PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aticilik sporu ile ilgilenen arkadaşlara duyurulur

y-bsungur
23.Eylül.2015, 02:52
Aramızda eğer varsa Atıcılık sporu ile ilgilenen arkadaşlara duyurulur.Sporu bırakmış eski bir Atıcılık sporcusu olarak elimde hiç kullanılmamış durumda olan ve artık benimde kullanmadığım ve elimde tutmanın da kalabalığından başka bana bir faydasının olmadığı ve satışında ruhsata ihtiyaç duyulmayan bazı sarf malzemelerini bu sporla ilgilenen yada ilgilenmek isteyen arkadaşlara sudan ucuz bir fiyata satmak istiyorum.
Şu an elimden çıkarmak istediklerim ( bu liste zaman içinde uzayabilir )
1 : Olimpik trap skeet Kırmızı renk Alman malı atış yeleği
2 : Beratta en 352-1 Atış kulaklıgı
3 : Beratta 3 lü Atış Gözlüğü
4 : Atış şapkası uzun siperlik sağ sol kanatlı

Olimpik Müsabaka Havalı tabancalar için (STEYR-BROWNİNG-HAMMERLİ-FEİNWERKBAU vs diger Olimpik markalar için uyumlu)
RWS meister kugeln ve Haendler nattermann marka 177 calibre (4,5 mm ) 20 kutu (her kutu 500 adet 1nci sınıf eşit agırlıklı seçilmiş black and golden Diabol dan oluşmaktadır ) 20x500 : 10000 adet (hiç açılmamış ve kuru ortamda depolanmış halde metal kutular içinde)

Şimdilik bu malzemeler elime geldi ve bunları ilk öncelikli olarak forumdaki arkadaşlardan istekli çıkan olursa piyasa fiyatının altında olarak ve kargosu alan kişinin kendine ait olmak koşuluyla vereceğim ( Malzemelere, amazon veya ebaydan bakabilirsiniz )

İsteyen olursa müsait bir anımda fotografta ekleyebilirim

y-bsungur
23.Eylül.2015, 11:26
Arkadaşlar yok mu aranızda Avcılık ve Atıcılıkla ilgilenen,satmayı düşündüğüm malzemeleri dileyen olursa BARTER da yapabilirim.

Han Solo
23.Eylül.2015, 13:32
hakanla bülent var görürlerse ilgilenirler muhtemelen abi

DERKMEN
23.Eylül.2015, 17:25
Fiyatlarını bilmemekle birlikte yeni aldigim tüfek ile kullanma olasılığı olabilir kanisiyla kulaklık ve yeleği sormak istiyorum.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

y-bsungur
23.Eylül.2015, 20:41
Deniz merhaba sana yelegin ve kulaklıgın fotosunu yollayıp uygunundanda fiyat bildirecegim .Atıcılıga yenimi başladın yoksa öylesine keyif olsun diyemi tüfek aldın.

DERKMEN
25.Eylül.2015, 13:03
Çok teşekkür ederim abi. Ben keyif olsun diye aldım ve yeni yeni merak sariyorum.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

y-bsungur
25.Eylül.2015, 14:07
[QUOTE=DERKMEN;22138]Çok teşekkür ederim abi. Ben keyif olsun diye aldım ve yeni yeni merak sariyorum.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE

İyi çok iyi öncelikli Tavsiyem atış ve silah emniyeti konusunda son derece duyarlı ol silahın yarı otomatikmi-pompalımı -tek atışlımı-çiftemi-süper pozemi her ne olursa olsun eğerki atış yapmayacaksan asla namluyu bir hedefe yönlendirme ve kesinlikle parmağın tetik korkuluğunun dışında olsun ve ilk etapta arazide değilde poligon ortamında ve cansız hedef üzerinde çalış ve mutlaka ilk atışta bir iki atış yapıp bırakma devam et eğerki ilk 20/25 atıştan sonra hala içinden atışa devam etme hissi yaşıyorsan mutlaka silah ve atış teknikleri üzerine eğitim al ,ondan sonrası tadından yenmez zj nasıl bağımlılık yaratıyor ateşli silah da müptelalık yaratır. senin fotoları yakın zamanda yayınlayacagım.