PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir den selamlar...

Burak
19.Temmuz.2015, 22:25
Merhabalar,

Ben Burak. Öncelikle herkese iyi bayramlar...

Off road maceram Suziki Vitara ile başlamıştı. %100 arka kilit, 30 inch lik :o extreme lastikler ve 5.86 ayna mahruti ile derin kanal geçişi hariç hep yüzümü güldürdü. Bol bol atladık zıpladık ve hatta kimsenin çıkamadığı yerlere çıktık beraber. Hep 'Aaaa Suzi çıktı, suzi geçti' dedi herkes :)

1209
1210
1211
1212

Suzi yi sattım. Ama ZJ aşkı hep bir yerlerde duruyordu. Ve sonunda çok şükür o da gerçek oldu. Pek de yabancı olmadığınız bir araçla katıldım aranıza. Ankara dan Erdinç Şengül ün 5.9 u :) Yapımında verdiğiniz desteği hem forumdan hem de bizzat kendisinden biliyorum...

1213

Araç motor ve şanzuman bakımından oldukça iyi durumda. Ankara dan İzmir e getirirken V8 in muhteşem sesi teyp açtırmadı bize :)

Çok olmasa da gezinme problemimiz var. Onu da çözeceğiz inşallah... Aracın bütün genetiğiyle oynandığının farkındayım. 100 km de stabil ve güvenli sürüş yeterli benim için.

Araçla ilgili kısa ve uzun vadeli planlar var aklımda. Öncelikle küçük kozmetik dokunuşlar... Arka tamponundaki küçük kırık, amblemlerinin yenilenmesi, flow master 44, moon visor, kaput rüzgarlığı, yeni tavan sepeti ve gipsy, ön tamponda biraz değişiklik, led barlar...

Uzun vade de ise; ne kadarına gücüm ve ömrüm yeter bilinmez ama :)

Iron Rock Critical Path kitin arka long arm upgrate ile premium a çevrilmesi
Ön arka HD akslar ( Malum aracın üstünde 35 MT ler var )
Ön arka ARB

Üzerinde oynadıkça yeni fotolar ekleyeceğim.

Görüşmek üzere...

Dragon
20.Temmuz.2015, 10:18
hoşgeldiniz keyifli forumlar..
tavan sepeti vs herşeyi kenara bırakın...saydığınız süs adı verilen masraflı şeyler yerine son yazdığınızı yapın...ön arka arb kilit :) ozaman görün o v8 neler yapıyo :)

Han Solo
20.Temmuz.2015, 13:02
güle güle kullan burak . birçoğumuz aracı hatırlıyordur. erdinç bey bayağı titiz kılı kırk yaran biriydi. aracının da temiz olduğunu tahmin edebiliyorum. saydıkların güzel uğraşlar keyifle yapacağından eminim

kuzeyli
20.Temmuz.2015, 16:31
Hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun keyifle kullanın:)

Burak
20.Temmuz.2015, 21:36
Çok teşekkürler.

Bu arada mesajımı tekrar okurken eski aracıma Suziki yazdığımı farkettim :o E tabi, Suzi aşağı suzi yukarı klavyeme de yansımış :) Suzuki ci arkadaşlar kusura bakmasın...

Bu arada bugün susturucu siparişini verdim. Yarın elimizde olur. Önce vize, sonra doooğru egsozcu...

Yapılacaklar listesinde zamanı olmasına rağmen HD ön aks konusunda net bir şey bulabilmiş değilim. Ne önerirsiniz?

Maverick
21.Temmuz.2015, 12:03
Burak hoşgeldin. Ben de yaklaşık 1 senedir askerlik için İzmir'deydim. Cuma dönüyorum. Daha önce tanışsaydık görüşürdük. Sağlık olsun.

Burak
22.Temmuz.2015, 00:10
Sen bitirmişsin gerçi askerliği ama yine de bir ihtiyacın olursa istediğin zaman bana ulaşabilirsin.

Maverick
22.Temmuz.2015, 01:20
Sen bitirmişsin gerçi askerliği ama yine de bir ihtiyacın olursa istediğin zaman bana ulaşabilirsin.

Eyvallah hocam sağolasın.

Dragon
22.Temmuz.2015, 10:09
Çok teşekkürler.

Bu arada mesajımı tekrar okurken eski aracıma Suziki yazdığımı farkettim :o E tabi, Suzi aşağı suzi yukarı klavyeme de yansımış :) Suzuki ci arkadaşlar kusura bakmasın...

Bu arada bugün susturucu siparişini verdim. Yarın elimizde olur. Önce vize, sonra doooğru egsozcu...

Yapılacaklar listesinde zamanı olmasına rağmen HD ön aks konusunda net bir şey bulabilmiş değilim. Ne önerirsiniz?

eğer ön akslarınız körüklü ise evet değiştirin...ancak mafsallı tabir edilen xj yada tj den çıkma akslar piayasada satılan HD akslardan daha iyi...ya çıkma yada sıfır xj yada tj aksı al gerisini düşünme...