Bülent Ateş

1- bülent Ateş
2- Samet Aygül

1-Mert birincioÄŸlu

1-Samet

wj spacer

1- bülent Ateş

zj spacer

1- Mert

2-bende spacer istiyorum

Han Solo
02.Kasým.2015, 14:25
öğlen hesabında mert

gelmedi göktu

göktu
02.Kasým.2015, 14:59
hesap no aramaktaydım senin demin attım garantiden eft

Han Solo
02.Kasým.2015, 15:05
hesap no aramaktaydım senin demin attım garantiden eft
Geldi eft.

Han Solo
02.Kasým.2015, 15:06
Arkadaslar baska bisi isteyen yok mudur yarin aliyorum bi daha alma sansim yok

MUHTEÅžEM26
02.Kasým.2015, 15:07
Mert gonderiyi aldın değilmi?

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Han Solo
02.Kasým.2015, 15:33
Mert gonderiyi aldın değilmi?

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet abi kargo adresini bekliyorum

erolkan
03.Kasým.2015, 13:35
Evet dayanamadım bende siparişi verdim Flowmaster 44 için. Sağol Mert başkan 😀

Xperia Z

Han Solo
03.Kasým.2015, 13:39
Evet dayanamadım bende siparişi verdim Flowmaster 44 için. Sağol Mert başkan 😀

Xperia Z
Gule gule kullan...arkadaslar siparisleri tealim aldim yarin kargo yapacagim adreslerinizi bildirin bana

Han Solo
03.Kasým.2015, 16:36
Goktu flowmaster teslim ettim emreninki de.teslim oldu sayilir aksam gokhan abiye vercem.digerleri yarin kargo ..gemen takin videolari bekliyorum gencler...

göktu
03.Kasým.2015, 16:40
mert sağolasın:)

2fast4u
03.Kasým.2015, 19:45
Mert Aslan kardesım,cok tesekkur ederım :)
sayende flowmaster 44 susturucuyu aldım.Bırde gelıp teslım ettın daha ne denır kı?
on numarasın :rolleyes::rolleyes:

erolkan
03.Kasým.2015, 19:54
Spacerlar ne kadardı?

Xperia Z

Han Solo
04.Kasým.2015, 00:36
Mert Aslan kardesım,cok tesekkur ederım :)
sayende flowmaster 44 susturucuyu aldım.Bırde gelıp teslım ettın daha ne denır kı?
on numarasın :rolleyes::rolleyes:

rica ederim abi hadi yarın tak da bakalım nasıl olacak...sağ çıkış arkaya gelecek unutma :)

Han Solo
04.Kasým.2015, 00:36
Spacerlar ne kadardı?

Xperia Z

sormadım abi hiç...

dinamiq3
04.Kasým.2015, 08:35
Goktu flowmaster teslim ettim emreninki de.teslim oldu sayilir aksam gokhan abiye vercem.digerleri yarin kargo ..gemen takin videolari bekliyorum gencler...

Eline emeğine sağlık Mert Başkan, çok teşekkür ederiz, teslim aldık bizde, cumartesi müsait olursak takacağız.

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

Eline emeğine sağlık Mert Başkan, çok teşekkür ederiz, teslim aldık bizde, cumartesi müsait olursak takacağız.

FuatD
04.Kasým.2015, 18:09

Başkan selam, kargoya verebildin mi benimkini? Verince kargo bilgisi de paylaşırsan sevinirim.

Han Solo
04.Kasým.2015, 19:12
Başkan selam, kargoya verebildin mi benimkini? Verince kargo bilgisi de paylaşırsan sevinirim.

yarın verecegim abi haber ederim...

FuatD
04.Kasým.2015, 19:15

Ok. Teşekkür ederim :)

erolkan
07.Kasým.2015, 10:21
Flowmaster ı hemen ilk iş sabah taktırdım. Düz borudan sonra ses gayet sakin geldi. Düz boruda ses daha vahşiydi 😀
Videonun yüklenmesini bekliyorum..

Xperia Z

FuatD
07.Kasým.2015, 12:55
Ok. Teşekkür ederim :)

Başkan haber ederim dedin ama ses çıkmadı verebildin mi kargoyu?

FuatD
09.Kasým.2015, 11:32

Başkan herkes taktı bile kargoda mı bir problem oldu acaba?

Han Solo
09.Kasým.2015, 11:34
Flowmaster ı hemen ilk iş sabah taktırdım. Düz borudan sonra ses gayet sakin geldi. Düz boruda ses daha vahşiydi 😀
Videonun yüklenmesini bekliyorum..

Xperia Z

hani video nerde...

Han Solo
09.Kasým.2015, 11:35
Başkan herkes taktı bile kargoda mı bir problem oldu acaba?

abi kaç gündür yanımda gezdirdim ha bugün ha yarın derken bir türlü vakit olmadı. affet beni. bugün aras kargo ile seninki ve muhteşem abininki çıkıyor yola . güle güle kullanın...

FuatD
09.Kasým.2015, 11:39
abi kaç gündür yanımda gezdirdim ha bugün ha yarın derken bir türlü vakit olmadı. affet beni. bugün aras kargo ile seninki ve muhteşem abininki çıkıyor yola . güle güle kullanın...

Tamam çok teşekkür ederim, kargoda filan kayboldu zannetmiştim :) Eline emeğine sağlık.

erolkan
09.Kasým.2015, 11:42
hani video nerde...
https://youtu.be/15PmS6QgZzQ
😀Ama düz borudan sonra Flowmaster çok sessiz geldi bana 😊Düz boruda ses daha vahşiydi 😀

Xperia Z

MUHTEÅžEM26
11.Kasým.2015, 16:40
mert kargo numarası verebilecekmisin hala elime ulaşmadıda

FuatD
11.Kasým.2015, 16:42

Benimki 2 saat kadar önce geldi, Aras Kargo. Sizinki de gelmek üzeredir ama takip etmekte fayda var tabii.

MUHTEÅžEM26
11.Kasým.2015, 16:44
ah bu aras kargo sevmediÄŸim iki kargodan biri

Han Solo
11.Kasým.2015, 18:10

numara bulmam zor abi şubede genelde telefonları açmıyorlar illa kaydı vardır kaybolursa şubeye gider çıkartırım ama sen aradığında aras kargo eskişehirden cevap vermiyorlar mı

MUHTEÅžEM26
11.Kasým.2015, 18:38
malesef burdaki şubede telefona cevap vermiyor sabah kendim gidip bakayım

y-bsungur
11.Kasým.2015, 19:46
Muhteşem. Göz değdirdik göz :rolleyes: ,yok gelince haberim olsun yok nasıl bir şey acaba derken,;) Bak unutma gelince haberim olsun kardeşşş.:D

Han Solo
11.Kasým.2015, 22:20
malesef burdaki şubede telefona cevap vermiyor sabah kendim gidip bakayım

yüksek ihtimal gelmiştir abi tasaa antalyaya gittiğine göre ..aynı anda verdim aras kargoya

Mirkan Åženol
12.Kasým.2015, 02:45
Abi toplu dana 30-35-45 ön arka, iç dış truss kit alsak olmaz mı?
Sonra toplu 4.56 ile hd akslar alırız :D

Han Solo
12.Kasým.2015, 03:33
Abi toplu dana 30-35-45 ön arka, iç dış truss kit alsak olmaz mı?
Sonra toplu 4.56 ile hd akslar alırız :D

olabilir ne zaman yapalım

Mirkan Åženol
12.Kasým.2015, 16:08
olabilir ne zaman yapalım

Zaman zaman, bazen :D

Han Solo
26.Nisan.2016, 00:01
var mı ihtiyaç bişiler

Mirkan Åženol
26.Nisan.2016, 02:50
mog 404 diff. :) bi de atlas 4

Han Solo
26.Nisan.2016, 02:55
mog 404 diff. :) bi de atlas 4

hadi leynnnn :)

archway
26.Nisan.2016, 11:24

Ergün abi yurt dışından 2" ironrock kiti nasıl getirdebilirim gümrüğe takılmaması için ? Bana yardımcı olabilirmisiniz ?

sadece bunu almak yeticekmi bana ? Bende 2" get uygulucam :)

Maverick
26.Nisan.2016, 13:56
Baskan nerden alim icin soruyorsun?

Han Solo
26.Nisan.2016, 17:18
Baskan nerden alim icin soruyorsun?

öyle genel basit acil olmayan ihtiyaçlar için mesela flowmaster aldık ya indirimli onun gibi. esnek strap olur vb aklıma gelmiyor şimdi...

Han Solo
26.Nisan.2016, 17:20
Ergün abi yurt dışından 2" ironrock kiti nasıl getirdebilirim gümrüğe takılmaması için ? Bana yardımcı olabilirmisiniz ?

serkan al gelsin başka birşeye ihtiyacın yok 59 usd zaten takılmaz adrese gelir

FuatD
26.Nisan.2016, 18:13

Başkan yazıştım bu adamlarla, al gelsin olmuyor :) Türkiye distribütörlerine yönlendiriyorlar onda da çifti 330 tl.

Han Solo
26.Nisan.2016, 18:21
Başkan yazıştım bu adamlarla, al gelsin olmuyor :) Türkiye distribütörlerine yönlendiriyorlar onda da çifti 330 tl.

ebayden falan bak

hanci.06
26.Nisan.2016, 18:26

Abi renkten mi anlıyoruz kaliteyi ben anlamadım?geçen bende yaptırdım benimkiler siyah

FuatD
26.Nisan.2016, 18:33
ebayden falan bak

Ebay'de bolca var biraz daha pahalı kargo yüzünden.

Ben yavaş yavaş takip ediyorum, kışa doğru lastik değiştirme zamanında hepsini birden yapacağım.

Maverick
26.Nisan.2016, 18:54
Abi renkten mi anlıyoruz kaliteyi ben anlamadım?geçen bende yaptırdım benimkiler siyah

Renk degil de, yuksek kaliteli poliuretan olmali bildigim kadari ile.

hanci.06
26.Nisan.2016, 19:07
Ben sertlik hissetmedim açıkcası arazide esnemesi yada engellerin üzerindeki performası iyi yanlız onla alakalımı bilmiyorum alttan tıkırtılar lıkırtılar geliyor dönüşlerde artıyor kasıntılı ama aks değil bakıldı

Aradığım huzur sendin sende gittin geriye dağ taş kalan..

archway
26.Nisan.2016, 22:16

Mert başkan Fuat bey'in dediği gibi maalesef olmuyor denedim yada amerika'ya gidip gelen bir arkadaşa dicem ondan almasını rica edicem yada orada yaşayan bir arkadaştan bana kargo yapmasını rica edicem :) Alırdırırsam beni yönlendirirsin başkanım kime yaptıracağımı falan seninki gibi 3" get değil :(

archway
26.Nisan.2016, 22:18
Ebay'de bolca var biraz daha pahalı kargo yüzünden.

Ben yavaş yavaş takip ediyorum, kışa doğru lastik değiştirme zamanında hepsini birden yapacağım.

Fuat bey olmadı beraber getirtmeye çalışırız bir yolunu bulup çünkü bende ilerleyen zamanda lastik alıcam

archway
26.Nisan.2016, 22:19

Ömer sen nerede yaptırdın ?
Ergün abi'de bunları alın diye yazmış mesela

hanci.06
26.Nisan.2016, 23:21
ÅžaÅŸmaz sanayi

Beatrix
27.Nisan.2016, 00:40

Paypal ile ödeme yap, kesinlikle USPS ( Amerikan Posta Servisi ) ile göndermeleri talimatını ver, adresine gümrüksüz gelir.

Beatrix
27.Nisan.2016, 00:44
Ben sertlik hissetmedim açıkcası arazide esnemesi yada engellerin üzerindeki performası iyi yanlız onla alakalımı bilmiyorum alttan tıkırtılar lıkırtılar geliyor dönüşlerde artıyor kasıntılı ama aks değil bakıldı

Orjinali o kadar esnektirki yere attığınız zaman doing doing diye zıplar.
Diğeri kütük gibidir, difransiyelin tüm seslerini şaseye dolayısı ile kabine iletir.
En iyi farkı asvalttaki konforundan anlarsınız...
Buradakiler tornadan çıkmadır.
Orjinali yüksek kaliteli enjeksiyondur.
Aracın orjinal yay üstü izalatörlerine dikkat edin, çok yumuşak ama dayanıklıdır. Orjinal getler ile mükemmel bir sürüş konforu sağlar.
Burada yapılan getler çok sert olduğundan montajda birlikte kullanılması gereken aracın orjinal izalatörlerini keser ve kısa zamanda deforme eder.

http://i394.photobucket.com/albums/pp28/beatrix-fhoto/atv/image008_zpsoa32ebjm.jpg (http://s394.photobucket.com/user/beatrix-fhoto/media/atv/image008_zpsoa32ebjm.jpg.html)

Maverick
27.Nisan.2016, 00:50
Paypal ile ödeme yap, kesinlikle USPS ( Amerikan Posta Servisi ) ile göndermeleri talimatını ver, adresine gümrüksüz gelir.

Ergün Abi, 4" yükselirsem bana lazım olacak şaft bu mudur?

http://www.ironrockoffroad.com/FDSX.html

hanci.06
27.Nisan.2016, 00:59
Diğeri kütük gibidir, difransiyelin tüm seslerini şaseye dolayısı ile kabine iletir.

Abi aslına bakarsan ilk yaptırdığımda hiç bi ses yoktu ve ben bi sertlikte hissetmedim açıkcası hala aynı gibi yanlız benim ön şaftın kafasında boşluk vardı yükseltmeden sonra arttı birde arazide zorlayınca dağıttık ondan sonra bu sesler çıktı bi kaç gün şaftsız kullandım o ara gelmeye başladı şimdide devam ediyor.. Yani anlattığınız durum lastiğin ufak bi darbede bile yaylara ve amortisöre ilettiğinde olması gerekmezmi yani arabay 19 jant takıp çakıl taşını hissetmek gibi..benimki öyle değil yağ gibi yol kalkarken tıkır tıkır dururken lıkır lıkır bazen şöför tarafını alttan tıklıyolar bazen 2 taraftanda geliyor gibi geçenler de park ettikten sonra direksiyon yarım sağken stop ettikten sonra sol önden çatır çutur ses geldi anlamadım gitti ,açtığım konuya biri motor kulağı kopmuş olabilir dedi ustayı görünce susuyo [emoji85]

Beatrix
27.Nisan.2016, 01:08

Evet......

hanci.06
27.Nisan.2016, 01:14
Aracın orjinal yay üstü izalatörlerine dikkat edin, çok yumuşak ama dayanıklıdır. Orjinal getler ile mükemmel bir sürüş konforu sağlar.
Burada yapılan getler çok sert olduğundan montajda birlikte kullanılması gereken aracın orjinal izalatörlerini keser ve kısa zamanda deforme eder.

http://i394.photobucket.com/albums/pp28/beatrix-fhoto/atv/image008_zpsoa32ebjm.jpg (http://s394.photobucket.com/user/beatrix-fhoto/media/atv/image008_zpsoa32ebjm.jpg.html)

Şimdi farkettim benimkinde orjinal izalatörler takılmamış

Beatrix
27.Nisan.2016, 01:15
Abi aslına bakarsan ilk yaptırdığımda hiç bi ses yoktu ve ben bi sertlikte hissetmedim açıkcası hala aynı gibi yanlız benim ön şaftın kafasında boşluk vardı yükseltmeden sonra arttı birde arazide zorlayınca dağıttık ondan sonra bu sesler çıktı bi kaç gün şaftsız kullandım o ara gelmeye başladı şimdide devam ediyor.. Yani anlattığınız durum lastiğin ufak bi darbede bile yaylara ve amortisöre ilettiğinde olması gerekmezmi yani arabay 19 jant takıp çakıl taşını hissetmek gibi..benimki öyle değil yağ gibi yol kalkarken tıkır tıkır dururken lıkır lıkır bazen şöför tarafını alttan tıklıyolar bazen 2 taraftanda geliyor gibi geçenler de park ettikten sonra direksiyon yarım sağken stop ettikten sonra sol önden çatır çutur ses geldi anlamadım gitti ,açtığım konuya biri motor kulağı kopmuş olabilir dedi ustayı görünce susuyo [emoji85]

Kullanıp dinlemek lazım..., uzaktan bir şey söylemek zor.
Biri direksiyonda sağ sol yaparken diğeri alttan bakarak seslerin nereden geldiğini önce duyarak sonra da el ile hissederek belirlemesi lazım. Kalkışlarda gelen tıtkır tıkır ses aks lalesinin bozulmaya başladığına da işaret olabilir.

hanci.06
27.Nisan.2016, 01:24
Kullanıp dinlemek lazım..., uzaktan bir şey söylemek zor.
Biri direksiyonda sağ sol yaparken diğeri alttan bakarak seslerin nereden geldiğini önce duyarak sonra da el ile hissederek belirlemesi lazım. Kalkışlarda gelen tıtkır tıkır ses aks lalesinin bozulmaya başladığına da işaret olabilir.

Evet önümüzdeki hafta tekrar baktırıcam bi akslar kaldı zaten sıfırladık hepsini arka dif yeni ön yeni rotiller yeni amortisörler yeni şaftkar yeni tüm hortuları devirdaimi alayını değiitirdik[emoji1] araba bana kasa olarak geldi içini ben doldurdum[emoji13][emoji13]

archway
27.Nisan.2016, 11:15
ÅžaÅŸmaz sanayi

Ankara uzak bana :))

archway
27.Nisan.2016, 11:16

Tamam Ergün abi senin dediğin gibi yapıcam
Birde senin şu kullandığın kılıflardan nereden bulabilirim :)) çok hoşuma gittiler :D

FuatD
27.Nisan.2016, 11:21

Burak bu siteden bir ÅŸey getirttin mi?

Beni Tr distribütörüne yönlendirdiler.

Maverick
27.Nisan.2016, 11:35
Burak bu siteden bir ÅŸey getirttin mi?

Beni Tr distribütörüne yönlendirdiler.

Fuat Abi hiç getirtmedim. Ergün Abi yolluyorlar diyor ama bilemedim inan. Oluyorsa getirtecek misin sen bir şeyler?

FuatD
27.Nisan.2016, 11:38
Fuat Abi hiç getirtmedim. Ergün Abi yolluyorlar diyor ama bilemedim inan. Oluyorsa getirtecek misin sen bir şeyler?

Şu 60 dolarlık 2" getleri alacaktım, siteye üye bile olamadım yazdım Tr distribütörlerine yönlendirdiler. Onda da aynı ürün 330 tl.

Ben de Ebayden bakıyorum artık.

archway
27.Nisan.2016, 12:22
Şu 60 dolarlık 2" getleri alacaktım, siteye üye bile olamadım yazdım Tr distribütörlerine yönlendirdiler. Onda da aynı ürün 330 tl.

ben amazon'da buldum
http://www.amazon.com/Grand-Cherokee-Budget-Boost-93-98/dp/B006IVTE7U/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1461748728&sr=8-1&keywords=zj+budget+boost

Ä°sterseniz beraber getirtebiliriz Fuat bey

FuatD
27.Nisan.2016, 12:30
ben amazon'da buldum
http://www.amazon.com/Grand-Cherokee-Budget-Boost-93-98/dp/B006IVTE7U/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1461748728&sr=8-1&keywords=zj+budget+boost

Ä°sterseniz beraber getirtebiliriz Fuat bey

Serkan bey gayet iyi bir fiyat 4 ad. İçin, benim amazon üyeliğim yok siz sipariş edebilirseniz ben payıma düşeni öderim. Çevirdiği kura ve kargo payına göre bana düşen rakamı söylerseniz size gönderirim.

Teşekkür ederim şimdiden :)

archway
27.Nisan.2016, 12:38
Fuat bey şimdi denedim bende maalesef Türkiye'ye yollamıyorlar :(( fiyat gerçekten çok iyiydi
İngiltere'de buldum ama aynısı mı değil mi bilmiyorum
http://www.ebay.co.uk/itm/Jeep-Grand-Cherokee-ZJ-2-Coil-Spring-Spacer-Budget-Boost-Lift-Kit-93-98-/280754697625?hash=item415e48b599:m:mMhhSKcHj_PJd2K kfYv-zIQ

Buradan getirtmek benim için daha kolay siz ne diyorsunuz eğer ok derseniz arkadaşıma söylücem kendi adresine yollıyacak oda bana oradan posta ile yollıyacak

FuatD
27.Nisan.2016, 13:38
Fuat bey şimdi denedim bende maalesef Türkiye'ye yollamıyorlar :(( fiyat gerçekten çok iyiydi
İngiltere'de buldum ama aynısı mı değil mi bilmiyorum
http://www.ebay.co.uk/itm/Jeep-Grand-Cherokee-ZJ-2-Coil-Spring-Spacer-Budget-Boost-Lift-Kit-93-98-/280754697625?hash=item415e48b599:m:mMhhSKcHj_PJd2K kfYv-zIQ

Buradan getirtmek benim için daha kolay siz ne diyorsunuz eğer ok derseniz arkadaşıma söylücem kendi adresine yollıyacak oda bana oradan posta ile yollıyacak

Serkan bey, linki şimdi inceledim ürün aynı bir problem yok ama Amerikada firma. Arkadaşınız İngilterede ise sorun olabilir. Ara postalarla daha pahalıya gelmesin sonra.

1 setin maliyetini hesaplayabiliyor musunuz yaklaşık olarak?

archway
27.Nisan.2016, 14:04
Serkan bey, linki şimdi inceledim ürün aynı bir problem yok ama Amerikada firma. Arkadaşınız İngilterede ise sorun olabilir. Ara postalarla daha pahalıya gelmesin sonra.

1 setin maliyetini hesaplayabiliyor musunuz yaklaşık olarak?

Ben arkadaşımla konuşucam oraya gelmesi yada Londra'dan bulabiliyorsa aynı markayı ve kiti bana oradan yollamasını sorucam sonra size bilgi veririm.

FuatD
27.Nisan.2016, 14:05
Ben arkadaşımla konuşucam oraya gelmesi yada Londra'dan bulabiliyorsa aynı markayı ve kiti bana oradan yollamasını sorucam sonra size bilgi veririm.

Ok. Çok teşekkür ederim.

discusmania
27.Nisan.2016, 22:29

Fuat bey selamlar, Tr distrübitorunde 4 adet fiyatı mı 330tl? Eğer öyle ise iletişim bilgilerini özelden atabilirmisiniz? teşekkürler

FuatD
27.Nisan.2016, 22:34
Fuat bey selamlar, Tr distrübitorunde 4 adet fiyatı mı 330tl? Eğer öyle ise iletişim bilgilerini özelden atabilirmisiniz? teşekkürler

Merhaba, hayır maalesef 2 tanesi o fiyat,

discusmania
27.Nisan.2016, 22:41
Merhaba, hayır maalesef 2 tanesi o fiyat,

Teşekkürler, aynı yerde birebir o malzemeyi gördüm. dediğiniz gibi 2 adet fiyatıydı, fakat Ergün abinin dediği gibi yere bıraktığınız zaman doin doing diye zıplıyordu :) orjinal bir ürün gerçekten.

FuatD
29.Nisan.2016, 13:50

Serkan bey merhaba, önceki mesajlarımda ebayden takip ediyorum yazmıştım ya geçen gece saat 3 te biten bir açık arttırmayı kazandım ve 4 lü tam seti postası dahil 220 tl ye aldım. Sizin için de satıcı ile yazıştım ama maalesef aynı fiyata 1 set daha vermediler.

Aldığım fiyata en yakın aşağıdaki linkte var belki değerlendirmek istersiniz.

https://www.ebay.com/ulk/itm/281950173633

Kusura bakmayın lütfen açık arttırma olunca dayanamıyorum :)

archway
29.Nisan.2016, 22:05
Çok teşekkür ederim Fuat bey ilginize ben yurt dışındayım maalesef o yüzden bakamıyorum hiç ama sizden ricam eğer tekrar çıkarsa benim için de açık artırmaya girermisiniz...
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim ayrıca İngiltere'deki arkadaşım araştıracak ama siz aldığınıza göre gerek kalmadı herhalde :) hayırlı olsun çok sevindim

archway
29.Nisan.2016, 22:11
Serkan bey merhaba, önceki mesajlarımda ebayden takip ediyorum yazmıştım ya geçen gece saat 3 te biten bir açık arttırmayı kazandım ve 4 lü tam seti postası dahil 220 tl ye aldım. Sizin için de satıcı ile yazıştım ama maalesef aynı fiyata 1 set daha vermediler.

Aldığım fiyata en yakın aşağıdaki linkte var belki değerlendirmek istersiniz.

https://www.ebay.com/ulk/itm/281950173633

Kusura bakmayın lütfen açık arttırma olunca dayanamıyorum :)
Size özelden yazdım ama posta kutunuz dolu olduğu için gitmedi bilginize

FuatD
29.Nisan.2016, 22:19
Size özelden yazdım ama posta kutunuz dolu olduğu için gitmedi bilginize

Posta kutum bomboş aslında sistemde bir sorun var herhalde.

Açık arttırma takip ederim ve paylaşırım sizinle de.

archway
30.Nisan.2016, 22:59
Çok teşekkür ederim Fuat bey sizede zahmet veriyorum

hanci.06
01.Mayýs.2016, 13:29
Bu ara varmı toplu alım?

Han Solo
01.Mayýs.2016, 13:39
Bu ara varmı toplu alım?

kimseye birşey lazım değil sanırım bu aralar

hanci.06
01.Mayýs.2016, 13:42

Siz bilirsiniz ben yeniyim henüz parça alımını en uygun nerden sağlayabilirim ?

Han Solo
01.Mayýs.2016, 14:25
Siz bilirsiniz ben yeniyim henüz parça alımını en uygun nerden sağlayabilirim ?

bilmem ki parçasına göre değişir ssana ne lazım

hanci.06
01.Mayýs.2016, 14:41
bilmem ki parçasına göre değişir ssana ne lazım

Genel olarak söylemiştim ama şuan motor kulakları ve şanzuman takozu

Han Solo
01.Mayýs.2016, 15:50
Genel olarak söylemiştim ama şuan motor kulakları ve şanzuman takozu

motor kulağı 100-150 tl civarında olması lazım

hanci.06
01.Mayýs.2016, 15:56
motor kulağı 100-150 tl civarında olması lazım

Eyvallah[emoji106]

mjz66
01.Mayýs.2016, 23:02
Burak için her zaman lazım bir şeyler:) siz sormadan alın yollayın kafanıza göre her hangi bir wj parçası...mutlaka bozuktur, değiştirir hayra geçer yaptığınız😂

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maverick
03.Mayýs.2016, 15:22
Biz gene parcayla kurtariyoruz. Sizin arabalari degismeniz lazim artik.

En son 98 olanlariniz da artik seneye hurda indiriminden faydalanabilecek.

Yeni duzenleme asagida

http://m.sabah.com.tr/Otomobil/2014/04/14/hurda-tesvigine-yeni-duzenleme

:)

mjz66
03.Mayýs.2016, 16:31

Yeni duzenleme asagida

Çok şükür biz değiştiririz gocunmayız, 20 sene gitti altımızda tık etmeden hizmetini yaptı:) Senin ki 2001 yılından beri hurda be birader, fabrika çıkışlı arıza paketli😂😂😂 utan yaa🙈

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

K@RUB
03.Mayýs.2016, 16:43

Yeni duzenleme asagida

Burak hocam:) bırak hocaammm zj ile uğraşmayı :)