PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 94 Grand Cherokee Elektrik Kesintileri Sebebi ve Tamiri....

ahimrek
10.Ekim.2015, 13:23
Bir süredir aracımda enteresan olaylar oluyor du... Ne gibi mesela silgileri çalıştırmak istediğimde merkezi kilit devreye giriyordu, silgileri çalıştırmak yerine. Bazen radyo gidip geliyordu. Kontağı oynatınca yaptığını fark edince termikten olduğunu anladık. Bu gün söküp temizledim, WD40 sıktık taktık, sıkıntı giderilmiş gibi. Biraz kullanalım belli olur. Olmaz ise değişmesi lazım parçanın tamir mümkün değil anladığım kadarıyla. Perçinli asıl mekanizmanın olduğu yer. Eğer kendiniz sökmek isterseniz. Tornavida tork ve delikli tork anahtar takımınız olması lazım. Böyle bir sıkıntı başınıza gelir ise ilk önce kontağı oynatarak basitçe anlayabilirsiniz.15181519

Beatrix
10.Ekim.2015, 16:20
Bilgi, için teşekkürler...

Kadir
10.Ekim.2015, 23:22
Faydalı bir paylaşım teşekkürler 👍🏿

Sent from my iPhone using Tapatalk

Han Solo
11.Ekim.2015, 02:35
Bisey daha ogrendik. Nasil anladin ordan oldugunu

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahimrek
12.Ekim.2015, 10:00
Nasıl anladın kısmı biraz komik... Ben kısa devre falan olduğunu düşünüyordum... Babama söyledim kontağı oynat düzeliyorsa termiktendir dedi. Böylelikle tespit ettik. Senin sorduğun soruyu babama sordum başka nereden olacaktı ki dedi.... :)