PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1994 zj akü sorunu

emrearm
01.Haziran.2015, 11:35
herkese merhaba uzzun süredir takip edemiyorum işten güçten :) geçen arabayla bi dolaşayım dedim. Sürekli akü boşalmasından dolayı aracıma yeni inci akü aldım ama 1 hafta sonra akü tekrar boşaldı acaba şarj dinamosunda mı bi sıkıntı vardır elektrik tesisatında mı?

Han Solo
02.Haziran.2015, 00:33
elektrik harcayan bişey var bu kadar çabuk mümkün değil eren...

Beatrix
02.Haziran.2015, 14:00
elektrik harcayan bişey var bu kadar çabuk mümkün değil eren...

İyi bir elektirikçiye götürüp kontrol ettirmeli. Benim ZJ nn son tatildeyken 1 ay garajda kaldığı halde döndüğümde tek marş ile basmıştı. Buna karşılık Fiat Panda sınıfı geçemedi :)

mjz66
02.Haziran.2015, 18:57
herkese merhaba uzzun süredir takip edemiyorum işten güçten :) geçen arabayla bi dolaşayım dedim. Sürekli akü boşalmasından dolayı aracıma yeni inci akü aldım ama 1 hafta sonra akü tekrar boşaldı acaba şarj dinamosunda mı bi sıkıntı vardır elektrik tesisatında mı?

Arac acikta mi duruyor? Kapalı garajda mi? Yagmurlu nemli havalarda daha mi cok oldu bu is?

Sent from my iPhone using Tapatalk

emrearm
03.Haziran.2015, 11:15
Arac acikta mi duruyor? Kapalı garajda mi? Yagmurlu nemli havalarda daha mi cok oldu bu is?

araç kapalıda duruyor.

mjz66
03.Haziran.2015, 11:18
Sag cam tarafindan ya da sunroof'dan su mu aliyor gizlice acaba diye dusundum ondan sordum! Su Sigortaya kutusuna inip bozuyor mu acaba? Her turlu olasilik geliyor aklina insanin

emrearm
03.Haziran.2015, 11:34
Sag cam tarafindan ya da sunroof'dan su mu aliyor gizlice acaba diye dusundum ondan sordum! Su Sigortaya kutusuna inip bozuyor mu acaba? Her turlu olasilik geliyor aklina insanin

suroof yok abi ya dinamoda sorun var geri besleme yapmıyor baktıracağım ilk şey o olacak şimdi tabi araca uygun takviye yaptıracak araç bulursam :)

mjz66
03.Haziran.2015, 11:57
suroof yok abi ya dinamoda sorun var geri besleme yapmıyor baktıracağım ilk şey o olacak şimdi tabi araca uygun takviye yaptıracak araç bulursam :)

Gecmis olsun tekrar, bekliyoruz sorunun ne oldugunu, paylas bizle de ortaya cikinca lutfen