PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 95 Grand Cherokee Kumanda Temin ve Şifreleme

K@RUB
19.Haziran.2015, 19:48
Merhaba ArkadaÅŸlar,

Aracımın anahtarını kopyalama işlemi yaptırdım, kapılar ve marş sorunsuz çalışıyor. Şimdi ise kumandayı 2 adete çıkarmak istiyorum, servisim yapılabilir mi bilmiyoruz denememiz gerekmekte dedi bunun yanında maliyetinin fazla olacağını söyledi böyle bir şey mümkün mü çok fazla maliyetli olacağı ?

Kumandayı açıp içinde kod var mı diye baktım ama elektriksel yatkınlığım sıfır olduğundan anlamadım bir şey sizler ne dersiniz olurmu ? olur ise yüksek maliyetli mi olur ?
11811181

Han Solo
20.Haziran.2015, 01:01
15-20 usd a bi kumanda alırsınız tanımlama işini servis yapar gene. yalnız kumandaların arkasında bazı seri numaraları vardı amerika avrupa ayrımı vardı sanırım frekans olarak. o ser numaralarına göre yedek kumanda yapılır

K@RUB
20.Haziran.2015, 06:57
15-20 usd a bi kumanda alırsınız tanımlama işini servis yapar gene. yalnız kumandaların arkasında bazı seri numaraları vardı amerika avrupa ayrımı vardı sanırım frekans olarak. o ser numaralarına göre yedek kumanda yapılır

Benim aracın kumadasının srka kapağında seri mumarası yazmıyor, sanırım 96 sonrasında var bu olay, seri numarasını başka bir şekilde nasıl öğrenebilirim ?

Teşekkürler

K@RUB
22.Haziran.2015, 20:04
Benim aracın kumadasının srka kapağında seri mumarası yazmıyor, sanırım 96 sonrasında var bu olay, seri numarasını başka bir şekilde nasıl öğrenebilirim ?

Teşekkürler

Yukarı+++++

aybarsdnr
23.Haziran.2015, 00:49
Hocam jeep lerin anahtarının kopyalanması kolay mıdır? nasıl yaptırdınız?

K@RUB
23.Haziran.2015, 11:18

İstanbul da araç anahtarcısı olan bir yerde, yeni aynı model anahtarı kopyaladı, ben bir kopya da üst model anahtarı olarak da aldım,

yalnız kumanda sorununu çözemedim kopyalanıyor mu öğrenemedim

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

İstanbul da araç anahtarcısı olan bir yerde, yeni aynı model anahtarı kopyaladı, ben bir kopya da üst model anahtarı olarak da aldım,

yalnız kumanda sorununu çözemedim kopyalanıyor mu öğrenemedim

K@RUB
25.Haziran.2015, 18:43
Kumanda frekansını nasıl bulabilirim ? Açıkçası 96 ve üzeri için milyon tane kumanda var 95 için 3 adet :)

aybarsdnr
26.Haziran.2015, 18:31
Nerede ve ne kadara yaptırdığınızı öğrenebilir miyim ? Ben baya yüksek fiyatlar duydum

K@RUB
26.Haziran.2015, 22:10
Nerede ve ne kadara yaptırdığınızı öğrenebilir miyim ? Ben baya yüksek fiyatlar duydum

İstanbul Çağlayan'da 30 TL tek anahtar için fiyattan aldım hocam

aybarsdnr
26.Haziran.2015, 22:18
İstanbul Çağlayan'da 30 TL tek anahtar için fiyattan aldım hocam

Yahu bana 300 tl falan diyorlar anadolu yakasında :)

K@RUB
27.Haziran.2015, 14:58
:rolleyes: çok değil , çok çok fazla :) kumanda işini çözemedim hala ya

K@RUB
23.Aðustos.2015, 14:38
ArkadaÅŸlar Merhaba,

93-95 kumanda arayışım saman altından uzun süredir devam ediyor maalesef,bir kumanda yaptıramadım ya İnternet ten bakıyorum en ucuzu 56 $ -289$ arası ama 96 ve üzeri için resmen bedava kargo dahil 9 $ a buldum ya el insaf 93-95 kumanda bu kadar mı değerli ?

1993 - 1996 Jeep 2 Button Keyless Entry Remote Fob - 56009031 arıyorum, varsa göreniniz duyanınız yada ne arıyorsun başka kumanda ile yaptırabilirsin diyeniniz her türlü fikir için açığım :)

93-95 arası kumanda ürün kodu 56009031 .

Teşekkürler.