PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jeep Cherokee Liberty 3.7 hakkinda

eay
14.Eylül.2015, 00:13
Merhaba
Bu araci kullananlarin yorumlari nedir..Tavsiye eder misiniz.
Tesekkurler

erolkan
14.Eylül.2015, 12:44
Ben direk kullanmadım ama wj almadan önce dışından ve içinden inceleme imkanım oldu..
Dışarıdan gayet hoş hatları var 😀
Amma içi kısmına gelirsek bence dışındaki hoşluğu içinde devam ettiremiyor.Arka diz mesafesi ve bagaj çok dar. Arac, motorunun hacmindeki gücü yere aktarmada bence başarılı değil. O kadar hp ye göre ok gibi fırlaması lazımdı...

Xperia Z

eay
14.Eylül.2015, 14:41
Hic aklimda olan bir arac degildi,fakat ankarada yasiyan bir tanidigim orjinal 130.000 kmde hic boyasiz ve lpg uygulanmamis bir arac onerince..Resimlerde de cok iyi olmasi aklimi karistirdi.2004 model bu arada

eay
14.Eylül.2015, 14:42
Hic aklimda yoktu,ama ankarada bir tanidigim 2004 model orj.130.000 km de hic boyasiz ve lpg uygulanmamis bir arac onerince ,bir soru isareti olustu acikcasi...

eay
15.Eylül.2015, 07:07
Araca tup uygulanip sökulmus malesef.Bunun ne gibi sikintilari olabilir...fikir verebilecek biri var mi acaba?

aybarsdnr
15.Eylül.2015, 13:52
Araca tup uygulanip sökulmus malesef.Bunun ne gibi sikintilari olabilir...fikir verebilecek biri var mi acaba?

Herhangi bir sıkıntısı olacağını düşünmüyorum. Tüp kullanılan araçlarda yapılan en büyük yanlış, motor gerekli sıcaklığa ulaşmadan direkt gaz da kullanılması. Araç çalıştırıldıktan 5 6 dk sonra gaza geçmek gerekiyor genel olarak. Kapatırkende son 2 3 dk yı benzinde kullanıyorum. Böylelikle araç benzinde de çalışmış olur ve yakıt pompası, enjektörler vs. kurum bağlamamış olur

eay
15.Eylül.2015, 20:18
Cok tesekkurler

erolkan
10.Kasým.2015, 08:40
Bizim gruptan 2 arkadaşımızda 2003 Renegade aldılar. Tip olarak gayet iyi duruyor. Km leri benimkine göre az ama birtanesinde aldıgının ertesi gün vites geçişleri olmamaya başladı. Aldıgı yeri aradı. Aracı Antalya ya gönderdiler ve şimdi şanzıman ecusunun gelmesini bekliyorlar..
Bu araç işinda şans faktörü büyük etken 😊

Xperia Z