PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZJ'lerin Amerika veya Avrupa üretimi hakkında bilgi...

FuatD
19.Mart.2015, 17:42
Merhaba, yeni üye olmama rağmen neredeyse Jeep başlığı altındaki bütün forumları okudum ve bu konuya rastlayamadım, atladıysam özür dilerim.

Profil fotoğrafındaki ZJ 1997 model ve yeni aldım, kapısındaki etikette Made İn U.S.A yazıyor ve koltuklar, ön göğüs ve döşemeler gri renkte. Antalya'da aracın bakımını yapan ustam nadir bulunan bir araç olduğunu söyledi, doğru mu?

Ayrıca Avrupa üretimleri ile olumlu ya da olumsuz farkları nelerdir? Tecrübelerinizden faydalanabilirsem sevinirim.

Şimdiden çok teşekkürler.

FuatD
19.Mart.2015, 17:48
Profil fotoğrafımı göremedim aracın fotoğrafını buraya ekliyorum.891

toporomboz
19.Mart.2015, 21:36
çamurluklarda sinyal olmadığından;aracıız avrupa versiyonu değil.ya abd yada kanada üretimi..
kazasız günlerde kullanın....

FuatD
19.Mart.2015, 22:39
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
Araç belirttiğim gibi ABD üretimi. Benim öğrenmek istediğim ABD üretimi araçlardan çok girdi mi TR'ye yoksa çoğunlukla Avusturya ve Kanada üretimi olanlar mı var?
Ayrıca ABD üretimi ile Avusturya üretimi arasındaki yapısal ve donanımsal farklar neler?

Han Solo
20.Mart.2015, 01:48
usta biraz abartmış nadir olduğunu sanmıyorum. usa ve avrupa üretimi binlerce araç var. amerikanlarda ootomatk far var avrupada yoktur. avrupaların çoğunda LSD vardır amerikanda yoktur. avrupaların antenleri otomatik amerikanların sabittir. avrupalarda çamurluklarda sinyyalleri vardır. amerikanlarda direksiyondan kumandalı radyo teyp vardır avrupada yoktur. amerikanlarda far altındaki uzun sinyaller beyazdır avrupalarda turuncudur. amerikanlarda genelde cd ve kasetçalar teyp vardır avrupalarda sadece kasetçalar. ilk aklıma gelenller bunlar

FuatD
20.Mart.2015, 10:07
Bilgilendirme için teşekkür ederim, herkese keyifli hafta sonları dilerim.