PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dogumgunu partisine davetlisiniz

Han Solo
07.Ekim.2015, 12:51
Yarin 8 ekim persembe saat 20:00 da ikitelli dilek pastanesinde degerli buyugumuz canimiz cigerimiz kaan abimizin .. yasini kutlamak amaciyla esli ailece bir program.yapacagiz. musait olan herkes davetlidir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Monachus
07.Ekim.2015, 18:39
Yarin 8 ekim persembe saat 20:00 da ikitelli dilek pastanesinde degerli buyugumuz canimiz cigerimiz kaan abimizin .. yasini kutlamak amaciyla esli ailece bir program.yapacagiz. musait olan herkes davetlidir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzak oturmanın daha doğrusu megaköy İstanbul'da yaşamanın dezavantajı nedeniyle iyi eğlenceler dilerim; doğum günü kutlu olsun....

MUHTEŞEM26
07.Ekim.2015, 22:42
kaan ağbiye mutlu yıllar diliyorum beden uzak ta ama gönül orada

Beatrix
08.Ekim.2015, 09:54
Tarih fena denk geldi... :( Yurt dışından müşterilerim burda, Cuma günü dönecekler ve bu akşam kesinlikle katılmam gereken iş yemeğimiz var... :(

Nice Mutlu Yıllara Kaan.

FIRAT
08.Ekim.2015, 12:56
çok üzgünüm iş yemeğimiz var katılamıyacağım kaan abi nice mutlu yaşlara sağlıkla mutlulukla.

kuzeyli
09.Ekim.2015, 01:32
Kaan abi dogum güününü kutlar, ailenle nice saglıklı yaşlar dilerim:)

ukymk55
09.Ekim.2015, 08:17
Nice senelere. Bursadan selamlar

Beatrix
09.Ekim.2015, 08:19
Tarih fena denk geldi... :( Yurt dışından müşterilerim burda, Cuma günü dönecekler ve bu akşam kesinlikle katılmam gereken iş yemeğimiz var... :(
e
Nice Mutlu Yıllara Kaan.

Bir kaç saat sonra kaçıp katılabildim partiye ama süpriz seramonisini kaçırdım.... :( Neyse, kalabalık ve herkes Kaan'ın var olmasından mutluydu... Bu arada Oy ve Ötesi grubuyla da tanışmış olduk. Bol resim ve video çekildi, arkadaşlarımız paylaşırlar.

Tekrar; İyi ki var olmuşsun Kaan, hayatımızda olmam güzel... :)

Seneye aparküt Pastayı da garantilemiş olduk... ! :)

Pasta içi hatun ile ilgili bu seferlik böyle idare ediver.... ;

http://i394.photobucket.com/albums/pp28/beatrix-fhoto/Ayazaga/grnwyjm%20jry_zpsw3lsoc91.jpg (http://s394.photobucket.com/user/beatrix-fhoto/media/Ayazaga/grnwyjm%20jry_zpsw3lsoc91.jpg.html)

Han Solo
09.Ekim.2015, 20:44
töbe töbeee :)