PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yine Yeniden 4*4 :)

potukcu
20.Aðustos.2015, 11:14
Selamlar herkese uzun bir aradan sonra :)

ZJ ile başlayan 4*4 tutkumdan ne zaman vazgeçsem çok sürmeden yeniden teslim oluyorum tutkuma. Hatta sattıktan sonra ilanlara bakmıyor, forumlara girmiyor, yolda görsem kafamı çeviriyorum ama nafile :)

Dün akşam eşimle uzun uzun konuştuktan sonra, can güvenliğimiz, ilerde ufak bir tekne alırsak nasıl taşıycaz nasıl indiricez romörkten, bir yağmur yapıyor 5 gün sel götürüyor gibi gibi sebepleri önüne süre süre ikna ettim :)

Kısacası yeniden bir 4*4 arıyorum sevgili dostlar, bu sefer zj olsun illaki diye bir ısrarım yok zira kendimce son sattığım zj muhtemelen binebileceğim en temiziydi... bu sefer bütçem ışığında (max 25bin) bir araç arıyorum, önerileriniz ve tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim.

PS: şu an satılık aracım var ilanda Mercedes Vito 1999 model, opsiyonlar arasında işine yarayan olursa takas da düşünebilirim diye yazıyorum :)

Sevgiler tekrardan...

y-bsungur
20.Aðustos.2015, 12:14
Hakan seni yeniden görmek çok güzel tekrar hoşgeldin

Han Solo
20.Aðustos.2015, 15:17
hayırlı olsun hakan. yalnız 25 binli rakamlara rota gene zj olacak..ilhan abinin zj çok temiz bildiğim kadarıyla düşünmeden git al gel..datçada aracı..

potukcu
20.Aðustos.2015, 15:49
hayırlı olsun hakan. yalnız 25 binli rakamlara rota gene zj olacak..ilhan abinin zj çok temiz bildiğim kadarıyla düşünmeden git al gel..datçada aracı..

başkan İlhan abinin aracın ilk konusunu hatırlıyorum aldığı zamanları ama sonra koptum uzun bir süre, marmarisliyim İlhan abi datça da yarı toprak sayılırız aslında :)

bi araştırıcam forumu konusunu filan bulabilirsem eğer bakayım hemen, sagolasın

toporomboz
20.Aðustos.2015, 16:34
hakan arkadaşım aracın ilanı http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-1998-grand-cherokee-limited-5,2-lpg-li-ve-ruhsata-isli-196525047/detay/ ilanda numaram var ilgilenirsen görüşürüz yabancıya gitmesin ben garajımda yer kalmadığı için satıyorum....
başkan İlhan abinin aracın ilk konusunu hatırlıyorum aldığı zamanları ama sonra koptum uzun bir süre, marmarisliyim İlhan abi datça da yarı toprak sayılırız aslında :)

bi araştırıcam forumu konusunu filan bulabilirsem eğer bakayım hemen, sagolasın

potukcu
20.Aðustos.2015, 18:50
Ä°lhan abi selam,

en son titreme sorunu ve arıza kodu alamama durumu varmış sanırım forumdan okuduğum kadarıyla, sanırım onlar düzeldi? şu an alırsan şunu şunu yapman lazım hakan diyeceğin bir şey var mı?

toporomboz
20.Aðustos.2015, 19:41
Ä°lhan abi selam,

en son titreme sorunu ve arıza kodu alamama durumu varmış sanırım forumdan okuduğum kadarıyla, sanırım onlar düzeldi? şu an alırsan şunu şunu yapman lazım hakan diyeceğin bir şey var mı?
ilanda cep numaram var ordan görüşelim -+ ne varsa konuşalım....

potukcu
02.Eylül.2015, 19:05
İlhan Abi sohbet için teşekkürler, rakam kısmına gelemedik ama keyifli bir konuşmaydı, Datça' ya geldiğimde çayını içmeye uğrayacağım :)

Bu arada hala araç aramaktayım, tavsiyelerinizi beklerim, xj ve zj ağırlıklı bakınıyorum, şimdiden teşekkürler

toporomboz
03.Eylül.2015, 13:11
no sıkıntı :) inşallah içine sinen bir cip :) denk gelir...
kesene uyarmı bilemem http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-acillll-satilik-orjinal-1998-model-cherokee-225514520/detay/ enfes bir makine geçen kış ben 28000 tl verdim satmadı ebru şallı nın aracı(kocasından dolayı ebru tan ET plaka) sadece ön çamurluğun birinin ucunda lokal boya vardı.......
kış geliyor acele et dolar 3.00'e gidiyor sonra bu rakamları çok ararsın :) kazasız günler.....
İlhan Abi sohbet için teşekkürler, rakam kısmına gelemedik ama keyifli bir konuşmaydı, Datça' ya geldiğimde çayını içmeye uğrayacağım :)

Bu arada hala araç aramaktayım, tavsiyelerinizi beklerim, xj ve zj ağırlıklı bakınıyorum, şimdiden teşekkürler