PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 102. Avrupa Yakası perşembe buluşması

Han Solo
09.Mart.2015, 01:50
Bu seferki buluşmamızda ilk defa gelecekler için çok keyifli lezzetli gizli kalmış bir mekanda buluşup eğleneceğiz değerli dostlar. Yalnız çarşamba gününe kadar net sayı vermemiz şart gideceğimiz mekan özel ve titiz bir yer bu konuda. kesin olarak gelecekler lütfen adınız yazsın.

Gideceğimiz yer veliefendi hipodromu karşısında bizim dünyamız adında butik bir meyhane. Duvarda asılı araba teybinden gelen zeki müren, müzeyyen senar'ın şarkılarının fon müziği olduğu duvarlarından boydan boya atatürk kareleriyle süslü çok küçük 8-9 masalı bir meyhane. ızgara ve mutfakta meyhane sahibi masaların arasında 1 şefin dolaştığı masaya gelen her gıdanın hem görsel hem lezzet olarak hafızalara kazındığı yan masa arka masa ile sohbet edilebilen herkesin saygıyla rakısını yudumladığı özel bir meyhane. uzun yıllardır akşamcıları iş çıkışı gelip 2 tek atıp giden müdavimleri olan mekan sahibinin herkese kapısını açmadığı müşterisini seçtiği bir meyhane. anlayan anladı zaten. Gelmeyen çok üzülür.

1- Mert
2- Tolga
3- bora
4-

Dragon
09.Mart.2015, 10:16
1- Mert
2- Tolga
3- bora
4- ejder

adventure
09.Mart.2015, 10:52
1- Mert
2- Tolga
3- bora
4- ejder
5-Bulent Ateş

Poseidon
09.Mart.2015, 10:56
6. H. İbrahim

FIRAT
09.Mart.2015, 11:03
7-fırat
8-ümit

bizide ekleyin :)

Dragon
09.Mart.2015, 14:36
1- Mert
2- Tolga
3- bora
4- ejder
5- bülent
6- h.ibrahim
7- fırat
8- ümit

KoMoDoWaRaN
09.Mart.2015, 14:57
1- Mert
2- Tolga
3- bora
4- ejder
5- bülent
6- h.ibrahim
7- fırat
8- ümit
9-Dinçer
10-Veysel

Han Solo
09.Mart.2015, 16:22
Arkadaslar yer dolmustur ne yazik ki mekan sahibi ile gorustuk 10 kisiden fazla alamiyor zaten toplam kapasitesi 25 bilemedin 30 kisi. Persembe aksami gorusmek uzere...

Tiger
09.Mart.2015, 17:53
Şimdi ben gelecem diyeceğim mekana beni almayacaksınız ha? Bana paralel yapı kurdurtturmayın başkanım. Paralel başkan da dahil.

İnFLeXiBLe
09.Mart.2015, 19:01
bende yedeklere yazıyorum o zaman kendimi :) Kaan Abi nin yedek olma gibi bir durumu olmadığına göre sanırım 1 no lu yedek olabilirim

serkan.duran
09.Mart.2015, 19:30
Ben de varım dicem ama geç kalmışım ....

- - - Mesaj Birleştirme - - -

Şimdi ben gelecem diyeceğim mekana beni almayacaksınız ha? Bana paralel yapı kurdurtturmayın başkanım. Paralel başkan da dahil.

Kaan abi, yanındayım :) kabul edilmiyoruz baksana :)

Kasif
11.Mart.2015, 22:56
Boyle paralel yapilara sonuna kadar karsiyim...Cok ahlaksizca bir organizasyon...Ben cikip gelsem kusura bakma gelemezsin mi diceksiniz? Siteyede sinirli sayida üye alalim oldu olacak...

Kasif
11.Mart.2015, 22:57
Lutfen daha halka acik organizasyon yapalim Baskanim...

Han Solo
12.Mart.2015, 00:06
Boyle paralel yapilara sonuna kadar karsiyim...Cok ahlaksizca bir organizasyon...Ben cikip gelsem kusura bakma gelemezsin mi diceksiniz? Siteyede sinirli sayida üye alalim oldu olacak...

başka bir perşembeye inşallah...kontenjan doldu benim elimde değil mekan sahibine anlatırsın derdini. telafi ederiz üzülme...

anarchist
12.Mart.2015, 09:49
Kaan abime katılıyorum.Sabah sabah pc yi açtım adımı listeye yazayım diye. Süpriz oldu.

Paralel liste ve paralel başgan

1- Kaan abi
2- Tahsin
3- Serkan
4- Hakan
5-

Dragon
12.Mart.2015, 10:29
yaşasın paralel başkan :)

KoMoDoWaRaN
12.Mart.2015, 10:49
Her taraf paralel oldu başım döndü laan ;) kim bu paralel başkan...,
5 kişilik daha yer için bastırıyoruz... Haber edecem

Han Solo
12.Mart.2015, 11:43
Kaan abime katılıyorum.Sabah sabah pc yi açtım adımı listeye yazayım diye. Süpriz oldu.

Paralel liste ve paralel başgan

1- Kaan abi
2- Tahsin
3- Serkan
4- Hakan
5-

sen gelen ben gitmem başkanım kuru gürültü yapma provokasyon yapma

anarchist
12.Mart.2015, 12:02
sen gelen ben gitmem başkanım kuru gürültü yapma provokasyon yapma

Nasıl bir Türkçe ile karşı karşıyayım. imla yok, anlam yok
Galiba şöyle anladım
"Başkanım!! sen yeter ki teşrif et. Gerekirse ben gelmem. Başımın üzerinde yerin var."

GC2013
12.Mart.2015, 12:30
O bu saralar şaşkın, bertaraf olmuş vaziyette, sattıktan sonra darbe üstüne darbe, gitmeyin üzerine bu kadar.

In vino veritas in Aqua sanitas

Poseidon
12.Mart.2015, 12:42
Konunun açılış yazısında sayı sınırından bahsedilmemiş. Sadece Çarşamba'ya kadar kesin gelecekler denilmiş. 25 kişilik yeri olan bir restaurant da sayımızın 10 kişi ile sınırlanması pek doğru gelmedi. Madem bu kadar özel bir yer, belli ki buluşmada özel bir buluşma olacak. En azından şu ana kadar katılmak istediğini belirten 5 arkadaşımız için bir ek masa daha ilave edilsin. Yok eğer olmuyorsa, bize yer mi yok.

1- Kaan Abi
2- Tahsin
3- Serkan
4- Hakan
5- Serdar

Arkadaşlarımız önceden bildirilmeyen sayı sınırı nedeniyle gelemiyorsa, bende gelmek istemem açıkçası... Gerekirse başka yer bulalım derim

anarchist
12.Mart.2015, 13:34
Evet Mert bey. Top sizde.

KoMoDoWaRaN
12.Mart.2015, 13:36
Konunun açılış yazısında sayı sınırından bahsedilmemiş. Sadece Çarşamba'ya kadar kesin gelecekler denilmiş. 25 kişilik yeri olan bir restaurant da sayımızın 10 kişi ile sınırlanması pek doğru gelmedi. Madem bu kadar özel bir yer, belli ki buluşmada özel bir buluşma olacak. En azından şu ana kadar katılmak istediğini belirten 5 arkadaşımız için bir ek masa daha ilave edilsin. Yok eğer olmuyorsa, bize yer mi yok.

1- Kaan Abi
2- Tahsin
3- Serkan
4- Hakan
5- Serdar

Arkadaşlarımız önceden bildirilmeyen sayı sınırı nedeniyle gelemiyorsa, bende gelmek istemem açıkçası... Gerekirse başka yer bulalım derim

Halil abi; mekan bize yer vermiyormuş gibi bir algı oluştu.. Durum şöyle: her hafta gelen bir-iki grup var ve rezervasyonları yapılmış... 10 kişilik bir boşluk vardı onu ayırttık... Dinçer abi mekan sahibine baskı yapıyor.. O da anladığım kadarıyla rezervasyon sahiplerini arayıp en azından bir masa daha ayarlamaya çalışıyor... 1-2 saate netleşir durum... Eğer olmazsa biz daha önce gittik sonuçta ben de yerimi birine devredebilirim..

Poseidon
12.Mart.2015, 13:38
Ok. Durum şimdi anlaşıldı.

KoMoDoWaRaN
12.Mart.2015, 13:50
Evet bir masa daha ayarladık... Kaan abi -Serdar - Tahsin geliyorlar bildiğim kadarıyla
Eğer gelemeyen varsa lütfen söylesin çok mahçup oluruz aksi takrirde

KoMoDoWaRaN
12.Mart.2015, 13:57
1- Mert
2- Tolga
3- bora
4- ejder
5- bülent
6- h.ibrahim
7- fırat
8- ümit
9-Dinçer
10-Veysel
11-Serdar
12-tahsin
13-ümit Erdal
14-Gürcan

Kaan abinin burada olmadığından haberdarım... Ölmeyi bayılmak sanmıyorum yoksa :)

Poseidon
12.Mart.2015, 14:52
Ergun da geleceğim diyor...

mexlayn
12.Mart.2015, 15:20

1- Kaan Abi
2- Tahsin
3- Serkan
4- Hakan
5- Serdar

dk 11:42 Vurdu GOOLL oldu..

Han Solo
12.Mart.2015, 18:22
Ergun da geleceğim diyor...

tamam gelsin ben gelmesem de olur çare yok :)))