PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geze-gen Go-Kart Şampiyonası

Maverick
23.Ekim.2015, 12:30
Geçen sene askere gitmeden böyle bir klip yapmaya girişmiştim. Unutmuşum. Tamamlamaya üşendim. Bari yaptığım kadarı ile paylaşayım :)

https://www.youtube.com/watch?v=TJatt3292GA&feature=youtu.be

Han Solo
23.Ekim.2015, 15:07
ne çekişme olmuş beeee

Dragon
23.Ekim.2015, 16:15
hahaha süper olmuş burak...hadi bu sene için yer bakalım çok gaza geldim...çok acayip yarışçılar da var bu sene :)
ha bu arada terbiyesiz başkan senin şampiyonluk kupanı hala vermedi dimi???

Maverick
23.Ekim.2015, 16:18
ne çekişme olmuş beeee

Evet, çekişME. Ben pek kimseyle çekişmedim :p

hahaha süper olmuş burak...hadi bu sene için yer bakalım çok gaza geldim...çok acayip yarışçılar da var bu sene :)
ha bu arada terbiyesiz başkan senin şampiyonluk kupanı hala vermedi dimi???

Ben geçen başkana dedim ama hiç oralı olmadı nedense :) Vitrinimde de kupa için yer halen boş duruyor.

Tamam abi yapalım valla. Merter Davutpaşa'da benim okulun kampüsünde Volkan Işık Pisti var. Güzel baya.

Han Solo
23.Ekim.2015, 17:02
kupayı ben ejdere verdim sana versin diye almış evinin başköşesine koymuş terbiyesiz

Dragon
26.Ekim.2015, 09:15
kupayı ben ejdere verdim sana versin diye almış evinin başköşesine koymuş terbiyesiz

ya sen harbi terbiyesizsin..

volkan ışık pisti güzel evet orda yapalım...başkan hadi ekşın...geçen yıla göre %10 şişkosun ondan korkuyosun dimi davuk... :)

Han Solo
26.Ekim.2015, 09:23
ya sen harbi terbiyesizsin..

volkan ışık pisti güzel evet orda yapalım...başkan hadi ekşın...geçen yıla göre %10 şişkosun ondan korkuyosun dimi davuk... :)
Tamam konusacagim..ama volkan isik olmasin silivride bi pist bulalim burak gelemesin

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi